نحوه تاثیر معدل بر کنکور ارشد؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mtn667

عضو جدید
سلام دوستان من میخواستم بدونم که آیا معدل بر رتبه طرف تاثیر دارد یا نه معدل هنگام انتخاب رشته تاثیر خود را می گذارد؟ مثلا من رتبه 79 شدم آیا معدلم در این رتبه تاثیر داشته؟

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
معدل 20 % تاثیر داره + ضریب دانشگاهی که فارغ التحصیل شدید
سلام..اینو از کجا میتونیم ببینیم که ضریب دانشگاه چنده ..؟
بعد یه چیزی میدونید اینو که بستگی به سال فارغ التحصیلی هم داره ضریب معدل .؟

mtn667

عضو جدید
معدل 20 % تاثیر داره + ضریب دانشگاهی که فارغ التحصیل شدید
دوست عزیز می دونم 20 درصد تاثیر داره ولی این تاثیر آیا بر رتبه هست؟ یعنی الآن که رتبه من 79 شده با تاثیر معدل 79 شده یا نه تاثیر معدل هنگام انتخاب رشته هست؟

نگارشیتکت

عضو جدید
سلام معدل موثرتون که همون 20%ضربدر ضریب دانشگاهه هست که تاثیرشو رو رتبتون گذاشته و تو اسکیس (یا انتخاب رشته)فقط رتبتونه که تاثیر میذاره.و معدل دیگه وظیفشو انجام داده!

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه معدل الان رو رتبه تاثیر نذاشته و در گزینش نهایی موثر هست

نگارشیتکت

عضو جدید
نه معدل الان رو رتبه تاثیر نذاشته و در گزینش نهایی موثر هست

ولی من از یه منبع موثق پرسیدم!حتی چنتا کارنامرو هم نشونم دادند و تاثیرش به وضوح مشخص بود! و گفتند تاثیر میذاره اما تو گزینش نهایی بررسی میشه و اگه اشتباه وارد شده با توجه به درسته بررسی میشه!شما مطمئنی؟:)

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی من از یه منبع موثق پرسیدم!حتی چنتا کارنامرو هم نشونم دادند و تاثیرش به وضوح مشخص بود! و گفتند تاثیر میذاره اما تو گزینش نهایی بررسی میشه و اگه اشتباه وارد شده با توجه به درسته بررسی میشه!شما مطمئنی؟:)

تو قسمت اول دفترچه نوشته و توکلی هم اعلام کرد 20 % در گزینش نهایی تاثیر داره

نگارشیتکت

عضو جدید
تو قسمت اول دفترچه نوشته و توکلی هم اعلام کرد 20 % در گزینش نهایی تاثیر داره

داوطلباني كه مجاز به انتخاب رشته نمي باشند و به معدل مندرج در كارنامه خود اعتراض دارند و معدل واقعي آنان بيشتر از معدل مندرج دركارنامه اوليه ميباشد، مي بايستيمنحصراَ با ارسال تصوير گواهي معدل تأييد شده (همانند فرمي كه در صفحه 28 دفترچه راهنماي شماره يك درج گرديده) و تصوير كارت شناسايي عكسدار يا كارت ملي بههمراه كارنامه نتايج اوليه حداكثر تا تاريخ 5خرداد به واحد تحصيلات تكميلي مكاتبه نمايند.
به نظرم تاثیر گذاشته طبق این جمله...!مرسسسسی از پاسختون..به هرحال کاری از دسته ما بر نمیاد باید با توکلی بسازیم!

mtn667

عضو جدید
مرسی از پاسخ شما من هم فکر کنم معدل تاثیرشو گذاشته.من که معدلم پایین هست دوست دارم تاثیرشو گذاشته باشه که بیشتر از این گند نزنم.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا