تیم کارشناسی ارشد صنایع89 "سما"

najm133

عضو جدید
سلام
ميخواستم از مهندس كريمي تشكر كنم كه اينقدر لطف دارند

sisah

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید
وضعیت دروس:
1-آمارو احتمال:تا سر چگالی های احتمال ................. 2-تحقیق:تا سر آنالیز حساسیت .......... 3-موجودی : از مهر ماه شروع میکنم.............. 4-طرحریزی: از مهرماه شروع میکنم................... 5- زبان : کتاب 504 تا آخر درس 3

جناب کریمی خیلی لطف می کنید که پیگیر کار ما کنکوری ها هستید، کاش می شد ذره ای از محبتتون رو جبران کنیم.
امیدوارم همیشه شاد، تندرست و موفق باشید:gol:

sanat

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان خصو صا مهندس کریمی
بابت همه زحمات دوستان واقعا ممنونیم امیدوارم که بتونم کمک کنم و تیم موفقی داشته باشیم

وضعیت دروس:
1-آمارو احتمال:5 فصل از ایوزیان به جز احتمال شرطی برای احتمال خواندم ویک فصل از آمار ( آمار توصیفی)................. 2-تحقیق:تا آخر تحلیل حساسیت.......... 3-موجودی : .از مهر شروع ميكنم.......... 4-طرحریزی: از مهر شروع ميكنم
5-زبان : 3 درس از کتاب سمت را خواندم و 2 درس از 504

مهسیما

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی
فامیل:آزادی.......... سال کنکور: سال اول.........آزمون:هنوز تصمیمی در این رابطه نگرفتم........

وضعیت دروس:
1-آمارو احتمال:از مهر................. 2-تحقیق:(ازمهر شروع می کنم) .......... 3-موجودی : ( از مهر ماه شروع میکنم) .............. 4-طرحریزی: ( از مهرماه شروع میکنم)
توضیحات:احساس می کنم شدیدا با کمبود زمان مواجه هستم، چون علاوه براینکه ترم تابستون برداشتم کاراموزی و پروژه پایانی، ترم 7هم با20 واحد پاس کنم

m83karimi

عضو جدید
به نام او

به نام او

با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان کنکوری
لازم میدونم این نکته رو به سمع دوستان برسون که با توجه به عنوان تیم که هدف اون ایجاد رقابت و .... میباشد و همونطوری که پیش از این قرار گذاشتیم حداقل فعالیتی که اعضای تیم بایستی انجام میدادند ارسال فرم پیشرفت دروسشون در تاریخ های مشخص شده بود.ولی مثل اینکه ....
دوستانی هم که به وضعیت من آگاه هستن میدونن که هدف من در درجه اول لله و در درجه دوم عمل به وظیفه ای بوده که قولش رو دادم و منفعتی غیر از این برای من نداره.نه اینکه بخوام منت گذاشته باشم.
در هر حال دوستان اگه میبینن که این تاپیک براشون مفید واقع نشده و خدایی نکرده باعث میشه وقتی ازشون تلف بشه مطرح کنند که تیم خاتمه پیدا کنه.
ممنون
موفق باشید.

rohollah_h

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید خدمت دوستان کنکوری
لازم میدونم این نکته رو به سمع دوستان برسون که با توجه به عنوان تیم که هدف اون ایجاد رقابت و .... میباشد و همونطوری که پیش از این قرار گذاشتیم حداقل فعالیتی که اعضای تیم بایستی انجام میدادند ارسال فرم پیشرفت دروسشون در تاریخ های مشخص شده بود.ولی مثل اینکه ....
دوستانی هم که به وضعیت من آگاه هستن میدونن که هدف من در درجه اول لله و در درجه دوم عمل به وظیفه ای بوده که قولش رو دادم و منفعتی غیر از این برای من نداره.نه اینکه بخوام منت گذاشته باشم.
در هر حال دوستان اگه میبینن که این تاپیک براشون مفید واقع نشده و خدایی نکرده باعث میشه وقتی ازشون تلف بشه مطرح کنند که تیم خاتمه پیدا کنه.
ممنون
موفق باشید.

