دفتر مدیریت تالار مهندسی رباتیک

سـعید

مدیر بازنشسته
درود خدمت دوستان عزیز رشته مهندسی رباتیک
به دلیل اینکه این تالار از نظم و ترتیب خوبی برخودار شود و کاربران بهترین استفاده رو از این تالار ببرند انتقادات و پیشنهادات و مشکلات تالار رو در این تاپیک مطرح کنید تا سریعا رسیدگی شود...
مطمئنا این تالار با همکاری تک تک اعضای فعال به اوج فعالیت خود خواهد رسید..
موفق باشید :gol:

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
چه انجمن فعالي داريد از بس كه بهش سر مي زنند پر گرد و خاك شده يك ذره خونه تكوني كنيد بلكه اوضاعش بهتر بشه.

farzan001

عضو جدید
وای بچه ها این چه وضعیه؟ چرا تالار این جوریه؟
هرکی اومده تو یه تاپیک باز کرده و همون سئوال های تکراری رو دوباره نوشته.
من می خوام با اجازه مدیر تالار برای هر ربات یه تاپیک اختصاصی با کنم تا بچه ها تو همون تاپیک جواب سئوالاشون رو بگیرن و هرکی اطلاعات راجع به اون ربات داره در اختیار بقیه هم قرار بده.من هر وقت اومدم این جا سر گیجه گرفتمو رفتم بیرون.
و همین طور از مدیریت تالار خواهش دارم تاپیک های بیخود و بی استفاده را ببنده یا این که با جواب ندادن به این جور تاپیک ها اون هارو پایین بکشیم.بیایم یه کمی این جا رو تخصصی کنیم.
ربات های مورد نظرتون را بنویسید تا برای هر کدوم یه تاپیک اختصاصی باز کنیم.
موافقین؟

morteza545

عضو جدید
درود خدمت دوستان عزیز رشته مهندسی رباتیک
به دلیل اینکه این تالار از نظم و ترتیب خوبی برخودار شود و کاربران بهترین استفاده رو از این تالار ببرند انتقادات و پیشنهادات و مشکلات تالار رو در این تاپیک مطرح کنید تا سریعا رسیدگی شود...
مطمئنا این تالار با همکاری تک تک اعضای فعال به اوج فعالیت خود خواهد رسید..
موفق باشید :gol:
سلام
من با farzan001 موافقم
اگر این کار رو بکنیم تالار از این گنگ بودن در میاد
برای کاربرها هم راحت تره

تایپیک های که مشابه هستند رو ببندید بهتره

اگر از ما هم کمکی بر میاد در خدمتیم:w14:

موفق و شاد باشید:gol:

quester

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستان عزيز و گرامي..........
مجيد هستم تخصصم حسابداريه و البته كامپيوتر ......ولي به علم رباتيك خيلي علاقه دارم .....از دوستان عزيز يه درخواست كوچيك دارم كه اگه توي طراحي و ساخت يه پروژه (حتي خيلي كوچيك) نياز به كمك و همفكري داشتن رو من حساب كنن چون باعث افتخارمه كه چيزي از رشته ياد بگيرم.............

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
عجيبه

عجيبه

دوستان روباتيك بهتون بر بخوره يا نخوره ميگم اينجا خيلي داغونه هيچي نيست كه يه نفر بتونه ازش استفاده كنه يا درخواستي اگه ميشه بجاي جواب دادن منطقي يا دارن مسخره ميكنن يا جواب پرت ميدن رسمش اينه يا راهنمايي كنن دوستان يا حد اقل اگه نميدونن جواب ندن

متشكرم

lickopen

عضو جدید
آره آفرین مرحبا!
این چه وضعیه؟
آدم تالارای دیگه رو میبینه حال می کنه!
این جا چی؟
اصلا میشه اسمشو گذاشت تالار؟
مثلا ما یکی از مهم ترین رشته های مهندسی رو داریم می خونیم.
همه جا در حقمون بی انصافی میشه حتی اینجا!مگه نه؟(البته با استثنای یونی!)

farzan001

عضو جدید
اینجا اصلا شبیه تالار نیست بیشتر شبیه سمساری میمونه که رو مطلباش کلی خاک نشسته.

farzan001

عضو جدید
بچه ها مدیریت این به اصطلاح تالار خیلی وقته که به باشگاه نمیاد از ادمین خواهش میکنم مدیریت این تالار رو به کس دیگری واگذار کنه.

ROBOTICS

کاربر فعال مهندسی رباتیک
آره آفرین مرحبا!
این چه وضعیه؟
آدم تالارای دیگه رو میبینه حال می کنه!
این جا چی؟
اصلا میشه اسمشو گذاشت تالار؟
مثلا ما یکی از مهم ترین رشته های مهندسی رو داریم می خونیم.
همه جا در حقمون بی انصافی میشه حتی اینجا!مگه نه؟(البته با استثنای یونی!)

ناصرخسرو می گوید

از ماست که بر ماست.

شما توی کدوم تالار بیشتر فعالی

شما تا حالا کلا سه تا تاپیک باز کردی که در زیر می نگارم

اگه با نفر قبل تو کافی شاپ بودی چی سفارش می دادی؟
اگه با نفر قبلی زیر بارون بودی،چه حسی داشتی؟
اگه تو ورزشگاه بودی....

کدوم یکی مربوط به رباتیک می شود

معلوم نیست اصلا رشته ات رباتیک باشد

بچه ها مدیریت این به اصطلاح تالار خیلی وقته که به باشگاه نمیاد از ادمین خواهش میکنم مدیریت این تالار رو به کس دیگری واگذار کنه.

اگر دقت کرده باشی ، به کلی بارنشست شده است . و اسمش از مدیریت برداشته شده است

پیشنهاد می کنم شما مدریت اینجا را قبول کن .

خیلی فعال می بینمت.

از ادمین سایت تقاضا می شود فرزان را مدیر تالار مهندسی رباتیک نماید.

bahare-71

عضو جدید
کسی مطالب مفیدی از روباتیک نداره برام ایمیل کنه(از اونا نباشه که آدم گیج می کنن وآخرش هم معلوم نمیشه چی شد)

درخشانیان

عضو جدید
منم شدیدا با دوستان موافقم اینجا هیچ شباهتی به یه تالار تخصصی نداره . چند ساعته پای سیستمم ودارم سعی می کنم یه مطلب مفید گیر بیارم اما دریغ از یه مطلب به درد بخور اکثر لینکهایی هم که گذاشتن سرکاریه!! تو رو خدا یکی به این اشفته تالار یه سر و سامونی بده.منم با مدیریت این اقا فرزاد موافقم ظاهرا خیلی فعال هستن.

آخرین ویرایش:

rkm7232

عضو
پیشنهاد!

پیشنهاد!

1.اگه میشه توی عنوان تاپیکایی که حل شده یه نشونه ای چیزی قرار بگیره عالیه..
مثلا تو بعضی انجمنای خارجی میذارن :
[SOLVED]
ولی اینجا میبینی یکی یه چیزی پرسیده میری جواب بدی میبینی قبلا حل شده...
=================================================
2.اگه میشه مدیرای انجمن یه بازنگری بکنن
تاپیکای بیخودی رو پاک کنن!!
سوالای تکراری حذف شه...
و ...
فک کنم الان که همه بیکاریم بتونیم یه خونه تکونی حسابی بکنیم! و فک نکنم بیشتر از یه روز وقت بگیره...
3.اگه بشه که مدیرا اطلاع رسانی کنن که پست اسپم گذاشته نشه..
حرفای بیخود که بماند! ولی وقتی که دکمه تشکر واسه تشکر کردن از پست وجود داره دیگه لازم نیس کاربرا یه پست تشکر بذارن...
(البته من خودمم هنوز نتونستم پیداش کنم!!)
4.توی انجمن بگردین و ببینین چندتا تاپیک تعداد پستشون بیشتر از 10 تاس..
اگه صفحه اصلی مهندسی رباتیکو در نظر نگیریم 10 تا تاپیک نمیتونیم پیدا کنیم...
تاپیکایی که کمتر از 10 تا پست دارن دو گروهن:
گروه اول : تاپیکایی که کاربرا توش سوال میپرسن و معمولا تعداد پاسخ هاش صفره!
گروه دوم: تاپیکایی که توش چیزی واسه دانلود گذاشته میشه که دوسه تاشو واستون میذارم:
----------------------------------------------------------------------------------------
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/344069-مجله-روباتیک-فارسی

