خدایش نگاه کن چجوری با مسلمونا رفتار می کنن!! ( " " )

mehdimehdi700

عضو جدید
ارزش یک بار دیدن رو داره

ترجمه :متهم است .. زنده یامرده, احتیاط کنیدبسیارخطرناک است

یک راهبه می تواند سرتاپای خود را بپوشاند تا زندگیش را وقف عبادت کند , درست است ؟
اما چرا وقتی یک زن مسلمان این کار را انجام دهد , مورد ملامت قرارمیگیرد ؟

وقتی زنی در غرب خانه داری کند وبه تربیت کودکانش بپردازد مورد ستایش وتقدیر جامعه قرار گرفته فداکارشمرده میشود اما اگر همین کار را زن مسلمان انجام
دهد مورد ملامت قرار می گیرد

حقوق و آزادی هر دختری ایجاب می کند که به دانشگاه برود وهرچه را دلش می خواهد می تواند بپوشد اما دختر با حجاب مسلمان از ورود به دانشگاه منع می شود

اگر کودکی به موضوعی علاقمند باشد باید آن را رشد ونمو داد اما اگر علاقمند به اسلام باشد باشد فایده ای ندارد

اگر شخصی جان خود را بخاطر نجات دیگران به خطر اندازد شجاع ودلیر خوانده می
شود وهمه جامعه او را محترم می شمارند اما اگر فلسطینی باشد وسعی کند فرزندش یابرادرش را نجات دهد تا مبادا دستش بشکند یا ازمادرش دفاع کند تاکه مورد تجاوزقرار نگیرد یا از منزلش دفاع کندتاکه ویران نشود به او تروریست می گویند

اگر یک یهودی شخصی را بکشد هیچ ربطی به دین یهودیت ندارد
اما اگر مسلمانی به جرمی متهم شود اسلام را متهم اصلی می دانیم

هر مشکلی که پیش اید ما انواع راه حل ها را می پذیریم اما اگر اسلام راه حل نشان دهد حتی حاضر نیستیم به آن نگاه کنیم

وقتی کسی ماشین خوبی را به شیوه نادرستی براند کسی ماشین را مقصر نمی داند اما اگر مسلمانی خطا کند یا درست برخورد نکند مردم ما می گویند اسلام مقصر است !!

بدون نیم نگاهی به قوانین و شرع اسلام, مردم ما هر آنچه که رسانه ها می گویند باور دارند , اما سؤال اینجاست که قرآن چه می گوید!

چرا, چون او مسلمان است !

من مسلمانم مرا بکش و آن را هزینه های تحمیلی (اضافی) نام نه
دارائیم را غارت کن, به وطنم تجاوز کن , راهبرم را تو تعیین کن و نام آن را دمکراسی بگذار

نظر شما چیست ...

دلیل تفاوت نگاه اینها در موارد بالا چه می تواند باشد ؟؟؟

و

چه باید کرد تا این دیدگاه غلط را تغییر داد و آن را به یک نگرش مثبت مبدل کرد ؟؟؟

نظراتتان را با دیگران به اشتراک بگذارید ....

تا دیگران هم نظراتشان را با شما به اشتراک بگذارند ....

به امید جهانی که در آن :

هیچ انسانی با انسان دیگر

هیچ مذهبی با مذهبی دیگر

هیچ نژادی با نژادی دیگر

هیچ قومیتی با قومیت دیگر

فرقی نداشته باشند .....

وهیچ انسانی به علت رنگ بدنش با نگاهی دیگر نگریسته نشود .

یک کلام عدالت و مساوات برای تمام انسان ها جاری باشد .

و خونی به نا حق بر روی زمین ریخته نشود

آخرین ویرایش:

mehdimehdi700

عضو جدید
ارزش یک بار دیدن رو داره

ترجمه :متهم است .. زنده یامرده, احتیاط کنیدبسیارخطرناک است

آقا وقتی من این عکسو دیدم یهو دلم برای این پسره سوخت

خصوصا چشماش که با ادم حرف می زنه

بنده خدا یجوری ماتش رفته:surprised: که نمی دونه چی شوده که می گن مرده یا زدش خطر ناکه !!! :eek:

danielo

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط این جمله را جواب میدموقتی کسی ماشین خوبی را به شیوه نادرستی براند کسی ماشین را مقصر نمی داند اما اگر مسلمانی خطا کند یا درست برخورد نکند مردم ما می گویند اسلام مقصر است !!قران مثل یک پراید میمونهمیزان خرابی و مرگ ومیر در پراید امار بدی داره.به خاطر همین خیلی ها ماشین پراید را مقصر میدونند شاید خیلی ها با استفاده از پراید مشکلی برایشون پیش نیاد ولی درصد کسانی که برای استفاده از پراید دچار مشکل شدند بیشتر از ماشینهای دیگه هست .فرق یک کاتولیک و یک مسلمان هم در همینه .یکی از پراید استفاده میکنه یکی از یک ماشین بهتر و مقاوم تر.

