لباس زنانه ۵۵ میلیارد تومانی +تصاویر

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
به گزارش مشرق به نقل از خبرآنلاین، دبی وینگهام طراح انگلیسی لباس زنانه ای را به ارزش ۱۱.۷ میلیون پوند (۵۵ میلیارد تومان با پوند ۴۷۰۰ تومانی) را ساخته که گرانترین لباس جهان شناخته شده، اما آیا کسی این لباس را می خرد؟

این لباس معروف به آبایا، به زودی در دوبی به معرض نمایش در می آید که در ساخت آن ۲۰۰۰ قطعه سنگ قیمتی بکار رفته است.

دبی طراح لباس پیش از این لباس دیگری از ۵۰ الماس دو قیراطی ساخته و به قیمت ۳.۵ میلیون پوند سال گذشته برای فروش گذاشته بود.

این لباس که ۵۰ الماس دو قیراطی سیاه و ۵۰ الماس دو قیراطی سفید دارد، از طراحی اسلامی بهره برده ، اما آنچه آنرا خیلی گران کرده، وجود نادرترین الماسهای سرخ رنگ جهان در آن است.

۲۰ مارس یعنی دو روز دیگر در هتل رافائل دوبی نمایش داده خواهد شد.

گفته می شود در هر میلیون الماس کشف شده در جهان تنها یکی به رنگ سرخ در می آید. آبایا ۲۰۰ هزار سوزن به خود دیده است و ۱۴ قیراط طلای سفید نیز در خود جای داده است.

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
حیف 5 میلیارد کم دارم وگرنه حتما خودم میخریدمش:smoke:

ELnur

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینو میپوشن که چی بشه:huh:انسانه دیگه چیزی ازش بعید نیست:w19:

آخرین ویرایش:

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
55میلیارد:surprised::eek:خوب چه کاریه؟!
لااقل یه طرح خشگلتر روش میدوختن:confused:

Girlicious

عضو جدید
کاربر ممتاز
چی؟عمرا میخریدم
میرفتم با پوله 1ماشین میگرفتم عشقققققققق

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز

hamid_eli

کاربر بیش فعال
به نظر منم خوشگل نیست
اگه رنگش شادتر بود بهتر بود
یعنی کسی ..... میشه اینو بخره!:cool:

kadoo

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
به نظر منم خوشگل نیست
اگه رنگش شادتر بود بهتر بود
یعنی کسی ..... میشه اینو بخره!:cool:

راست میگی اگه باد اورده باشه شاید خر شد خرید

الی جان یا حمید خان این خودش پوله.سرمایه ت از بین نمیره ک!الماس هاش رو هر وقت خواستی میتونی 2 برابر بفروشی

"ALPHA"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی , صنایع غذایی
کاربر ممتاز
حیف 5 میلیارد کم دارم وگرنه حتما خودم میخریدمش:smoke:

منم ندارم اگه داشتم اینو نمی خریدم، گزینه های بهتری هم هست.... لباسی گفتن، قبایی گفتن، یه نفرو هم باید بگیری موقع راه رفتن نگهت داره نیفتی با این لباس سنگین رنگین، چه طرح و رنگ پیرزنانه ای هم داره