کسب درآمد

تو این شرایطی که داریم میزان درآمد یه فرد باید چقدر باشه که جوابگوی یه دختر خانوم باشه:confused:

marziye70

عضو جدید
من بیشتر نیازمند صداقت و پاکی ام........ تو این دنیای پولکی صداقتو پاکی از بین رفته.........
انسان تو زندگیش شاد باشه سختی ها از یادش میره.....

shadie ziadam dardesaraye khodesho dare agar intor bood alan kasi be fekre kasbe daramad nabood va hame be fekre shadi kardan boodan
sakhtihaye zendegiro bayad keshid ta dar moredesh betooni ghezavat koni

baran72

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تو زندگی پول لازمه اما همه چیز نیست مهم تر از اونم هست

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این سوالو قبلا تو تالار مشاوره پرسیده بودن فک کنم اونجا جوابای بقیه رو بخونین به نتیجه شاید برسین:redface:

MAAAHSA

عضو جدید
این دیگه گفتن نداره:redface:

توی این دوره و زمونه!!!

چقدرشو نمیدونم ولی متاسفانه توقع ها خیلی بالا رفته خیلی خیلی خیلی.....................
:heart::heart::heart:

پروانه شیرازی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بستگی داره اون خانوم کی باشه،چطور ودرچ خانواده ای بزرگ شده باشه،روحیش چطور باشه...من خودم توقع زیادی ندارم و تا اونجایی که خانو ما و میشناسم میدونم که خیلیاشون مادی نیستن...به نظر من هرکس ذره ای خدارو باور داشته باشه تمام سخیارو به جون میخره و تحمل میکنه چون عشقی که خدا بهش داده ارزشه ایستادگیو داره اگه عشق لایق ستایش باشه...

.angel.

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من به دو طرف بستگی داره قرار نیست معامله ای انجام بشه که نرخ تعیین کرد!

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
می‌خوای ساده بگم؟
خونهٔ کوچیک در حد دو تا اتاق ولی‌ جاش باید خوب باشه
ماشین حداقل بالای ۲۰۶ و پژو پارس
حقوق بالای ۲ میلیون و کار ثابت

مهریه هم زیاد واسم مهم نیست در حد عرف
اینا فقط معیارهای مالیه وگرنه الویتهای دیگه جای خود دارن
مثلا اگه طرف ۳ میلیونم حقوق بگیره و مثلا فوق دیپلم باشه کلا رده .... یا مثلا سلامت جسمی‌ نداشته باشه رده ... یا مثلا یکی‌ میبینی‌ ۱ و ۲۰۰ میگیره ولی‌ تو یه دانشگاه خوب درس میخونه و آیندهٔ‌ خوبی‌ داره خوب قبوله... یکی‌ شخصیتش پایینه میخواد میلیاردرم باشه رده... خیلی‌ قرتی باشه رده حالا می‌خواد خانوادهٔ پولداریم داشته باشه کلا یهو میبینی‌ یه ویژگی‌ مثبت خیلی‌ از ویژگی‌‌های منفیو پوشش میده و بلعکس.... اینجوری...:smile:

آخرین ویرایش:
می‌خوای ساده بگم؟

مثلا اگه طرف ۳ میلیونم حقوق بگیره و مثلا فوق دیپلم باشه کلا رده .... یا مثلا سلامت جسمی‌ نداشته باشه رده ... یا مثلا یکی‌ میبینی‌ ۱ و ۲۰۰ میگیره ولی‌ تو یه دانشگاه خوب درس میخونه و آیندهٔ‌ خوبی‌ داره خوب قبوله... یکی‌ شخصیتش پایینه میخواد میلیاردرم باشه رده... خیلی‌ قرتی باشه رده حالا می‌خواد خانوادهٔ پولداریم داشته باشه کلا یهو میبینی‌ یه ویژگی‌ مثبت خیلی‌ از ویژگی‌‌های منفیو پوشش میده و بلعکس.... اینجوری...:smile:
be nazare to ye fard hatman bayad tahsil kade bashe ta betoone ezdevaj kone
yani agar foghe di[lom bashe be nazare shoma rade
?​

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره دقیقا .... برای من مهمه طرفم در حد خودم تحصیلات واسش مهم باشه،و آدمی‌ باشه که ببینم هدفمند تلاش می‌کنه،،چون اینطوری دنیاهامون و رویاهامون بهم نزدیکتره.... و همدیگرو درک می‌کنیم

آره دقیقا .... برای من مهمه طرفم در حد خودم تحصیلات واسش مهم باشه،و آدمی‌ باشه که ببینم هدفمند تلاش می‌کنه،،چون اینطوری دنیاهامون و رویاهامون بهم نزدیکتره.... و همدیگرو درک می‌کنیم
man tarke tahsil kardam faghat be khatere inke be atrafianam befahmoonam
ke ye adame bi savad ham mitoone movafagh bashe mitoone hadafmand zendegi kone
mitoone ba talashe khodesh ye ki az behtarinha bashe

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
man tarke tahsil kardam faghat be khatere inke be atrafianam befahmoonam
ke ye adame bi savad ham mitoone movafagh bashe mitoone hadafmand zendegi kone
mitoone ba talashe khodesh ye ki az behtarinha bashe

خوب اگه موفق هستی‌ که مهم نیست حالا تحصیل کرده باشی‌ یا از راه‌های دیگه بهش رسیده باشی‌... مهم اینکه بتونی‌ چیزی از خودت نشون بدی که طرف تحت تاثیر قرار بگیره

خوب اگه موفق هستی‌ که مهم نیست حالا تحصیل کرده باشی‌ یا از راه‌های دیگه بهش رسیده باشی‌... مهم اینکه بتونی‌ چیزی از خودت نشون بدی که طرف تحت تاثیر قرار بگیره
pas ghabool mkikoni movafaghiat be tahsilate alie rabti nadare
?
har kasi too zendegish movafagh bashe
hatman ye chizi ro toneste too khodesh kashf kone ta be movafaghiat berese va hatman mitoone taraf ro jazbe khodesh kone

پروانه شیرازی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
be nazare to ye fard hatman bayad tahsil kade bashe ta betoone ezdevaj kone
yani agar foghe di[lom bashe be nazare shoma rade
?

من خیلی تحصیل کرده دیدم که اندازه ی ارزنی شعور ندارن ودرمقابل خیلی سطح پایین دیدم که آدم ازمصاحبت باهاشون سیر نمیشه شاید امکاناتشو نداشته وگرنه به بالابالاها میرسید...سطح سواد ملاک نیست ملاک انسانیته ...آدمی میتونه با پول به هرچیزی که میخواد برسه اما شعورودرک و انسانیت داخل هیچ غرفه ،بوتیک،یا بقالی پیدا نمیشه ...

ارامش ابدی

عضو جدید
می‌خوای ساده بگم؟

همه خوبی ها توی یک ادم جمع نمیشه عزیزم ........ از قدیم گفتن گل بی خار وجود نداره ..... اخرش باید از یکی از خواسته هات چشم پوشی کنی ..

من خیلی تحصیل کرده دیدم که اندازه ی ارزنی شعور ندارن ودرمقابل خیلی سطح پایین دیدم که آدم ازمصاحبت باهاشون سیر نمیشه شاید امکاناتشو نداشته وگرنه به بالابالاها میرسید...سطح سواد ملاک نیست ملاک انسانیته ...آدمی میتونه با پول به هرچیزی که میخواد برسه اما شعورودرک و انسانیت داخل هیچ غرفه ،بوتیک،یا بقالی پیدا نمیشه ...
man ba to movafegham
vaghan harfe dele mano zadi:D:D:D