چجوری به درخواست دوستی ازدواج یا خواستگاری یه پسر جواب ر د بدیم که ناراحت نشه؟ لطفا فقط آقایون جوابمو بدن

Dokhtar-Irooni

عضو جدید
سلام به خانوما و آقایون باشگاه. سوال که حتما خوندینو حالا می‌خواین جواب بدین. اما اولش خواهش می‌کنم جواب‌های لوس ندین. من کاملا جدی میپرسم. واقعا چجوری به یه پسری که به ا دم پیشنهاد دوستی‌ یا ازدواج میده جواب ر د بدیم ما خانوما که ناراحت نشه، نخوره تو ذوقش. چون من شنیدم که آقایون خیلی‌ با خودشون دل‌ دل‌ می‌کنن و کلنجار می‌رن تا بیان پیشنهاد بدن. بدم شنیدم که ما خانوما باید خیلی‌ خوب جواب ر د بدیم. ولی‌ من هنوز نمیدونم چجوری. تا حالا هم که چند بار پیش اومده همش غلط پیش رفته. مثلا انقدر ناجور شده که به طرف برخورد در صورتی‌ که ا دم منظور ب دی نداره که. البته من خوب حق میدم فرض کن با کلی‌ اشتیاق بری به یکی‌ یه چیز بگی‌ بد جواب ر د بشنوی حالا هر مدلیم که جواب بشنوی بازم جواب ر د جواب ر د آخه. انقدر بعضی‌ وقتها اینجوری خطا پیش رفته که ا دم بعضی‌ وقتها تصمیم میگیره جواب نده اصلا. اما اونم باز یه مشکله چون فکر می‌کنن جوابت آره هست. البته این در مورد خودمه. خوب ممنون میشم از آقایون که خودشون خودشونه از ما خانوما بهتر میشناسن و به روحیات خودشونم آشنا هستن جواب منو بدن. اگر از تجربیتتونم بگین اموزندس. بلکه ما خانوما و دختر خانوما بیشتر با روحیات آقایون آشنا بشیم. جوبتونم کلی‌ باشه. چون به هر حال هر پسری با پسر دیگه روهیا تاش فرق می‌کنه.

منتظر جوابم:heart::gol:

tired_poet

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به خانوما و آقایون باشگاه. سوال که حتما خوندینو حالا می‌خواین جواب بدین. اما اولش خواهش می‌کنم جواب‌های لوس ندین. من کاملا جدی میپرسم. واقعا چجوری به یه پسری که به ا دم پیشنهاد دوستی‌ یا ازدواج میده جواب ر د بدیم ما خانوما که ناراحت نشه، نخوره تو ذوقش. چون من شنیدم که آقایون خیلی‌ با خودشون دل‌ دل‌ می‌کنن و کلنجار می‌رن تا بیان پیشنهاد بدن. بدم شنیدم که ما خانوما باید خیلی‌ خوب جواب ر د بدیم. ولی‌ من هنوز نمیدونم چجوری. تا حالا هم که چند بار پیش اومده همش غلط پیش رفته. مثلا انقدر ناجور شده که به طرف برخورد در صورتی‌ که ا دم منظور ب دی نداره که. البته من خوب حق میدم فرض کن با کلی‌ اشتیاق بری به یکی‌ یه چیز بگی‌ بد جواب ر د بشنوی حالا هر مدلیم که جواب بشنوی بازم جواب ر د جواب ر د آخه. انقدر بعضی‌ وقتها اینجوری خطا پیش رفته که ا دم بعضی‌ وقتها تصمیم میگیره جواب نده اصلا. اما اونم باز یه مشکله چون فکر می‌کنن جوابت آره هست. البته این در مورد خودمه. خوب ممنون میشم از آقایون که خودشون خودشونه از ما خانوما بهتر میشناسن و به روحیات خودشونم آشنا هستن جواب منو بدن. اگر از تجربیتتونم بگین اموزندس. بلکه ما خانوما و دختر خانوما بیشتر با روحیات آقایون آشنا بشیم. جوبتونم کلی‌ باشه. چون به هر حال هر پسری با پسر دیگه روهیا تاش فرق می‌کنه.