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/354765-Designing-Sociable-Robots

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ی-مشابه-ساز-حرکتهای-دینامیکی-روبات-های-Planar
----------------------------------------------------------------------------------------
اگه مدیرا زحمت بکشن و دانلودا رو دسته بندی کنن و واسه هر دسته یه تاپیک کلی بزنن خیلی خوب میشه..
5.دراین که این انجمن بیشتر تمرکزش روی رشته های دانشگاهیه شکی نیس! ولی چه اشکالی داره اگه تاپیکی واسه مسابقات داخلی و خارجی رباتیک درس بشه و توش
اطلاعاتی مثل شروع ثبت نام, تاریخ برگزاری و تاریخچه، هدف و خیلی چیزای دیگه قرار بگیره...
میشه بخشایی واسه رباتای مختلف ساخت؛ مثلا توی دوتا فروم تخصصی فارسی زبان واسه روبوکاپ وجود داره؛ چرا ما سومیش نباشیم ؟
هرچند اونجا هم اگرچه بخشی واسش گذاشتن ولی هیچ فعالیتی توش صورت نمیگیره و خیلی راحت میشه کاربرا رو جذب کرد...
اگه تو این انجمن به این بحثا پرداخته نشه، پس این انجمن فقط برا رفع اشکال کاربراییه که تو کارشون موندن و مجبووووور شدن بیان اینجا بپرسن.
و کاربرا هیچ انگیزه ای برا فعالیت ندارن.
6.میشه هر هفته یه مسابقه گذاشت حالا درباره هرچیزی (مکانیک ربات، الکترونیک و الگوریتم و 1000 چیز دیگه) تا کاربرا مجبور به فعالیت بشن.
درسته که اینجا انجمن مهندسی کامپیوتر و هوش مصنوعی داره ولی چرا تو انجمن رباتیک هم فکری برا طراحی الگوریتم انجام نشه ؟
درسته که رشته ما مباحث مشترک با برق زیاد داره ولی چرا همش ما بریم تو انجمن اونا؛ یه کاری کنیم اونا بیان تو انجمن ما.
7.در آخر هم از کاربرای فعال انجمن مخصووووصا (ROBOTICS) و (Negin17h) تشکر میکنم...
پستم هم بدون منظور بود و امیدوارم به کسی برنخوره!!
:gol::gol::gol:

آخرین ویرایش:

negin17h

مدیر تالارهای مهندسی کامپیوتر و رباتیکمتخصص #C
مدیر تالار
1.اگه میشه توی عنوان تاپیکایی که حل شده یه نشونه ای چیزی قرار بگیره عالیه..
مثلا تو بعضی انجمنای خارجی میذارن :
[SOLVED]
ولی اینجا میبینی یکی یه چیزی پرسیده میری جواب بدی میبینی قبلا حل شده...
2.اگه میشه مدیرای انجمن یه بازنگری بکنن
تاپیکای بیخودی رو پاک کنن!!
سوالای تکراری حذف شه...
و ...
فک کنم الان که همه بیکاریم بتونیم یه خونه تکونی حسابی بکنیم! و فک نکنم بیشتر از یه روز وقت بگیره...
3.اگه بشه که مدیرا اطلاع رسانی کنن که پست اسپم گذاشته نشه..
حرفای بیخود که بماند! ولی وقتی که دکمه تشکر واسه تشکر کردن از پست وجود داره دیگه لازم نیس کاربرا یه پست تشکر بذارن...
(البته من خودمم هنوز نتونستم پیداش کنم!!)
4.توی انجمن بگردین و ببینین چندتا تاپیک تعداد پستشون بیشتر از 10 تاس..
اگه صفحه اصلی مهندسی رباتیکو در نظر نگیریم 10 تا تاپیک نمیتونیم پیدا کنیم...
تاپیکایی که کمتر از 10 تا پست دارن دو گروهن:
گروه اول : تاپیکایی که کاربرا توش سوال میپرسن و معمولا تعداد پاسخ هاش صفره!
گروه دوم: تاپیکایی که توش چیزی واسه دانلود گذاشته میشه که دوسه تاشو واستون میذارم:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/344069-%D9%85%D8%AC%D9%84%D9%87-%D8%B1%D9%88%D8%A8%D8%A7%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D9%81%D8%A7%D8%B1%D8%B3%DB%8C

