[ دانلود ] - نمایشنامه

komill

عضو جدید
نمایشنامه : از آدم تا آدم

نوشته : خداداد رضایی

فایل : pdf

نمایشنامه را از فایل زیر دانلود کنید

پیوست ها

• از آدم تا آدم.pdf
    111.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0
آخرین ویرایش توسط مدیر:

komill

عضو جدید
نمایشنامه اسب

نمایشنامه اسب

نمایشنامه اسب

نوشته خداداد رضایی

فایل :pdf

نمایشنامه را از فایل زیر دانلود کنید​

پیوست ها

• نمايش اسب.pdf
    111 کیلوبایت · بازدیدها: 0

komill

عضو جدید
نمایشنامه : کمدی قهوه خانه قنبر

نوشته : خداداد رضایی

نمایشنامه را از فایل زیر دانلود کنید

پیوست ها

• ترانسفر در قهوه خانه قنبر.pdf
    148.1 کیلوبایت · بازدیدها: 0

E . H . S . A . N

مدیر تالار مهندسی معماری مدیر تالار هنـــــر
مدیر تالار
نمایشنامه : نوشتن در تاریکی

نمایشنامه : نوشتن در تاریکی

[h=1]
[/h]نام کتاب : نوشتن در تاریکی
نویسنده : محمد یعقوبی
ناشر : پارس بوک
زبان کتاب : پارسی
تعداد صفحه : ۶۲
قالب کتاب : PDF
حجم فایل : ۶۲۶ کیلوبایت
توضیحات :نوشتن در تاریکی نمایشی از محمد یعقوبی است که در آبان و آذر ۱۳۸۹ پس از فراز و نشیب‌های بسیار و حذف صحنه‌ها و دیالوگ‌ها در سالن چهارسوی تئاترشهر بر صحنه رفت. این نمایش به دلیل استقبال مخاطبان در هفته‌های آخر در دو سانس اجرا می‌شد. چند دوست روزنامه‌نگار با هم به تعطیلات شمال می‌روند. سپس صحنه‌هایی از بازجویی نیما ، سفر شمال و سفر آلمان به تناوب اجرا شده و با صحنه با چشم‌بند یاران، پس از مرگ نیما پایان می‌یابد. این نمایش که پیش از این قرار بود با نام «ماهی دات بلاگفا» اجرا شود با ترفندهایی در شیوه اجرایی پس از شش بار بازبینی و با تغییر و حذف صحنه‌هایی از شورای نظارت مرکز هنرهای نمایشی مجوز اجرا گرفت. به گفته محمد یعقوبی، «پیش از این مشکلی که با شورا داشتم، در واژه ها بود. اما در این نمایشنامه ماهیت چند صحنه مشکل ساز شده بود. از من خواستند یکی از لوکیشن های اصلی ام را به دلیل این که تداعی گر مکانی واقعی در کشور ماست حذف کنم، بنابراین دیگر لب زدن یا عدد ۲۵ به دادم نمی رسید. موقعیتی بود که نمی دانستم با آن چه کنم. برای برخورد با ممیزی در این نمایش سراغ ویدئو پروجکشن رفتم . این ایده دو روز پیش از اجرا به ذهنم رسید. در شکل واقعی اجرا میان صحنه های شاد و پرنشاط شمال و صحنه های سنگین و پرسکوت علی سرابی و مهدی پاکدل نوعی تعادل برقرار شده بود اما با تغییراتی که در نمایشنامه ایجاد شد، این تعادل از میان رفت. بنابراین تلاش کردم با استفاده از پروجکشن و سکوت و سکونی که با آن ایجاد می شد، این تعادل را برقرار کنم.»

لینک دانلود غیر مستقم . . . :gol:

ostadshenas

عضو جدید
نمایش نامه ها ی خود را به اشتراک بگذارید تا همه استفاده کنند

نمایش نامه ها ی خود را به اشتراک بگذارید تا همه استفاده کنند

سلام
تازگی دارم توی زمینه ی تئاتر کار می کنم و از شما دوستان تقاضای مشارکت وکمک دارم.
این تئاتری که گذاشتم درسته از نظر نمایش نامه ضعیفه ام از نظر محتوی خیلی قویه:)

پیوست ها

• New Microsoft Word Document.zip
    21.2 کیلوبایت · بازدیدها: 0