فصلنامه علمی تخصصی کشاورزی و منابع طبیعی ستاک|شماره 1 ,بهار 93

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام خدمت کاربــران گرامی

با عنایت و توکل به خداوند متعال و با همراهی دوستان فخیم و پژوهشگر تالار مهندسی کشاورزی مفتخریم, اعلام کنیم اولین شماره از فصلنامه ی علمی تخصصی ستاک را در معرض دید شما عزیزان قرار می دهیم.
با توجه به شماره ی نخست بودن این نشریه ،سعی بر این شد تا از شاخه های مختلف علمی و تخصصی مرتبط با دنیای گسترده ی علم مهندسی کشاورزی پژوهشی داشته باشیم، انشاالله در شماره های آینده بتوانیم هر نوبت به صورت تخصصی تر به هر کدام از این شاخه بپردازیم.
با توجه به طولانی بودن شروع به کار این نشریه، توقف یک ساله، سپس استارت مجدد، کاربران زیادی بودند که در این پروسه ی طولانی یاری رسان نشریه بودند.
همین جا صمیمانه از فعالیت های خوب آنها تشکر و قدرانی می کنم.

تشکر ویژه دارم از:

خانوم مهندس(ni-rosa-ce) که شروع اولیه نشریه ستاک را برعهده داشت.
دو دوست عزیز و گرامی ،جناب مهندس کرمی و جناب مهندس مهر آذین که با راهنمایی ها و نظرات مُفید شـان سعی
بر بهتر شدن نشریه ی ستاک داشتند .
و در نهایت قاصدک عزیز "دانشجوی کامپیوتر " و "سمانه قاسمی" که زحمات زیادی رادر طول ارائه ی نهایی کار بر عهده داشتند.
.
.
.

شما می توانید پیشنهادات و انتقادهای خود را در مورد شماره ی نخست این نشریه,در همین تاپیک بیان کنید.
باشد که با نظرات مفید و سـازنده ی شما عزیزان بتوانیم در شماره های بعدی مطالب مفید و کاربردی تری را به منصه ی ظهور همگان برسانیم.

ایمیل نشریه ی ستاک: setakmagazine@chmail.ir

برای دریافت فایل و مشاهده ی نشریه ستاک می توانید از مسیر زیر اقدام کنید!

روی گزینه ی دانلود از پیکوفایل کلیک کرده و با وارد کردن رمز
iran-eng-setak فایل را دریافت کنید.
همچنین می توانید با استفاده از لینک کمکی از سایت مدیافایر فایل مجله را دریافت نمایید.

دانلود از پیکوفایل

دانلود از مدیافایر

با آرزوی رضایتمندی شما و بهبودی نشریه در شماره های بعدی
شــاد و پیروز باشید.:gol:
93/03/05
.
.
.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Hamzeh856

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
سلام .... تبریک میگم ..دانلودش کردم و دیدمش البته نه به طور کامل ...برام جالب بود ... خسته نباشید

فقط یه چیز .... جای آموزش ( تو زمینه کشاورزی ) فکر کنم خالی باشه ... یعنی به صورت عملی آموزش داده بشه ( عکس و متن ) :)

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام .... تبریک میگم ..دانلودش کردم و دیدمش البته نه به طور کامل ...برام جالب بود ... خسته نباشید
فقط یه چیز .... جای آموزش ( تو زمینه کشاورزی ) فکر کنم خالی باشه ... یعنی به صورت عملی آموزش داده بشه ( عکس و متن ) :)

سلام .خیلی ممنونم جناب مهندس از تبریک.
بله جای همچین مطلبی به صورت عکس و متن کاملا خالی بود!
اتفاقا در شماره ی نخست همچین عنوانی هم ذکر شد. اما بعضی از دوستان کم لطفی کردن و مطلبی در این جهت ارائه ندادن!
انشاالله در شماره های بعدی درج خواهد شد.
ممنون از نظر شما
موفق باشید:gol:
ببخشید نمیشه فایل رو دانلود کرد
پیکوفایل باز میشه.بعد برا دانلود میگه ی رمز عبوری میخواد