خب شما بهش بگو باعث افتخارمه که شما همچین نظری روی من دارین، اما راستش من الان قصد ندارم که با کسی دوست باشم، یا ازدواج کنم. اگه اصرار هم کرد بگو روی حرفتون فکر میکنم اما زیاد روش حساب نکنین

Dokhtar-Irooni

عضو جدید
بله از این جوابتون کاملا مشخص بود که شما آقایون ناراحت نمیشین. خیلی‌ ناا زین به خدا.

Dokhtar-Irooni

عضو جدید
خب شما بهش بگو باعث افتخارمه که شما همچین نظری روی من دارین، اما راستش من الان قصد ندارم که با کسی دوست باشم، یا ازدواج کنم. اگه اصرار هم کرد بگو روی حرفتون فکر میکنم اما زیاد روش حساب نکنین

به واقعیت این سخته. آقایون معمولان بعدش اگه مجبور باشی‌ ببینیشون یا با‌هاشون در معاشرت باشی‌. شروع می‌کنن به اذیتو آذر

Mehran Aalto

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که بازم میگم از دستش نده .

ببین چه بهم میایین .

ایرانیکا

عضو جدید

سلام دوست عزیز
به نظر من میزان ناراحت شدن ایشان به این بستگی خواهد داشت که چقدر شما را دوست داشته است.
این اتفاقی بود که برای من افتاده است(بیش از یکسال پیش انرا پست کردم)
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php?p=161162#post161162

تنها توصیه من به شما این است که یک جواب قاطع و محکم به او بدهید. اگر آن پسر شما را واقعا دوست داشته باشد و شما شل کن و سفت کن در بیاورید. یعنی بعضی روزها یک نیمچه چراغ سبز نشان دهید و بعضی روزها چراغ قرمز بدانید که در حال شکنجه کردن او هستید و هر چقدر شما را بیشتر دوست داشته باشد شدت این شکنجه بیشتر است. اگر هم که علاقه معمولی و متعارف باشد که خب همانطور که بقیه دوستان گفتند اهمیتی ندارد و میرود سراغ یکی دیگر!
ولی کلا توصیه من این است که اگر جوابتان نه است بگویید نه و هیچ رفتاری بروز ندهید که بنده خدا را به تردید بیاندازد وگرنه حال روزی را که در پست بالا گفتم برایش درست میکنید!

سبز باشید!

tired_poet

عضو جدید
کاربر ممتاز
جان؟؟ چرا آزار و اذیت کنن؟؟
اگه شما واقعا فکر میکنی اینقدر آقایون وحشی و غیر متمدن هستن که وقتی اینقدر مودبانه بگی نه، اونا شروع میکنن به آزار و اذیت، اصلا چرا اینقدر به فکری که جوری بگی که دلخور نشن و غصه نخورن؟

navid_sixtysix

عضو جدید
کاربر ممتاز
به دروغ متوسل شيد

يه حلقه اي دستتون كنيد و بگيد من نامزد دارم ديگه مزاحم نشي ها

Thais

عضو جدید
خیلی راحت ورک بهش بگو نه البته اگه ازش خوشش نمییاد یا نمیخواهی ناز کنی این طوری اون طرف هم خیالش راحت میشه.

dreamypicture

عضو جدید
بگو نه
فقط چراش رو هم به اون پسره بگو
با این کارت اگه طرف منطقی باشه البته اگه جواب تو هم منطقی باشه
قضیه حله

k.memar

عضو جدید
نه بگو
ولی دلیل و منطق درست و حسابی داشته باش
همین دیگه..................هیچی

miladmh

عضو جدید
به پسره بگین یه خونه تو بهترین جای شهر به نامتون کنه خودش منصرف میشه

Anooshe

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاپیک جالبیه واقعا
اما تقریبا هیچ چیزی کمک نمیکنه که به راحتی تموم شه
در آخر هم خودت دلخور میشی که داری طرفت رو ناراحت میکنی هم طرف مقابلت بینهایت ناراحت میشه و ....(اونه که ازت معذرت می خواد که ناراحتت کرده)
آخرشم زمان فقط کمک میکنه که سعی کنی یادت بره چی گذشته
اون پسر هم قطعا خیلی خیلی ناراحته حتی اگه بهت بگه که ناراحت نیست

اینا رو در صورتی میگم که بدونی دوستت داره واقعا و الکی واسه سرکار گذاشتن نیست