درخواست راهنمایی در مورد کتاب های ارشد سیالات و ترمودینامیک

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان ... من فارغ التحصیل رشته مکانیک - ساخت و تولید هستم .... همینطور که میدونید گرایش ما کلا 3 واحد سیالات , 3 واحد هم ترمو دینامیک و یه 2 واحد هم انتقال حرارت داره ... مباحث سیالات و ترمودینامیک ما در حد سیالات و ترمودینامیک 1 بچه های جامدات و سیالات هست ... با توجه به اینکه من سالها پیش (84-85) این دو تا درسو پاس کردم (اتفاقا با نمره های خوبی هم پاس شدم).. دیگه هیچ ذهنیتی از این دو درس ندارم ... دوستان عزیز اگه کتاب خوب , ساده و قابل فهمی سراغ دارید (برای امتحان ارشد) حتما بهم معرفی کنید ... من حتی اگه بتونم 20 درصد هم جواب بدم واسم کافیه ...... ممنون میشم که راهنماییم کنید ....

حسين 1966

عضو جدید
کتابهاي سيالات 1 و ترمو 1 و انتقال موسسه راهيان ارشد فوق العاده اس .اگه با دقت بخونين و تستاشو بزنين حتي نيازي به مرور منبع اصلي هم نداريد

majid_mz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید بیزحمت هر جی جزوه دارین واسم میل میکنین من گرفتارم سرم شلوغه شرمنه راه دانلودکردن هم یاد ندارم.بیزحمت ای سایت های دانلود که معرفی میکنین راه دانلودشم یادبدین خیلی خیلی متشکرم.anishtan66@yahoo.com مرامتم......

سلام ..منم خیلی وارد نیستم ... اما تو همین سایت بگردی میتونی پیدا کنی .... باید یکی دو ساعت وقت بذاری ... اما اگه خودم چیزی پیدا کردم حتما میفرستم واست ...

حسين 1966

عضو جدید
سلام خسته نباشید بیزحمت هر جی جزوه دارین واسم میل میکنین من گرفتارم سرم شلوغه شرمنه راه دانلودکردن هم یاد ندارم.بیزحمت ای سایت های دانلود که معرفی میکنین راه دانلودشم یادبدین خیلی خیلی متشکرم.anishtan66@yahoo.com مرامتم......

هر چي براتون ميل کنيم باز مجبوريد دانلودش بکنيد .
جالبه قبلا يکي از دوستهام هم همين فکرو مي کرد ميگفت من ديال اپ دارم نميتونم از رو لينک دانلود مثلا سه مگ رو دانلود کنم برام ميلش کن کلي براش توضيح دادم که چه برات ميل کنم چه لينک دانلود رو بذارم باز براي دريافتش همون مقدار زمان رو صرف ميکني فقط سرور دانلودت فرق ميکنه . مي گفت خيال ميکردم اگه تو ايميلم بياد ديگه نياز به دانلود نيست

mahasty85

عضو جدید
سلام

سلام

سلام به همه دوستان ... من فارغ التحصیل رشته مکانیک - ساخت و تولید هستم .... همینطور که میدونید گرایش ما کلا 3 واحد سیالات , 3 واحد هم ترمو دینامیک و یه 2 واحد هم انتقال حرارت داره ... مباحث سیالات و ترمودینامیک ما در حد سیالات و ترمودینامیک 1 بچه های جامدات و سیالات هست ... با توجه به اینکه من سالها پیش (84-85) این دو تا درسو پاس کردم (اتفاقا با نمره های خوبی هم پاس شدم).. دیگه هیچ ذهنیتی از این دو درس ندارم ... دوستان عزیز اگه کتاب خوب , ساده و قابل فهمی سراغ دارید (برای امتحان ارشد) حتما بهم معرفی کنید ... من حتی اگه بتونم 20 درصد هم جواب بدم واسم کافیه ...... ممنون میشم که راهنماییم کنید ....
سلام
دوست عزيز من كتاب هاي راهيان ارشد وپارسه رو به شما معرفي ميكنم
حتما" جواب ميگيري

lmohammad varzid

عضو جدید
سلام.من امسال (1390)زیر 50 تبدیل و باقی گرایش ها شدم.حتما راهیان ارشد بخون(دو جلدی سیالات.دو جلدی ترمو.تک جلدی انتقال حرارت) موفق باشی

arash_arn

عضو جدید
به اینا یه سر بزن خیلی کمکت می کنن:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/254699-ارشد-91
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/254697-ارشد-سراسری-90