تصاویر مختلف از اجزای بدن انسان

Medical_eng87

عضو جدید
کاربر ممتاز
کتاب الکترونیکی تصاویر مختلف از اجزای بدن انسان

عنوان : تصاویر مختلف از اجزای بدن انسان
رشته : پزشکی
زبان : انگلیسی
نوع فایل: PDF
تعداد صفحات: 101
حجم : 4.49 مگابایت

دانلود

cadillac

عضو جدید
من چرا نتو نستم دانلودش كنم؟ يه پيغام اورد كه كفته بود براي premiumها هستش چي كار بايد بكنم حالا؟

bme_352

عضو جدید
[click on free user _wait as it count_clock download (it has a special sign)
اگه مشکلت حل نشد برو تو سات iranmeet.com راهنمای دانشو بخون

mithridath

عضو جدید
کتاب الکترونیکی تصاویر مختلف از اجزای بدن انسان
سلام مرسی
سلام به شما و همه بچه های پزشکی
من یک سایت باورنکردنی دانلود بسیار راحت رفرنسهای اناتومی را از دانشگاه ادسای اوکرایین پیدا کرده ام این را هم امتحان کنید!
http://www.anatomka.odmu.edu.ua/english/books_en.htm

amir_pishro

عضو جدید
با تشکر از زحمات دوستان که همه اطلاعات رو واسه استفاده همه به اشتراک میذارن. فقط می خواستم بگم که سایتی برای دانلود کتاب های فارسی وجود نداره ؟

saeedehhoseyni

عضو جدید
سلام من یه عضو تازه واردم که دارم در مورد این رشته تحقیق می کنم وبه شدت به راهنمایی شما دوستان نیاز دارم مهلت انتخاب رشته داره کم کم تموم میشه هر کی پیام منه دریافت کرد جوابو برام ارسال کنه در مورد جاذبه های رشته کدوم گرایش بهتره از حیث جذابیت و بازار کار .من خیلی
آدم کنجکاو تنوع طلب به کم راضی نمیشه پیگیر به صورت وحشتناک علاقه مند به کارهای آزمایشگاهی و عملی به من بگید با این مشخصها این رشته به دردم میخوره یانه؟

baharsalehi

عضو جدید
سلام من یه عضو تازه واردم که دارم در مورد این رشته تحقیق می کنم وبه شدت به راهنمایی شما دوستان نیاز دارم مهلت انتخاب رشته داره کم کم تموم میشه هر کی پیام منه دریافت کرد جوابو برام ارسال کنه در مورد جاذبه های رشته کدوم گرایش بهتره از حیث جذابیت و بازار کار .من خیلی
آدم کنجکاو تنوع طلب به کم راضی نمیشه پیگیر به صورت وحشتناک علاقه مند به کارهای آزمایشگاهی و عملی به من بگید با این مشخصها این رشته به دردم میخوره یانه؟

این رشته با گرایش بیوالتریک کاملا بدردت میخوره اگه به کارهای عملی واللخصوص برقی واقعا علاقه داشته باشی
این رشته وگرایش عالیه

بالا