127128

عضو جدید
یهودی- مسیحی - زرتشتی - بهایی و..... اگه تا الان ندیدی چجوری رفتار می کنن بعد این هم نخواهی دید چون چشات بستی
سلام
با یهودی و مسیحی و زرتشتی چیکار کردن ؟ چشمای من هم بازه اتفاقا - شما که ادعای چشمان باز دارید بگید تا ما بدونیم چیکار کردن ؟
در ضمن بهایی دین نیست و فرقست جهت اطلاعات عمومیتون گفتم

آخرین ویرایش:

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
گاهی ما خودمون هم مقصریم متاسفانه بعضی اقلیت های که اسم خودشون رو گذاشتن مسلمان کارهای غیر انسانی می کنند مسلمان ها باید سعی کنند این گروه ها رو بشناسند و برای کل دنیا این اقلیت ها رو معرفی کنند و اعلام کنن که واقعا این ادم ها مسلمان نیستند.
الیته من کاری با یهودیها ندارم اما این صهیونیست ها رو هم باید ادب کنن
کاش مسلمان ها همه با هم متحد بودند اگه این جوری میشد چی میشد باور کنید خیلی از جنگ ها پیش نمی اومد مثل همین جنگ با سوریه که کلی ادم بی گناه کشته شدن

9356769

عضو جدید
درسته اون ها اشتباه میکنن که یه فرد با حجاب رو از تحصیل محروم میکنند...........اما تو بعضی از کشور ها نیز یه بی حجاب رو حتی تو کشورشون هم راه نمیدن(این طرف قضیه رو هم باید دید)

بعضی از همون بی دین ها از صد تا به اصطلاح مسلمون دین اسلام رو بهتر اجرا میکنند.......شخصی با حقدق بالا رو موظف به پرداخت 70 درصد مالیات از حقوقشون میدونن........این همون مسئله ی پرداخت زکات در اسلام هستش که گفته شده اگه همه زکات مالشون رو پرداخت کنن هیچ فقیری تو دنیا نمیمونه............

به نظر من تو بسیاری از موارد مسلمون واقعی اونا هستن...........

127128

عضو جدید
درسته اون ها اشتباه میکنن که یه فرد با حجاب رو از تحصیل محروم میکنند...........اما تو بعضی از کشور ها نیز یه بی حجاب رو حتی تو کشورشون هم راه نمیدن(این طرف قضیه رو هم باید دید)
کدوم کشور ؟ بگید
در ضمن دستور رعایت عفاف و حجاب جزو دستورات اسلامه و یه بی حجاب به قول خودتون که راهش نمیدن باید اینو بدونه که به اون کشور داره وارد میشه و اون کشورم احکام دینیشو فقط اجرا میکنه نه مثل بقیه ی کشورها برای جلوگیری از مسلمان شدن مردمانش چنین قانون هایی میزارن

بعضی از همون بی دین ها از صد تا به اصطلاح مسلمون دین اسلام رو بهتر اجرا میکنند.......شخصی با حقدق بالا رو موظف به پرداخت 70 درصد مالیات از حقوقشون میدونن........این همون مسئله ی پرداخت زکات در اسلام هستش که گفته شده اگه همه زکات مالشون رو پرداخت کنن هیچ فقیری تو دنیا نمیمونه............
پس میبینید که اونها هم به دستورات دین اسلام رسیدن منتها دیرتر پس وقتی بهمون میگن زکات و مالیات خوب باید بدیم دیگه اینکه مشخصه
به نظر من تو بسیاری از موارد مسلمون واقعی اونا هستن...........
مطمئن باشید همونا چه دیر یا چه زود مسلمون خواهند شد
--------------

ارش کمان گیر

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
با یهودی و مسیحی و زرتشتی چیکار کردن ؟ چشمای من هم بازه اتفاقا - شما که ادعای چشمان باز دارید بگید تا ما بدونیم چیکار کردن ؟
در ضمن بهایی دین نیست و فرقست جهت اطلاعات عمومیتون گفتم

.............