یه سوال: اگه عشقتون به خاطر یه اشتباه کوچک از طرف شما تنهاتون گذاشت چکار می کنین؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.

آذر دخت

عضو جدید
سلام دوستان
به نظر شما اگه اون کسی رو که دوست دارین به خاطر یه اشتباهی که از طرف شما سر زده (منظور بد نگیرید: خیانت و از این حرفها رو نمیگم) به خاطر یه اشتباه کوچولو برای همیشه ولتون کرد و رفت شما چکار می کنین؟
اگه به التماس ها و اشک های شما اهمیتی نداد بازم میرین دنبالش؟؟
یا شما هم برای همیشه ترکش می کنین؟

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
به نظر شما اگه اون کسی رو که دوست دارین به خاطر یه اشتباهی که از طرف شما سر زده (منظور بد نگیرید: خیانت و از این حرفها رو نمیگم) به خاطر یه اشتباه کوچولو برای همیشه ولتون کرد و رفت شما چکار می کنین؟

این نظر منه و شاید کلا اشتباه باشه
اما اگه این شرایط بوجود بیاد حس میکنم اون دنبال بهانه بوده برای رفتن و کسی هم که خودش بخواد بره ما نمیتونیم از رفتن منصرفش کنیم
البته تاکید میکنم باید دید منظور از اشتباه کوچک چی هست

fateme_003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خوب اول از همه اون اشتباه کوچیک مهمه چی باشه...شاید از دید خودمون کوچیک باشه ولی واس طرف مقابل بزرگ و مهم باشه
بنظر من اگه با گریه و زاریت بر نگشته یعنی نخواسته
وقتی رفت یعنی رفت...عشق و محبت رو نمیشه با زور و خواهش و التماس بدست اورد
واسش ارزوی خوشبختی میکنم....خدا پشت و پناهش

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

بنظر من بذارین یکم زمان بگذره...یکم حالش بهتر بشه.
بعد برید طرفش و از دلش در بیارین.
البته اینم بگم که کسی که با یه اشتباه کوچولو شما رو ترک میکنه،چطوری میتونه اشتباهات یا سهل انگاری هایی که ممکنه توو زندگی پیش بیاد و ببخشه؟
با همچین آدمی اصلا نمیشه زندگی کرد.
کسی که شما رو دوست داشته باشه ولی با معذرت خواهیتون باز هم شما رو ترک کنه،لایق دوست داشتن نیست.;)

افشـین

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
اگر واقعاً چیز بی اهمیتی باشه ، فکر می کنم دنبال بهونه بوده و منم ولش می کنم !

البته بستگی داره طرف آقا باشه یا خانوم !

آقایون با رفتنشون فقط میخوان برن و حرفی نیست !

اما خانوم ها بعضی وقت ها با رفتنشون فقط ناز می کنن و میخوان بدونن طرف چقدر براشون اهمیت قائله !

در این صورت باید نازشون رو کشید ؛ اهمیت ندادن به این قضیه نشون دهنده اوج حماقت یه مرده !

بوگاتی رنسانس

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
اونی که عاشق بشه و طرفشو دوس داشته باشه ، حتی اگه اشتباه بزرگی هم کرده باشه ( البت نه در حد خیانت ، هرچند باید از مسئله خیانتم مطمئن بشه ) سعی می کنه اول خوب مطمئن شه بعد هم چون دوسش داره و نمی خواد از دستش بده سعی می کنه که ازش بگذره.
حالا که شما میگی در این حد بوده و به اشکو التماس گوش نداده دیگه باید گفت که منتظر یه همچین اتفاقی بوده ونباید دنبال یه همچین موجودی رفت

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان

اگه حتی وقتی بهش ثابت کردی که قبول داری اشتباه از تو بوده و معذرت خواهی هم کردی و خواستی ببخشتت و اون اما قبول نکرد
بدون دیگه ایراد از تو نیست
زندگی یه روز و دو روز نیست ، یه عمره
اگه قراره به خاطر یه اشتباه ( و شاید اونم اولین اشتباه ) همه چیز رو تموم کنیم که فکر نکنم هیچ وقت هیچ زندگی ای دووم داشته باشه

maryam_22

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب ادم تا تو موقعيتش نباشه نميدونه چي كار ميكنه ، بستگي داره اون اشتباه كوچولو هم چي باشه...
ولي خب در كل كسي رفته رفته ديگه كاريش نميشه كرد... من خودم به شخصه فكر نميكنم برم دنبالش كلا اهل گريه و زاري و التماس و اينا نيسم...

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کسی که با یه اشتباه کوچیک تنهات میذاره همون بهتر که بذاره....چون تو زندگی خیلی اشتباها از آدم سر میزنه هر لحظه که نمیتونی منت طرفو بکشی...
اگه به گریه هات اهمت نداد تو بیشتر بهش اهمیت نده.....پروندشو ببند بذار زیر بغلش............اون دنبال بهونه بوده(شلوارش دوتا شده)..........تو برو خوشحال باش که زود شناختیش......
جلوی ضررو هرموقه بگیری منفعته(درست گفتم؟؟؟!!:confused:)از این آدما حذر واجبه..........همین(دیگه تایم منبرم تموم شد:D)

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه به خاطر يه اشتباه كوچك ولم كنه همون بهتر كه بره چون تحمل مشكلات بزرگ در زندگيمونو رو نداره.........

