حقوق یک مهندس شیمی چقدره؟

ilia.azimi

کاربر فعال
سلام به برو بچه های مهندس شیمی دوستان هدف از این تاپیک اینه که 1 رنج حقوقی مشخص از کار و رشتمون دستمون بیاد از مهندسان شاغل و کسانی که اطلاعاتی در این زمینه دارن خواهش میکنم در کسب اطلاعات ما رو یاری کنن مرسی

1-من دوستی دارم که جزیره سیری کار میکنه شرکت اویک حدود 1 سال سابقه کاری 2100 میگیره بچه ها کسی هست که از حقوق مهندس شیمی در ادارات گاز استانی اطلاعاتی داشته باشه؟؟؟اگر اطلاعاتی دارین خواهش میکنم share کنید با بقیه من که بشدت بهش احتیاج دارم لطفا...

sahel_m

کاربر فعال مهندسی شیمی ,
کاربر ممتاز
بستگی داره کجا کار کنن
پتروشیمی ها 1.5 به بالا
شرکت نفت 2 به بالا
مناظق خاص دوبرابر این مقداره
جاهای خصوصی هم که کمتر هستن کلا

ehsanghobadi

عضو جدید
سلام
یکی از دوستان من توی شرکت پالایش نفت کرمانشاه با مدرک دیپلم ریاضی کار میکنه نزدیک 1.5 میگیره.
صرفا جهت اطلاع قبلا استخدام دیپلم بلامانع بود!

arshostovar

عضو جدید
سلام دوست عزیز
گاز به مهندسی شیمی تازه وارد3 تومن میبده
پتروشیمی هم همین حدود
نفت بستگی به جاش داره اگه خشکی باشی تقریبا همین حدود ولی جزیره یا سکوهای نفتی4.5هستش

hossein zamani

عضو جدید
سلام
ضریب منطقه ای و سابقه کار و مدرک.
مناطق 1 بین 1.6 تا 2.4 و مناطق 2 بین 2.4 تا 3.2 و مناطق 3 بین 3.4 تا 6 ضریب حقوق نسبت به پایه حقوق دارند. البته رتبه کاری بسیار مهمه
عسلویه شرکت گاز ضریب 5.8 هست یعنی یه مهندس شیمی تازه کار و رتبه شغلی پایین حدود2.5 تا 3.2 میلیون می گیره و با 2 سال سابقه 3.2 به بالا. خودم که اونجا بودم سال 87 با مدرک لیسانس 1600 می گرفتم

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
مناطق 1 بین 1.6 تا 2.4 و مناطق 2 بین 2.4 تا 3.2 و مناطق 3 بین 3.4 تا 6 ضریب حقوق نسبت به پایه حقوق دارند. البته رتبه کاری بسیار مهمه
عسلویه شرکت گاز ضریب 5.8 هست یعنی یه مهندس شیمی تازه کار و رتبه شغلی پایین حدود2.5 تا 3.2 میلیون می گیره و با 2 سال سابقه 3.2 به بالا. خودم که اونجا بودم سال 87 با مدرک لیسانس 1600 می گرفتم

البته اگر بعد از دو سال بشه بهش گفت زنده. عسلویه همه شش ماهه، گردن کلفت هاش یک ساله و اونایی که چیزی برای از دست دادن ندارن! دو سال به بالا دووم میارن.

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سلام
سلام اوضاع کار برا متالورژی.......مهندسی جوش و ازین حرفا چطوره اونجاها؟؟:smile:

hossein zamani

عضو جدید
البته اگر بعد از دو سال بشه بهش گفت زنده. عسلویه همه شش ماهه، گردن کلفت هاش یک ساله و اونایی که چیزی برای از دست دادن ندارن! دو سال به بالا دووم میارن.

والله من که 4 سال موندم و الان دوستام تو 8 و 10 سال سابقه کار تو اونجا هستن. هواش آلوده است من که ریه هام داغون شد.

بالا