سلام.
در پست اول ذکـــر کردم این فایل به صورت رمز دار هست.
رمز رو کُپی کرده و در کادر رمز عبور پیست کنید.
رمز عبور : iran-eng-setak
موفق باشید:):gol:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام .خیلی ممنونم جناب مهندس از تبریک.
بله جای همچین مطلبی به صورت عکس و متن کاملا خالی بود!
اتفاقا در شماره ی نخست همچین عنوانی هم ذکر شد. اما بعضی از دوستان کم لطفی کردن و مطلبی در این جهت ارائه ندادن!
انشاالله در شماره های بعدی درج خواهد شد.
ممنون از نظر شما
موفق باشید:gol:

سلام.
در پست اول ذکـــر کردم این فایل به صورت رمز دار هست.
رمز رو کُپی کرده و در کادر رمز عبور پیست کنید.
رمز عبور : iran-eng-setak
موفق باشید:):gol:

اها ممنون
من متن رو نخوندم.در واقع ی نفر این فایلو بهم داد گفت ببین دانلود میشه گفتم نه.بعد ادرس این تاپیکو داد.اومدم دیدم از اینجا هم دانلود نمیشه.به متن دقتی نکردم
ممنون

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی خسته نباشید....
من درست از صبحه دارم تلاش میکنم تازه موفق ب دریافت فایل شم...به کل باشگاهم خبردادم دانلود کنید:d

آخرین ویرایش:

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
این نشریه واقعاً یه حرکت جهادی لازم داشت! یکی دو سال داشت خاک می خورد تا اینکه بالاخره به همت چنتا از بچه های خوب باشگاه و با سرپرستی و هدایت خیال شیشه ای طلسمش شکست و پا به عرصۀ وجود نهاد! اینجا جا داره یه خسته نباشید اساسی به همه اونایی که نقشی در این مجله داشتن و بخصوص به مهساخانم سختکوش و پُرتلاشمون بگیم و بخاطر این همت بلند بهشون تبریک بگیم ...

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
سلام..خیال شاید عین مال منه...سیستم ها فرق میکنه یه جوریی شدن...:Dباید با یه سیستم دیگه دانلود کنه
فایل به صورت زیپ هست، اگه دانلودش کردین دیگه نباید مشکلی باشه! از زیپ خارجش کنید و پی دی افش رو ببینید...!
یه لینک کمکی هم از مدیافایر تو همون پست اول گذاشتم اگه از پیکوفایل مشکلی داشتین با لینک مدیافایر دانلود کنید

narges_F

عضو جدید
کاربر ممتاز
فایل به صورت زیپ هست، اگه دانلودش کردین دیگه نباید مشکلی باشه! از زیپ خارجش کنید و پی دی افش رو ببینید...!
یه لینک کمکی هم از مدیافایر تو همون پست اول گذاشتم اگه از پیکوفایل مشکلی داشتین با لینک مدیافایر دانلود کنید

میدونم رمزم میدونم اینارو میدونم کلا..ولی من با ایکسپلور دانلود می کردم نمیتونستم باز بکنم خطا میداد ولی با موزارلا دانلود شد وباز کرد..منظورم این بود

E . H . S . A . N

مدیر تالار مهندسی معماری مدیر تالار هنـــــر
مدیر تالار
...

...

سلام
تولید دومین نشریه الکترونیکی باشگاه مهندسان ایران رو به همه ی اعضای محترم باشگاه علی الخصوص دوستان ِ خوب تالار کشاورزی تبریک میگم .
امیدوارم با استمرار و تداوم در نشر و تحریر شمارگان بعد شاهد رشد و بالندگی نشریه ستاک باشیم.
به گروه محترم ستاک نیز تبریک و خداقوّت میگم .
شاد و تندرست باشید .

به نمایندگی از
گـروه نـشـریـه نـقـشـیـنـه
احســــان - 1393/03/07

بالا