مشاوره

siavashbehzad1

عضو جدید
سلام بر دوستان عزیز . میخواستم بدونم ساعت کاری و میزان درآمد برای یک لیسانس مکانیک در مناطق جنوبی کشور چطوره :smile: ؟دانشجوی دانشگاه سراسری هستم:gol:

Zaneti

مدیر تالار مهندسی مکانیک
مدیر تالار
سلام بر دوستان عزیز . میخواستم بدونم ساعت کاری و میزان درآمد برای یک لیسانس مکانیک در مناطق جنوبی کشور چطوره :smile: ؟دانشجوی دانشگاه سراسری هستم:gol:

درود
من خودم تا حالا اونجا نرفتم ولی تا اونجا که شنیدم از لحاظ حقوق خوبه و چند سال اول هم ساعت کاری نسبت به افراد با سابقه بالاتره که این طبیعی هست

انیشتن

عضو جدید
زندگی کردن هیچ معنایی دیگه نداره من فقط دوس دارم بمیرم این همه کار کدم کجارسیدم که شدم تنهاو مشکلاتی که پیداکردم.

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر شما.ساعت کاری تا اونجایی که من میدونم تا7 شب هستش.در آمد هم در ابتدای کار حدود 900 تومان باید باشه.

siavashbehzad1

عضو جدید
یعنی از دوستان عزیز یه مهندس شاغل حضور نداره !!!!!!! فکر میکنم واسه اینکه بین ارشد و کار یکیشو انتخاب کنی لازمه :surprised:

آخرین ویرایش:

pinion

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان عزیز لطف کنید از چیزی که اطلاع ندارید نظریه های انچنانی صادر نکنید

کار در جنوب بعنوان کار در پروژه مطرح هست

در پروژه سقف ساعت کار در روز تعریف نمیشه

ضمن انکه حقوق هر شخص با توجه به پست و سمت و همچنین ضرایبی مثل ضریب منطقه - ضریب ویژه - ضریب کامپیوتر و ... تعریف میشه

ضمن اینکه 900 تومن که شما عنوان کردید حقوق یک حمال ( کارگر ساده ) در شهر معمولی هم نیست.

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا چون آگاهی دارم نظر دادم.پدرم 5 ساله داره جنوب کار میکنه.میزان حقوق و ساعت کار رو همینجوری نگفتم.توجه داشته باشید این 900 تومن برای یک صفر کیلومتره!من برای عسلویه گفتم این مقدار رو.از جای دیگه اطلاع ندارم.کارگر ساده در شهر ما اگه اینقدر بگیره کلاهشو میندازه هوا!

siavashbehzad1

عضو جدید
بچه ها کسیو میشناسید که هم شاغل باشه هم ارشد بخونه ؟ من خودم تو دانشگامون چند نفرو میشناسم اما لیسانسشو شیراز بوده ارشدشو نفت اهواز :razz: من فکر نکنم دیگه حوصله اهوازو داشته باشم میخواستم ببینم اگه ارشد بخوام یه شهر خوش آب و هوا برم امیدی واسه کار هست :cry:

Bahman_mech

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کسیو میشناسید که هم شاغل باشه هم ارشد بخونه ؟ من خودم تو دانشگامون چند نفرو میشناسم اما لیسانسشو شیراز بوده ارشدشو نفت اهواز :razz: من فکر نکنم دیگه حوصله اهوازو داشته باشم میخواستم ببینم اگه ارشد بخوام یه شهر خوش آب و هوا برم امیدی واسه کار هست :cry:
شهر خوش آب و هوا لاهیجانه که رفیق من 2 سال اونجا کار گیرش نیومد رفت شهر دیگه ای.خیلیا هستن هم ارشد میخونن هم کار میکنن.همه جا اوضاع همینه.اگر دنبال کار stable هستی این آزمون های استخدامی شرکت کن و شانستو امتحان کن.البته اگه درست رو به اتمامه

siavashbehzad1

عضو جدید
قضیه این دو هفته کار دو هفنه رست چیه بروبچ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ شیفتایه کاری دیگه هم هست دوستان گل ؟؟؟ خیره سرمون ما که بورسیه ایمم معلوم نیست اوضاع کارمون :confused: اصلا حس هیچی نیست !!!! کاش یه ارثی بهمون میرسید میرفتیم ول میگشتیم :D