تابلو اعلانات فعالیت گروهی

mohammad u3fi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان ..
بنا به نیاز مبرمی که حس کردم برای جمع آوری تاپیک های مهم و خبررسانی teamwork این تاپیک رو ایجاد کردم

لازم به ذکره کار گروهی در 22 خرداد 88 رسما کلید خورد.

سعی میکنم اطلاعات در مورد کار گروهی رو اینجا جمع آوری کنم تا در دسرستون باشه :smile:

«مهر 88»

mohammad u3fi

عضو جدید
کاربر ممتاز
لینکهای مهم

لینکهای مهم

دوست عزیز ضمن خوش آمدگویی به شما بابت ورودت به کار گروهی دعوت میکنم لینکهای مهم زیر رو مطالعه کنی تا بتونیم در کنار هم کار مفید و سازنده ای رو داشته باشیم.

شما از هر زمان که به گروه پیوستی میتونی فعالیتت رو شروع کنی اما سعی کن خیلی زود خودت رو با اعضا هماهنگ کنی تا بتونی از جو صمیمی موجود هم بهره کافی رو ببری :smile:

برای شروع شما باید در تاپیک ثبت نام در فعالیتهای گروهی ضمن معرفی کامل خودتون طبق نمونه معرفی شده زمینه کاری مورد علاقه تون رو مشخص کنید تا رسما عضو گروه شناخته شوید در غیر این صورت پستهای شما به عنوان اسپم با تاپیک مروطه منتقل میشه.

ما سعی کردیم گروه رو به صورت منسنجم راه اندازی کنیم و نظم و ترتیب خاصی به اون ببخشیم. برای این منظور تاپیک اساسنامه کار گروهی تنظیم شده که اهداف، آرمان و مسئولیتهای گروه در اون مشخص شده.
البته این اهداف همیشگی و ثابت نیست و ممکنه ضعف هایی هم در اون وجود داشته باشه. من از شما خواهش میکنم اگه در مورد این اساسنامه ایراد یا انتقادی دارید در این تاپیک بیان کنید :gol:

برخی تاپیک های مهم:

آشنایی و گفتگوی آزاد اعضا: در این تاپیک فارغ از بحث های تخصصی صحبتهای دوستانه انجام میشه ضمن اینکه تاپیک های قدیمی، پست های غیر تخصصی یا اسپم و ... برای انسجام بیشتر گروه به این تاپیک منتقل میشه.

شطرنج سه بعدی (افزایش بهره وری تیمی از طریق هوش هیجانی): این تاپیک و مقاله موجود در اون یک مرجع عالی برای کار گروهی و عوامل پیشرفت یک گروه رو شامل میشه.

ضمن اینکه شما میتونید هر گونه انتقاد و پیشنهاد خودتون رو در تاپیک انتقاد و پیشنهاد بیان کنید.

آخرین ویرایش:

mohammad u3fi

عضو جدید
کاربر ممتاز
در حال حاضر فعالیت گروهی به سه قسمت مجزای آموزشی، تحقیقاتی و ترجمه تفکیک شده که شما میتونید در زمینه مورد علاقه خود فعالیت کنید ضمن اینکه وظایف هر گروه در اساسنامه به تفضیل شرح داده شده ;)

لینک مرتبط با این سه گروه به آسانی در دسترس شماست اما به هر حال از اینجا هم میتونید وارد تالارهای مرتبط بشید

1. بخش فعالیت های آموزشی
  2. بخش فعالیت های تحقیقاتی
  3. بخش فعالیت های مرتبط با ترجمه

همونطور که عرض کردم این سه بخش به صورت مجزا اداره میشوند و مدیران جداگانه دارند. از مدیران این بخشها خواهش میکنم این تاپیک رو حتما مطالعه کنند و از شما دوست عزیز هم تقاضا دارم نهایت همکاری رو با مدیر مربوطه به عمل بیارید.
مدیر لزوما شخص باسواد تر و برتر از شما نیست. ما فقط برای نظم دادن اینجا هستیم و چیزی فراتر از هم نیستیم :smile:

mohammad u3fi

عضو جدید
کاربر ممتاز
مدیر بخش ترجمه

مدیر بخش ترجمه

به عنوان اولین خبر باید عرض کنم woodywood عزیز زحمت گروه ترجمه رو قبول کردند :smile:
دوستان ایشون از جمله افراد با سواد گروه هستند و ضمن آشنایی کامل با زبان انگلیسی با زبانهای آلمانی و فرانسه هم آشنایی دارند

امیدوارم ضمن همکاری با ایشون از سوادشون هم به نحو احسن استفاده کنید :gol:

براتون آرزوی موفقیت دارم مهندس ;)

woodywood

عضو جدید
مرسی محمد جان
دوستان فعلا که این افتخار نسیب من شده که با گروه ترجمه در خدمتتون باشم
امیدوارم بتونیم در کنار هم کارای خوبیو انجام بدیمو برای همدیگه مفید باشیم

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
بنظرم دوباره گروه ها فعال بشن عالی هست
مخصوصا هرکس تو زمینه تخصصی کار کرده بیا بگه و .....

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بنظرم دوباره گروه ها فعال بشن عالی هست
مخصوصا هرکس تو زمینه تخصصی کار کرده بیا بگه و .....
گروه ها رو دوباره تشکیل میدیم ...

گروه کیفیت ، طرحریزی در نظر گرفتم . پیشنهاد بدید چه گروه های دیگه ای تشکیل بشه...

sed ali

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع
کاربر ممتاز
گروه ها رو دوباره تشکیل میدیم ...

گروه کیفیت ، طرحریزی در نظر گرفتم . پیشنهاد بدید چه گروه های دیگه ای تشکیل بشه...

بنظرم کارکر گروه ها بعد از تشکیل و استقلال و پیدا کردن گروه بهتره تخصصی تر و حرفه ای تر بشه .
مثلا اگر یجوری بشه تمام فعالیت ها از گروه ها نشات بگیره خیلی مناسب تره .
مثلا همین گروه کیفیت !! خب ایزو جزش هست ! ابزارهای کیفیت هم که قبلا تو گروه بود باز جزءش هست . اینها همه بیان تو یه جا بعد انشعاب بشن و برن تو تالار تخصصی .
راستی همین ایزو هم درست نیست که صفحه اول تالار باشه .

Iman Gom

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بنظرم کارکر گروه ها بعد از تشکیل و استقلال و پیدا کردن گروه بهتره تخصصی تر و حرفه ای تر بشه .
مثلا اگر یجوری بشه تمام فعالیت ها از گروه ها نشات بگیره خیلی مناسب تره .
مثلا همین گروه کیفیت !! خب ایزو جزش هست ! ابزارهای کیفیت هم که قبلا تو گروه بود باز جزءش هست . اینها همه بیان تو یه جا بعد انشعاب بشن و برن تو تالار تخصصی .
راستی همین ایزو هم درست نیست که صفحه اول تالار باشه .
فقط چون الان تعداد کمه شاید گروه گروه شدن زیاد مناسب نباشه .

تاپیک ایزو هم فعلا به این دلیل صفحه اصلی هست که تاپیک های صفحه اصلی بیشتر باشه و بعد منتقل میشه.