شعار امروز مردم آذربایجان: SMS من کو؟

computer-engi

عضو جدید
مردم آذربایجان ماهها منتظر نظرسنجی پرطرفدارترین تیم ایران بودند و وقتی دیشب این اتفاق افتاد با خوشحالی زاید الوصف شروع به اطلاع رسانی کردند.
مسابقه شروع شد همه ارسال کردند فقط پیام های همراه اول گزینه 3 را ارسال می کرد.
ایرانسل اصلا ارسال نمی کرد. گفتند حتما خط شلوغ است .
یک ساعت گذشت حتی پیام هایی که به همراه اول فرستاده شده بود هنوز پیام تحویل دریافت نکرده بود!
سایت هواداران(http://trakhtorfans.com/?p=744) اعلام کرد:توجه کنید که بدلیل قرار گرفتن دیتا سنتر تو تهران اول اس ام اس های تهران می رسه، پس سعی کنید نا امید نشید!
ما نامید نشدیم 2 ساعت با سیم کارت ایرانسل و همراه اول خود سعی کردیم!تا وقتی که سایت هواداران اعلام کرد :
کاسه های زیر نیم کاسه است . اگر گزینه های دیگر را راسال کنید به سرعت ارسال شده و پیام تحویل را دریافت می کنید!!!!!!!! مشکل فقط در گزینه 3 است!
همه امتحان کردند و .........
تیمی که 80000 نفر در ورزشگاه هوادار دارد. تیمی که 450000 نفر در سیستم پیامک 10004444 باشگاه هوادار ثبت شده دارد 200000 نفر بیشتر در برنامه نود رای نیاورد!
تا مردم آذربایجان بگویند:

where is my SMS?

آخرین ویرایش:

mehrshad53

اخراجی موقت
آخه یعنی این مساله اینقدر مهم بود که بیان مثلا گزینه 3 را مسدود کنن؟!!!!!!!!!!!!!:smile:
بعدشم خب پرسپولیس و استقلال که توی همه کشور طرفدار دارن انتظار داری کمتر از تبریز باشه جمعیتشون؟!!!!!!!!!!!!!!(بنده کلا حالم از طرفداری به هم میخوره!!!)
سپاهان که اینجا همه عاشقشن و اصفهان هم که کم بزرگ نیست،دیدین که 3 درصد رای دادن.
به فکر نون باشین که خربزه آبه.

computer-engi

عضو جدید
مگه حالا تراختور چقدر طرفدار داره؟:razz:
تیمی که 80000 نفر در ورزشگاه هوادار دارد.
تیمی که 450000 نفر در سیستم پیامک 10004444 باشگاه هوادار ثبت شده دارد.
شما فرض کن فقط 80000 نفری که به استادیوم می روند در خانوادعه خود 4 سیم کارت داشته باشند ما باد بیش از 320000 رای می آوردیم!بقیه شهرهای آذربایجان و ترکهای تهران و............ رو بی خیال!

computer-engi

عضو جدید
آخه یعنی این مساله اینقدر مهم بود که بیان مثلا گزینه 3 را مسدود کنن؟!!!!!!!!!!!!!:smile:
بعدشم خب پرسپولیس و استقلال که توی همه کشور طرفدار دارن انتظار داری کمتر از تبریز باشه جمعیتشون؟!!!!!!!!!!!!!!(بنده کلا حالم از طرفداری به هم میخوره!!!)
سپاهان که اینجا همه عاشقشن و اصفهان هم که کم بزرگ نیست،دیدین که 3 درصد رای دادن.
به فکر نون باشین که خربزه آبه.

12 چاپخانه در تبریز به جرم چاپ پوستر تراختور پلمپ شدند!
2 سایت هوادارای بسته شده و مدیرانش در بازداشتند!
tractorfans.com & traxtorchi.com
پس این مساله اینقدر مهم بوده!!!!
تراختور فقط یک تیم فوتبال نیست فریادهای خفته یک ملت است!

پرتو سخن

عضو جدید
تیمی که 80000 نفر در ورزشگاه هوادار دارد.
تیمی که 450000 نفر در سیستم پیامک 10004444 باشگاه هوادار ثبت شده دارد.
شما فرض کن فقط 80000 نفری که به استادیوم می روند در خانوادعه خود 4 سیم کارت داشته باشند ما باد بیش از 320000 رای می آوردیم!بقیه شهرهای آذربایجان و ترکهای تهران و............ رو بی خیال!
یعنی نمیشه یکی ترک باشه و به استقلال رای بده
این طرفداری خیلی واقعی نیست .چرا که تبریزی ها میخوان تیمشون رو که بعد از 8 سال اومده لیگ برتر تو لیگ حفظ کنن و در اینده خواهیم دید که این طرفدارا چه جوری ریزش میکنن

mobilemasoud

عضو جدید
مگه حالا تراختور چقدر طرفدار داره؟:razz:

تراختور مگه فقط تبریزه
تراختور یعنی آذربایجان شرقی آذربایجان غربی اردبیل زنجان و همه ترکای ایران حالا هی شما بگین مگه تراختور چقدر طرفدار داره اون دوست اصفهانی هم توجه کن شما 1 استان هستید ولی ما اوه................:D

nima_tavana

عضو جدید
کاربر ممتاز
12 چاپخانه در تبریز به جرم چاپ پوستر تراختور پلمپ شدند!
2 سایت هوادارای بسته شده و مدیرانش در بازداشتند!
tractorfans.com & traxtorchi.com
پس این مساله اینقدر مهم بوده!!!!
تراختور فقط یک تیم فوتبال نیست فریادهای خفته یک ملت است!
ایشالله تو هم کم کم باید بری همونجا ما تو ایران عزیزمون تراختور نداریم تراکتور داریم و اسمش تو همه جا تراکتور ثبت شده حالا اگه خیلی دوست داری بگی تراختور جلوبساتتو جمع کن و برو ترکیه یا هرجای دیگه ما همه اینجا اول ایرانی هستیم بعد ترک و کردو لر

computer-engi

عضو جدید
ایشالله تو هم کم کم باید بری همونجا ما تو ایران عزیزمون تراختور نداریم تراکتور داریم و اسمش تو همه جا تراکتور ثبت شده حالا اگه خیلی دوست داری بگی تراختور جلوبساتتو جمع کن و برو ترکیه یا هرجای دیگه ما همه اینجا اول ایرانی هستیم بعد ترک و کردو لر

می بینم که لیبرال دمکرات های (سبز) دم از سرکوب رضاخانی می زنند!:biggrin:
حیف که دستتون برای مردم آذربایجان رو شده!:biggrin:
مگه ما پرسپولیس داریم که میگن؟؟؟
تو فقط می تونی برای خودت تکلیف معین کنی!

گاندی : اول نادیده ات میگیرند () بعد مسخره ات می کنند()بعد با تو می جنگند(حالا) ولی در نهایت پیروزری با توست(!!!)

sara@fshar

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش و بابای من یه فوتبال دوست
موقع پخش بازیای اروپایی خونه رو رو سرشون میزارن
اما حتی یه بار ککشون واسه تراکتور یا به قول شما تراختور نگذیده

درضمن اینم بگم اگه این حرفتم درست باشه و واقعا اونا چنین کاری کردن مطمئن باش بیشتر به خاطر به میدون خشونت کشوندن ترکاست نه برا فوتبال
پس زیاد جوشی نشید
آذربایجان ...ماز ........دن آیرماز:hate:

computer-engi

عضو جدید

درضمن اینم بگم اگه این حرفتم درست باشه و واقعا اونا چنین کاری کردن مطمئن باش بیشتر به خاطر به میدون خشونت کشوندن ترکاست نه برا فوتبال
پس زیاد جوشی نشید

تراکتور فقط یک تیم فوتبال نیست(http://trakhtorfans.com/ منبع قسمت نظرات سایت هوادارن) که طرفداری نکردن بابای تو ....
و تا آنجایی که من حس می کنم بی هویتی در خانواده شما عجیب داره موج می زنه!

star65

عضو جدید
بیخیال
اس ام اس یه برنامه از صدا و سیمای میلی اینقدر ارزش حرص خوردن نداره

milad3297

عضو جدید
سلام من خودم فارسم اما فكر نميكنم ما حق داشته باشيم به تركها توهين كنيم اونم تو اين موقعيت .

milad3297

عضو جدید
مگه ما پرسپولیس داریم که میگن؟؟؟
تو فقط می تونی برای خودت تکلیف معین کنی!

گاندی : اول نادیده ات میگیرند () بعد مسخره ات می کنند()بعد با تو می جنگند(حالا) ولی در نهایت پیروزری با توست(!!!)
te]

VRWH

عضو جدید
کاربر ممتاز

پس زیاد جوشی نشید

آذربایجان هرچه می کشد از این ادمهای خود فروخته است که نان را به نرخ روز می خورند

computer-engi

عضو جدید
آذربایجان هرچه می کشد از این ادمهای خود فروخته است که نان را به نرخ روز می خورند

نان به نرخ روز خور ها همیشه بوده اند!
همانها که تا شب 22 بهمن جاوید شاه می گفتند!روز 22 بهمن درود بر خمینی!
یا در زمان مصدق داد می زدند زنده باد! یکی می پرسه کی زنده باد(مصدق یا شاه) میگن فردا معلوم میشه!
این شان و خانواده اش هم از این دسته اند!

mohmp

اخراجی موقت
اگه منظور از هویت اینکه: من بگم آریایی ام و از نسل داریوش و کوروش!
نه آقا ما بی هویتیم! خلیج عرب با خلیج فارس هم برای ما فرقی نداره!
ولی اگه منظورت از هویت من : ترک بودن و افتخار یه سرزمین مادری ام آذربایجان -به زبان مادری - قوم و قبیله ام باشه! کمتر کسی مثل خودم هویت طلب سراغ دارم!
نشون به اون نشون که من مدرک دیپلم زبان ترکی آذربایجانی رو دارم و ترکی آستانبولی
رو فول بلدم!

منم فارسی 20 شدم !!!

چه ربطی داره !!