http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/354765-Designing-Sociable-Robots

http://www.www.www.iran-eng.ir/show...ی-مشابه-ساز-حرکتهای-دینامیکی-روبات-های-Planar
اگه مدیرا زحمت بکشن و دانلودا رو دسته بندی کنن و واسه هر دسته یه تاپیک کلی بزنن خیلی خوب میشه..
5.دراین که این انجمن بیشتر تمرکزش روی رشته های دانشگاهیه شکی نیس! ولی چه اشکالی داره اگه تاپیکی واسه مسابقات داخلی و خارجی رباتیک درس بشه و توش
اطلاعاتی مثل شروع ثبت نام, تاریخ برگزاری و تاریخچه، هدف و خیلی چیزای دیگه قرار بگیره...
میشه بخشایی واسه رباتای مختلف ساخت؛ مثلا توی دوتا فروم تخصصی فارسی زبان واسه روبوکاپ وجود داره؛ چرا ما سومیش نباشیم ؟
هرچند اونجا هم اگرچه بخشی واسش گذاشتن ولی هیچ فعالیتی توش صورت نمیگیره و خیلی راحت میشه کاربرا رو جذب کرد...
اگه تو این انجمن به این بحثا پرداخته نشه، پس این انجمن فقط برا رفع اشکال کاربراییه که تو کارشون موندن و مجبووووور شدن بیان اینجا بپرسن.
و کاربرا هیچ انگیزه ای برا فعالیت ندارن.
6.میشه هر هفته یه مسابقه گذاشت حالا درباره هرچیزی (مکانیک ربات، الکترونیک و الگوریتم و 1000 چیز دیگه) تا کاربرا مجبور به فعالیت بشن.
درسته که اینجا انجمن مهندسی کامپیوتر و هوش مصنوعی داره ولی چرا تو انجمن رباتیک هم فکری برا طراحی الگوریتم انجام نشه ؟
درسته که رشته ما مباحث مشترک با برق زیاد داره ولی چرا همش ما بریم تو انجمن اونا؛ یه کاری کنیم اونا بیان تو انجمن ما.
7.در آخر هم از کاربرای فعال انجمن مخصووووصا (ROBOTICS) و (Negin17h) تشکر میکنم...
پستم هم بدون منظور بود و امیدوارم به کسی برنخوره!!
:gol::gol::gol:

ممنون دوست عزیز بابت پیشنهادات خوب شما.

بسیاری از این موارد را قبول دارم اما در خصوص مواردی چون تشکر و اسپم، من قوانینی برای تالار نوشتم که در صورت عدم رعایت به مدیر، حق دادن اخطار را می دهد.
در خصوص تاپیک های دانلود هم حق با شماست. متاسفانه من مدتی است بسیار درگیرم و ایشالله تا 2-3 هفته آینده آزاد خواهم شد.
در مورد دسته بندی تالارها نیز سری پیش دوست خوبم ROBOTICS زحمت کشیدن و پیشنهاد دادن، اگر پیشنهادی دارید بفرمایید با هم مشورت کرده و دسته جمعی تصمیمی میگیریم تا اینجا بهتر شود :gol:

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
سلام
دنبال فرصتی بودم تا از این طریق از زحمات دلسوازنه ی مدیر تالار مهندسی رباتیک تشکر کنم
و یه تشکر ویژه هم از کاربران فعال و خوب تالار داشته باشم.
همگی خسته نباشید
و عیدتون هم مبارک.

پ.ن: دوستان عزیز باعث خوشحالی خواهد بود اگر پیشنهادی در جهت ارتقا سطح تالار دارید با مدیران عزیز یا من در میون بذارید تا بررسی بشه.
فقط لطفا جهت حفظ نظم دفتر تالار پاسخی به پست من ندهید.
پیروز باشید.

بالا