درخواست کلاس

yen

عضو جدید
سلام به همه دوستان

میخواستم ببینم بیرون چه کلاسایی برای رشته مخابرات هست ؟

اگه جای خوبی سراغ دارید بهم بگید

rama22707

عضو جدید
اگه منظورت نرم افزاراشه که matlab به درد تمام رشته ها می خوره
کلاس avr هم بدی نیست .
circuit maker هم برای تحلیل مدارهای مخابراتی خوبه.

efa_67

عضو جدید
سلام دوست عزيز
من پيشنهاد مي كنم وقتي درس ميدان ه و امواج را پاس كرديد به سراغ نرم افزار طراحي آنتن ها(hfss)بريد و خودتون شروع كنيد روش كار كنيد من الان اين ترم آنتن گرفتم و مجبورم خيلي سريع يادش بگيرم به شما توصيه مي كنم قبل از گرفتن درس انتن اين نرم افزار را ياد بگيريد
موفق باشيد

parisa2010

عضو جدید
سلام دوست عزيز
من پيشنهاد مي كنم وقتي درس ميدان ه و امواج را پاس كرديد به سراغ نرم افزار طراحي آنتن ها(hfss)بريد و خودتون شروع كنيد روش كار كنيد من الان اين ترم آنتن گرفتم و مجبورم خيلي سريع يادش بگيرم به شما توصيه مي كنم قبل از گرفتن درس انتن اين نرم افزار را ياد بگيريد
موفق باشيد
سلام من ترم شش میخونم نرم افزارم خیلی ضعیفه چون استادا ازمون نمیخوان ما هم از خدا خواسته!!!!!! میشه راجع به این نرم افزار بیشتر توضیح بدین؟که چقدر کاربردیه و دونستنش چقد لازمه؟ چطوری یادش بگیرم؟شما کلاس میرین یاخودتون میخواین بخونین؟ از چه منبعی؟من مطلب علاقه دارم، حالا نه خیلی ولی کمی بلدم

آخرین ویرایش:

efa_67

عضو جدید
سلام دوست عزيز
نه ما بايد خودمون ياد بگيريم خوده استاد يه سي دي حاوي خوده اون نرم افزار و pdfكتاب را بهمون ميده و ديگه بقيه ي كارا با خوده آدمه:(
در مورده نرم افزار مطلب هم خودتون واسه شروع يه كتاب بگيريد بعد كه 1كم راه افتاديد ديگه فقط از helpخوده مطلب استفاده كنيد
موفق باشيد

parisa2010

عضو جدید
سلام ممنونم از راهنماییتون.میشه بگید برای متلب کتاب خاصی مدنظرتون هست؟من بهتره از چه کتابی شروع کنم؟

efa_67

عضو جدید
سلام دوست عزيز
اگه تازه مي خواييد شروع كنيد كتاب آموزش نرم افزار مطلب 7 نوشته آموس گيلات خيلي ساده هست و براي شروع خوبه.راه كه افتاديد ديگه فقط help matlab
موفق باشيد

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز

شما می تونید به عضویت انجمن تخصصی در رشته برق در شرکت مخابرات در بیایی، از اون طریق می تونید دوره های مورد نیاز جهت رشته مخابرات را طی نمایید.

saghar 64

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیز

شما می تونید به عضویت انجمن تخصصی در رشته برق در شرکت مخابرات در بیایی، از اون طریق می تونید دوره های مورد نیاز جهت رشته مخابرات را طی نمایید.
چطور میشه عضو این انجمن شد؟
اینترنتی یا شرکت برق هر استان؟:surprised:

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
من تهران و شیراز رو می دونم که با مراجعه و ارائه مدارک لازم می تونید عضو بشین، ولی در شهرهای دیگه می تونید به اداره مخابرات مرکزی مراجعه نمایید و اطلاعات لازم رو کسب کنید.

این آدرس اینترنتی این انجمن: http://www.iaeee-iran.org/index.aspx?siteid=1&pageid=139

• Like
واکنش ها: yen

4G@10

عضو جدید
سلام دوستان
خسته نباشید

دوستان لطفاً راهنماییم کنید
من دانشجوی ترم 4 رشته برق-مخابرات هستم ( دانشگاه آزاد)
از اونجا که تا الآن هیــــــــــــــــچی یاد نگرفتم از دانشگاه رفتنم (یه خورده بعضی نرم افزار ها رو خودم کار کردم و تا حدودی یاد گرفتم )
ولی کارای عملیم فوق العاده ضعیفه ( لامصب یه ازمایشگاه درست و حسابی نداره دانشگاهمون )
می خواستم بدونم آزمایشگاه های آزاد در سطح شهر وجود داره ؟ برم ثبت نام کنم بلکه اونجا یه چیزی یاد بگیرم
یا هر کلاسی که به رشتم تعلق می گیره
در ضمن من شیرازم
خیلی ممنون میشم کمکم کنید