پیروزی دلچسب نوشاد عالمیان به روایت تصویر

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
برد شیرینی و دلچسبی بود ، من که کلی کیف کردم
فردا اما بازی خیلی سختی داره با حریف آلمانی

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی.
ایکاش ی توضیح هم اضافه میکردی که بازیش با کی بوده.وبا این برد فعلا تو چه مرحله ای قرار داره.

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
دمشگرم
بازی اولش با یه بازکن چین الاصل بود که واسه استرالیا بازی میکرد 4-0 برد
بازی دوم هم با یه حرف هنگ کنگی بود که رده 31 جهانی رو داشت که اونو هم برد
خود نوشاد تو رده 71 جهانه

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی.
ایکاش ی توضیح هم اضافه میکردی که بازیش با کی بوده.وبا این برد فعلا تو چه مرحله ای قرار داره.

عالمیان به جمع 32 بازیکن برتر المپیک صعود کرد/ پیروزی نفسگیر نوشاد
نوشاد عالمیان با شکست دادن بازیکن هنگ‎کنگی که عنوان سی و یکم جهان را در اختیار دارد به مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات تنیس روی میز بازی‏های المپیک صعود کرد. به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به لندن، مسابقات تنیس روی میز سی‏ امین دوره بازی‏های المپیک امروز یکشنبه در لندن پیگیری شد. در چارچوب رقابت‏های امروز و در بخش انفرادی مردان، نوشاد عالمیان در ورزشگاه Excel به مصاف "تانگ پنگ" هنگ کنگی رفت و با نتیجه 4 بر 3 به برتری دست یافت.
نوشاد عالمیان درحالی مقابل حریف هنگ کنگی خود به پیروزی دست یافت که صاحب رنکینگ جهانی 77 است در حالیکه "تانگ پنگ" در رده سی و یکم رنکینگ جهانی قرار دارد.
عالمیان که شنبه شب با شکست دادن "جوستین هان"، بازیکن چینی الاصل استرالیا وارد جمع 48 بازیکن برتر مسابقات تنیس روی میز بازی‏های المپیک شد و نخستین پیروزی تاریخ تنیس روی میز ایران در ادوار المپیک را رقم زد، در ادامه بازی‏های المپیک و در مرحله یک شانزدهم نهایی باید به مصاف "تیموبول"، قهرمان آلمانی برود. این دیدار فردا صبح برگزار می‎شود.

jigsaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
وای بازیو که داشتم میدیدم از استرس رو به موت شدم ... خیلی بازیه پر استرسیه!!!
اما دمش گرم رفت تو 16 نفر برتر دنیا!
فوتبالیستا یاد بگیرن ....!

تک ستاره*

عضو جدید
کاربر ممتاز
دمشگرم
بازی اولش با یه بازکن چین الاصل بود که واسه استرالیا بازی میکرد 4-0 برد
بازی دوم هم با یه حرف هنگ کنگی بود که رده 31 جهانی رو داشت که اونو هم برد
خود نوشاد تو رده 71 جهانه

عالمیان به جمع 32 بازیکن برتر المپیک صعود کرد/ پیروزی نفسگیر نوشاد
نوشاد عالمیان با شکست دادن بازیکن هنگ‎کنگی که عنوان سی و یکم جهان را در اختیار دارد به مرحله یک شانزدهم نهایی مسابقات تنیس روی میز بازی‏های المپیک صعود کرد. به گزارش خبرنگار اعزامی مهر به لندن، مسابقات تنیس روی میز سی‏ امین دوره بازی‏های المپیک امروز یکشنبه در لندن پیگیری شد. در چارچوب رقابت‏های امروز و در بخش انفرادی مردان، نوشاد عالمیان در ورزشگاه Excel به مصاف "تانگ پنگ" هنگ کنگی رفت و با نتیجه 4 بر 3 به برتری دست یافت.
نوشاد عالمیان درحالی مقابل حریف هنگ کنگی خود به پیروزی دست یافت که صاحب رنکینگ جهانی 77 است در حالیکه "تانگ پنگ" در رده سی و یکم رنکینگ جهانی قرار دارد.
عالمیان که شنبه شب با شکست دادن "جوستین هان"، بازیکن چینی الاصل استرالیا وارد جمع 48 بازیکن برتر مسابقات تنیس روی میز بازی‏های المپیک شد و نخستین پیروزی تاریخ تنیس روی میز ایران در ادوار المپیک را رقم زد، در ادامه بازی‏های المپیک و در مرحله یک شانزدهم نهایی باید به مصاف "تیموبول"، قهرمان آلمانی برود. این دیدار فردا صبح برگزار می‎شود.

ممنونم از توضیحاتتون.
قلبا براش آرزوی موفقیت میکنم.

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
ممنونم از توضیحاتتون.
قلبا براش آرزوی موفقیت میکنم.

خواهش میکنم
منم همینطور امیدوارم تو تمام مراحل زندگیش موفق باشه که باعث خوشحالی مردم شده
کاش به جای این همه پولی که تو فوتبال خرج میشد تو این جور رشته ها و کشتی خرج میشد

بالا