هویت یا ملیت ؟؟!!! اگه جمهوری آذربایجان دست بذاره رو خاک ایران، پس تو یکی می ری طرف اونا !!

شما نسل داریوش و کورش رو بیخیال ! حداقل به ریسمان ستارخان چنگ بزن !!!

:warn:

computer-engi

عضو جدید
منم فارسی 20 شدم !!!

چه ربطی داره !!

هویت یا ملیت ؟؟!!! اگه جمهوری آذربایجان دست بذاره رو خاک ایران، پس تو یکی می ری طرف اونا !!

شما نسل داریوش و کورش رو بیخیال ! حداقل به ریسمان ستارخان چنگ بزن !!!

:warn:
منظورم اینه که زبان مادری که مهمترین بخش هویت هر انسانه رو هم میتونم بخونم و هم بنویسم!
هویت یا ملیت؟ این دو گانه ای که جوانان کنونی آذربایجانی باهاش در گیرند! ترک ایرانی اند یا ایرانی ترک؟؟؟؟
مهمترین دلیلش رو هم شهریار تو این چند بیت آورده:
بــــه قـفـقـازم بــرادر خوانـد با خود مـردم قـفـقـاز /چون در تُركيُه رفتم وه چه حرمت ديدم و اعزاز

بـــه تــهــران آمــدم نشــنـاخــتي از دشمنانم باز/ مــن آخـــر سـالـها سرباز ايران بودم و جانباز

گمان كردم كه با من همدل و همدين و همدردي/ بـــه مـــردي بـا پـيـوسـتـم نـدانستم كه نامردي

mohmp

اخراجی موقت
منظورم اینه که زبان مادری که مهمترین بخش هویت هر انسانه رو هم میتونم بخونم و هم بنویسم!
هویت یا ملیت؟ این دو گانه ای که جوانان کنونی آذربایجانی باهاش در گیرند! ترک ایرانی اند یا ایرانی ترک؟؟؟؟
مهمترین دلیلش رو هم شهریار تو این چند بیت آورده:
بــــه قـفـقـازم بــرادر خوانـد با خود مـردم قـفـقـاز /چون در تُركيُه رفتم وه چه حرمت ديدم و اعزاز

بـــه تــهــران آمــدم نشــنـاخــتي از دشمنانم باز/ مــن آخـــر سـالـها سرباز ايران بودم و جانباز

گمان كردم كه با من همدل و همدين و همدردي/ بـــه مـــردي بـا پـيـوسـتـم نـدانستم كه نامردي

شعر خوبی نبود !!! اصلا !!

شاید رادیکال، اما من هیچ برداشتی غیر از جدایی طلبی از این شعر ندارم !!

این تکست پایین با شعر بالا با هم جور نیستند !! یه درصد احتمال بده که همین لیبرال دموکرات ها می خوان یه تغییری تو چارچوب مرزهای کنونی کشور ایجاد کنند !! مرزهای کنونی کشور !!

....

nima_tavana

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها به نظر من بیاید این اقای تجزیه طلبو تحریم کنیم و دیگه تو هیچ تاپیکی از ایشون نظر ندیم.
کسی که معتقد به تمامیت ارضی کشور نیست پس یه خائن تمام ایار واسه کشور و مردم ایرانه

computer-engi

عضو جدید
بچه ها به نظر من بیاید این اقای تجزیه طلبو تحریم کنیم و دیگه تو هیچ تاپیکی از ایشون نظر ندیم.
کسی که معتقد به تمامیت ارضی کشور نیست پس یه خائن تمام ایار واسه کشور و مردم ایرانه

می بینم که طرفداران دمکراسی(کاش در این زمینه کمی مطالعه داشتی) و جنبس سبز از سرکوب رضاخانی حرف می زنند!

SHABNAM60

عضو جدید

اگه تیم مال ماست اسمش تراختوره !! این از اولی .... دوم اینکه شما رو ریزتر از اونی میبینم که واسه ما جا تعیین کنی !!!!...

برو جلو بوق بزن

computer-engi

عضو جدید
شعر خوبی نبود !!! اصلا !!

برای تو شاید!
دوستم می گفت تو مصاحبه ارتش ازش پرسیده بودند چرا ترکها وقتی لیسانس می گیرند فارس می شوند!
دوستم جواب داده بود 3 روز بازداشت بود!
من وقتی رفته بودم باکو نصفه شب تو پارک بودیم و داشتیم داد(دنبال هم می کردیم بازی و...) می زدیم با دوستام ! پلیس اومد گفت بیایید بریم باید آزمایش الکل بدید و.......
گفتیم از ایران اومدیم از تبریز(البته از بازرگان بودیم) .
فکر می کنی چکار کرد؟
تا دم در هتل برد و آخرین کلمه ای که گفت: شما برادرای خونی ما هستید!
تو نمی فهمی ولی من که تو این مملکت ترک زبانم شعر شهریار تا عمق استخوانم نفوذ می کنه!

SHABNAM60

عضو جدید

فکر کنم اشتباه اومدی ....من اینجا بچه ای نمی بینم .... :smoke: