اگر شما زشت ترین آدم روی زمین بودید چه کار میکدید؟واگر زیباترین بودید چه کار میکردید؟

Thais

عضو جدید
خوب ظاهر افراد خیلی مهمه به خصوص تو این دوره و زمونه ولی سوال خیلی سختیه نمیدونم چیکار میکردم خدا را شکر میکنم که نه خیلی خوشکلم نه خیلی زشت چون هردوتاش بده آدم باید متعادل باشه نه زیاد خوشگل نه زیاد زشت.

software_eng

عضو جدید
کاربر ممتاز
نظر

نظر

زشت ترین : به فکر پست های سیاسی می افتادم ...

ایول خیلی باحال بود :w36:.

من اگه زیباترین بودم سعی می کردم زیباترین دختر رو پیدا کنم و باهاش ازدواج کنم. اگه زشت ترین بودم سعی می کردم زشت ترین رو پیدا کنم. جالبه نه؟ :w01:

elahe.20

عضو جدید
.اگه زيباترين بودم واسه خودم اسپند دود ميكردم .ازاين چشما ميذاشتم . اما اگه زشت بودم جراحي پلاستيك ميكردم بلكه خوشكل بشم.===> هزينه هاي گزاف :D(جدي نگيريد)
ولي من يكي شكر خدا متعادلم .به نظر من افراد خوشكل كمي مغرورن پولشونو برا خوشكليشون خرج ميكنن .اما افراد زشت منزوي هستن فكركنم درصد پشرفت افراد زشت بيشتره .

آخرین ویرایش:

felorina

عضو جدید
اگه زشت ترین بودم حداقل دلم رو مهربون میکردم و دست نیازمندا رو میگرفتم
اگه زیباترین بودم حالشو میبردم و مثل طاووس به زیبایی ام مینازیدم و دست نوازش به سوی نیازمندان دراز میکردم . اگه زیبا بودم وقتی تو آیینه نگاه میکردم چهر ه خدا رو تو آینه میدیدم

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
تاحالا فکرنکرده بودم سوال سختیه!شاید همین کاری که الان میکنم

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه زشت ترین بودم حداقل دلم رو مهربون میکردم و دست نیازمندا رو میگرفتم
اگه زیباترین بودم حالشو میبردم و مثل طاووس به زیبایی ام مینازیدم و دست نوازش به سوی نیازمندان دراز میکردم . اگه زیبا بودم وقتی تو آیینه نگاه میکردم چهر ه خدا رو تو آینه میدیدم
ولی معلومه اگرخیلی زیبا بودی مغرورمیشدیااااااا:smile:

oxision

عضو جدید
کاربر ممتاز
بستگی به خود آدم داره و اعتماد به نفسش
من یه دوستی دارم از نظر قیافه جالب نیست. یه سوختگی هم روی صورتش داره ولی اعتماد به نفس بینهایت بالا.
خیلی راحت در جمع حاضر میشه و سخنرانی می کنه.

زیبا بودن و یا زشت بودن به نظر من به درون آدم بستگی داره و اعتماد به نفس

mohaghegh64

عضو جدید
کاربر ممتاز
بستگی به خود آدم داره و اعتماد به نفسش
من یه دوستی دارم از نظر قیافه جالب نیست. یه سوختگی هم روی صورتش داره ولی اعتماد به نفس بینهایت بالا.
خیلی راحت در جمع حاضر میشه و سخنرانی می کنه.

زیبا بودن و یا زشت بودن به نظر من به درون آدم بستگی داره و اعتماد به نفس

درست میفرمایید بستگی خیلی زیادی به اعتماد به نفس داره
من میخواستم بگم در هر دوصورت زندگی
ولی شاید چون تو اون موقعیت نیستم انقدر راحت میگم
نمیدونم :warn:

haj morteza

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه زشت ترین بودم: می رفتم سوداگر مرگ می شدم

اگه خوش تیپ ترین بودیم: نون قیافمو میخوردم(گرفتین منظورو....؟؟؟)

simafrj

عضو جدید
کاربر ممتاز
برام فرقی نمیکرد همین شخصیتم رو داشتم همین اخلاق همین ایده و همین رفتار :w19:
:w05::w20:

vahid2007

عضو جدید
کاربر ممتاز
اکه زشتزین بودم یا زیبا ترین فرقی نمیکرد چون مهم قیافه ادما نیست مهم ذات ادمه

بهتر بود مینوشتی اگه بد ذاتترین یا معصوم ترین ادم دنیا بودی دنیا رو چیکار میکردی

alikolahdoozan

عضو جدید
ما همین حالا هو جزء زشت ترین ها هستیم . داریم زندگیمون رو میکنیم راحت و خوب

3pi

عضو جدید
وقتی بچه بودم دوست داشتم زیباترین دختر دنیا بودم . اما حالا می فهمم اگه زیباترین بودم خیلی سخت بود چون وقتی زیبا باشی خیلی هارو جذب می کنی ولی با ظاهرت نه باطنت . اگر هم زشت ترین بودم شاید بهترین می شدم چون به ظاهرم کسی اهمیت نمی داد و اگه کسی دوستم داشت حداقل به خاطر خودم بود. و به نظرم اصلا کسی زشت نیست مگر با رفتارش زشت به نظر بیاد.

hopeful

عضو جدید
زشتی و زیبایی نسبی هست و از دید افراد مختلف ،فرق میکنه اما واقعیتی که هست اینه که زیبایی که تقریبا موردپسند همه و در حد معمول باشه برای شروع هر کاری لازمه من چند سال پیش وقتی برای اولین بار برای کار معرفی شدم مدیرم خواست تا مرا ببیند فقط به خاطر ظاهر (آزمون های علمی و مورد نیاز گرفته شده بود)!! :surprised:اما بعد از شروع میشه با علم به روز،رفتار و یا کمالات و... کار را پیش برد؟!!:w16:
اما در کل آدما زیاد به خاطر ظاهر ناراحت نباشن بهتره چون هرطور بخواهی همانطور میشه و خداوند هم چو از حکمت ببندد دری ز رحمت گشاید دیگری;)

آخرین ویرایش:

star_silver2050

عضو فعال
اگر زیباترین بودم زیبایی صورتم را با سیرتم می آراستم و اگر زشت ترین بودم زشتی رفتارم را به آن نمی افزودم مهم اخلاقه که به ما شخصیت میده در هر 2 صورت

e-eng

عضو جدید
سخته ولی همون کاری رو میکردم که احمدی میکنه...
با اعتماد به نفس پره های دماغ گنده ام رو تکون می دادم.

Hengameh IT

عضو جدید
هر چند الان جزو زيباترين ها نيستم
ولي اگه جزو زشت ترين ها بودم با اعتماد به نفس كامل زندگيم رو ميكردم

rezaafsharpoor

عضو جدید
کاربر ممتاز
چون قیافه عادی -خشک و بی روحی دارم نمی تونم هیچ نظری بدم ولی مثل همین الانم زندگی می کردم... کسی به خاطر قیا فه ام با من دوست نیست و به خاطر قیافه با کسی دوست نیستم...مهم اخلاق و فکر و گفتار آدماست...

ارشیتکت86

عضو جدید
به نظر من تو پیشرفت خیلی تاثیر داره ادم وقتی خوشکل باشه اعتماد به نفسش میره بالا

البته ادمای زشت زیادی سراغ دارم که موفقن:biggrin:

بالا