سلام به همه دوستان نمازو روزتون قبول
حق با مهندس کریمی هست سهلنگاری از جانب خودمونه
ببخشید من اول از خودم شروع میکنم
زبان 13 درس 504
احتمالات و تحقیقو یه دور زدم
امار تا اول براور نقطه ای خوندم
البته تا الن فقط به متن منابع معرفی شده از طرف اقای کریمی +خلاصه درس ایشون اکتفا کردم و تا حالا تست نزدم
و قراره از ابان ماه شروع به تست زدن کنم
یا علی با ارزوی موفقیت

sanat

عضو جدید
با سلام خدمت همه دوستان خصو صا مهندس کریمی
بابت همه زحمات مهندس کریمی واقعا ممنونیم
وضعیت دروس:
1-آمارو احتمال:( آمار توصیفی)+توزیع نمونه ای و احتمالات را هم به یک حدی رساندم................. 2-تحقیق:یکبار تمام کردم.......... 3-موجودی : .از مهر شروع ميكنم.......... 4-طرحریزی: از مهر شروع ميكنم
5-زبان : 5 درس از کتاب سمت را خواندم و 14 درس از 504

kashef1

عضو جدید
فامیل:کاشف.......... سال کنکور: سال اول.......
توضیحات:.......... وضعیت دروس: 1-آمارو احتمال:4 فصل اول ایوزیان................. 2-تحقیق:تا تحلیل حساسیت.......... 3-موجودی : ........... 4-طرحریزی: تا حدودی آمادگی دارم.

sanat

عضو جدید
بابت همه زحمات مهندس کریمی واقعا ممنونیم
وضعیت دروس:
1-آمارو احتمال:( آمار توصیفی)+توزیع نمونه ای+ برآورد نقطه ای و احتمالات را هم به یک حدی رساندم................. 2-تحقیق:یکبار تمام کردم.......... 3-موجودی : .از مهر شروع ميكنم.......... 4-طرحریزی: از مهر شروع ميكنم
5-زبان : 5 درس از کتاب سمت را خواندم و 16 درس از 504
27/6/1388
چرا هیچ کس همکاری نمی کنه؟:(

rohollah_h

عضو جدید
سلام به همه دوستان
طبق قراره قبلی با مهندس کریمی قرار بود هر هفته پیشرفت تحصیلی رو بنویسیم
امار تا اخر براورد فاصله ای
504 تا اخر درس 15
کنترل موجودی و طرح ریزی از هفته بعد

sisah

عضو جدید
با سلام و خسته نباشید خدمت همه دوستای خوبم به خصوص مهندس کریمی عزیز
بابت تاخیرم جدا عذر می خوام،نتونستم بیام ولی دائما به فکر اینجا بودم،امیدوارم همگی ببخشید:gol:
وضعیت دروس:
1-آمارو احتمال:تا سر توزیع های نمونه ای ................. 2-تحقیق:تا آخر آنالیز حساسیت .......... 3-موجودی : از مهر ماه شروع میکنم.............. 4-طرحریزی: از مهرماه شروع میکنم................... 5- زبان : کتاب 504 تا آخر درس 6

موفق و شاد باشید

rohollah_h

عضو جدید
پاسخ

پاسخ

تو صیه می کنم با فونت معمول بنویسین.
در چه بابی همکاری نمیشه؟
جناب کریمی که همش دارن فایل رو برای بچه ها میفرستن.
سلام با تشکر از مهتابی که به طور مستمر تالارو بررسی میکنند
منظور این دوستمون اینه که چرا بچه ها هر هفته پیشرفت تحصیلیشونو نمی نویسند اخه قرار بود تا ازمون اول پارسه این کارو بکنیم و باید حق رو به sisah بدین

rohollah_h

عضو جدید
سلام به همه دوستان قراره تو سایت www.imenpour.com به صورت اینترنتی ازمون 9 مر حله ای امار و تحقیق برگزار بشه دوست دارم که همه با هم شرکت کنیم . طبق روال هر هفته قرار بود پیشرفتمونو هر جمعه بگیم:
امار تستهای فصل اول .......
موجودی تست فصل اول ..........
تحقیق و طرح ریزی از فردا...........
زبان درس نوزده 504

sisah

عضو جدید
سلام به همه دوستان،خسته نباشید
وضعیت دروس:
1-آمارو احتمال:دو فصل اول کتاب آمار ایوزیان ................. 2-تحقیق:تا آخر آنالیز حساسیت .......... 3-موجودی : به زودی شروع میکنم.............. 4-طرحریزی: به زودی شروع میکنم................... 5- زبان : کتاب 504 تا آخر درس 8

sisah

عضو جدید
سلام به همه دوستان قراره تو سایت www.imenpour.com به صورت اینترنتی ازمون 9 مر حله ای امار و تحقیق برگزار بشه دوست دارم که همه با هم شرکت کنیم .
من که فکر می کنم هنوز آمادگی هیچ آزمونی رو ندارم:( ولی با این حال سعی می کنم شرکت کنم.

kashef1

عضو جدید
ووضعیت دروس:
1-آمارو احتمال:سه فصل اول کتاب آمار ایوزیان ................. 2-تحقیق: سیمپلکس اصلاح شده ......... 3-موجودی : .............. 4-طرحریزی: ...............
آزمون هم ثبت نام نکرده ام

زنبق

عضو جدید
سلام

سلام

من 3 فصل از تحقيق در عمليات حمدي طه و 3 فصل از طرحريزي جيمزم اپل و بيش از نصف جزوه ي تحقيق استاد گلمكاني رو خوندم.

rohollah_h

عضو جدید
سلام به همه دوستان خسته نباشید:
قرار بود طبق سنوات گذشته هر جمعه پیشرفت تحصیلیمونو تو این تاپیک تا اخرین جمعه مانده به کنکور ذکر کتیم.
موجودی:پایان 3 فصل اول همراه با حل تام تستهای کنکور سراسری...........
احتمالات :پایان فصل اول همراه با حل تمام سوالات ایوزیان................
زبان:پایان درس 19
طرح ریزی شروع نکردم........
تحقیق از این هفته..............

آخرین ویرایش:

rohollah_h

عضو جدید
سلام به همه دوستان طبق هماهنگیهای قبلی با تمام دوستان قرار بود این تاپیک بهتر از اینا پیش بره و کمکاری صورت نگیره
امیدوارم این همکاریها ادامه داشته باشه

rk1001

عضو جدید
سلام دوستان
ببخشید تو این چند وقته وضعیتم رو ننوشتم به خاطر اینه که تازه از اول هفته پیش برنامه جدی ام شروع شد
موجودی تا اول تولید اقتصادی
احتمالات فصل اول ایوزیان
طرحریزی هنوز هیچ
زبان هیچ
تحقیق یک دور خوانده ام البته الان یه آمادگی 70 درصدی برای کنکور دارم و بعد از این روی مطالب کنکوری و تست بیشتر کار می کنم
موفق باشید

rohollah_h

عضو جدید
سلام به همه دوستان طبق سنوات گذشتهقرار بود برنامه هر هفته رو اینجا بگیم
این هفته پایان فصل 2 احتمالات ایوزیان همراه با تست
تحقیق 2 فصل اول رو خوندم دوباره بدون حل تست اشاله ازاین هفته
طرح ریزی انشاله از این هفته
موجودی شروع فصل 4
زبان پایان در س 21

arshadhamidi

عضو جدید
درخواست ارسال جزوات

درخواست ارسال جزوات

با عرض سلام و خسته نباشيد. من محل كارم طوري هست كه به اين زودي ها نمي توانم جزوات را در تهران يا ساير شهرها تهيه كنم(محل كار عسلويه) ميشه لطفا از اين جزوات ارشد اگه نسخهاي ديجيتالي داريد در سايت قرار بدين ممنون مي شم. ايميل من:
این"]arshadhamidi@gmail.com
این"]quote=m83karimi;1079278]این تاپیک در جهت ایجاد انگیزه و
موفقیت بیشتر دوستان کنکوری ایجاد شده، از دوستایی که با من در تاپیک های " آموزش دروس كنكور كارشناسی ارشد صنايع" و "جزوات، راهنمایی، و منابع کنکور ارشد 89 ،صنایع-صنایع" و"آزمون های پارسه سال های قبل " همکاری میکنن خواهشمند است با ارسال یک پیغام به این تاپیک عضویت خود را فعال کنند.
در پیام های بعدی اطلاعات بیشتری درباره این تاپیک به سمع دوستان میرسانم.
شاد باشید.[/quote]

sisah

عضو جدید
سلام به همه دوستای خوبم
اگه این چند وقت نیومدم به این دلیل بود که هیچ مطالعه ای نداشتم (به دلیل مشغله های فراوان)، وگرنه قرارمون یادم هست.
امیدوارم عذرمو بپذیرید:gol:
برای همگی آرزوی موفقیت دارم.
در پناه حق باشید.

بالا