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منتظرش میمونم چون میدونم اگه دوسم داشته باشه برمیگرده

اگه نداشته باشه و فقط یه اشتباه بهونه دستش داده باشه چی؟؟؟
شاید اینجوریا که میگیم فراموش کردن آسون نباشه.........ولی تو زندگی منطق حرف اولو میزنه........:smile:

Morteza R

عضو جدید
کسی که با یه اشتباه کوچیک تنهات میذاره همون بهتر که بذاره....چون تو زندگی خیلی اشتباها از آدم سر میزنه هر لحظه که نمیتونی منت طرفو بکشی...
اگه به گریه هات اهمت نداد تو بیشتر بهش اهمیت نده.....پروندشو ببند بذار زیر بغلش............اون دنبال بهونه بوده(شلوارش دوتا شده)..........تو برو خوشحال باش که زود شناختیش......
جلوی ضررو هرموقه بگیری منفعته(درست گفتم؟؟؟!!:confused:)از این آدما حذر واجبه..........همین(دیگه تایم منبرم تموم شد:D)
اگه اين تنها گذاشتن بعد از 2 تا بچه و ... اين حرفا هم باشه بازم همينو ميگيد ؟

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

الان که پستمو خوندم دیدم زیاده روی کردم..........اینارو من نوشتـــــــــــم؟؟؟؟؟:surprised:

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه اين تنها گذاشتن بعد از 2 تا بچه و ... اين حرفا هم باشه بازم همينو ميگيد ؟

من گفتم طرف رو زود شناختین یعنی فرض رو بر این گرفتم که وصلت صورت نگرفته.............ولی بازم نمیشه گیر داد به طرف و گفت برگرد.....:(
چون اگه نخواد برنمیگرده اگه هم بالاجبار برگرده فک نکنم وضعیت بهتر از این بشه............یا شایدم برعکس گذر زمان همه چیز رو تغییر بده...........

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از قدیم گفتن: کسی را که دوست داری رهایش کن، اگر به سمت تو بازگشت مال تو و اگر نه، بدان که از اول هم مال تو نبوده.

حالا اگه طرف به خاطر یه اشتباه جزیی ولم کنه، معلومه چشمش دنبال یکی دیگه بوده،چون مهم ترین اصل دوست داشتن همین چشم پوشی از عیوب و خطاهای طرف مقابله (البته عیوب و خطاهای کوچیک) منم به اندازه اشتباهی که کردم عذرخواهی میکنم نه بیشتر و نه کمتر. اگه هم ولم کنه که کرده من زودتر ولش میکنم تا بیشتر بسوزه، عشقش هم بخوره تو سرش.

Morteza R

عضو جدید
من گفتم طرف رو زود شناختین یعنی فرض رو بر این گرفتم که وصلت صورت نگرفته.............ولی بازم نمیشه گیر داد به طرف و گفت برگرد.....:(
چون اگه نخواد برنمیگرده اگه هم بالاجبار برگرده فک نکنم وضعیت بهتر از این بشه............یا شایدم برعکس گذر زمان همه چیز رو تغییر بده...........
اين سوال موقعي ارزش داره كه وصلت صورت گرفته باشه . وابستگي بوجود اومده باشه ...
هزار و يك خاطره و يادگاري باهم داشته باشيم.
اينكه در حد يه دوستي ساده باشه كه واسه هيچ كس اهميتي نداره . اين نشد يكي ديگه....

shirin.mohandes

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اين سوال موقعي ارزش داره كه وصلت صورت گرفته باشه . وابستگي بوجود اومده باشه ...
هزار و يك خاطره و يادگاري باهم داشته باشيم.
اينكه در حد يه دوستي ساده باشه كه واسه هيچ كس اهميتي نداره . اين نشد يكي ديگه....

من نه تجربه اینجوریشو دارم نه اونجوری..........وابستگی و سخت بودن این اتفاق رو هم قبول دارم خدا نصیب هیچکس نکنه
من با استناد به همین فیلمایی که میبینیم میگم ایشالا برگرده و گذر زمان همه چیز رو رو به راه کنه:smile:

Oilman.acc

عضو جدید
اگه پای عشق در میون باشه هرکاری که به تونم برای برگشتنش میکنم البته با تدبیر ؛ در عشق اشتباه کوچیکو بزرگ نداره چون اصلا معنا نداره ؛ عشق یعنی همین دیگه:gol:

sadaf2012

عضو جدید
این نظر منه و شاید کلا اشتباه باشه
اما اگه این شرایط بوجود بیاد حس میکنم اون دنبال بهانه بوده برای رفتن و کسی هم که خودش بخواد بره ما نمیتونیم از رفتن منصرفش کنیم
البته تاکید میکنم باید دید منظور از اشتباه کوچک چی هست
این حرف شما خیلی درسته بعضیها انگار مدتها دنبال به بهانه بودن از خدا خواسته وقتی بهانهه دستشون میاد، معلوم میشه کی هستن واقعا:gol:

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
البته اینم هست..گاهی وقتا همون اشتباه کوچیک..قلب آدمو ممکنه بشکنه.
بعضی وقتا کسانی که قلبشون شکست..دیگه به این موضوع فکر میکنن که هیچ چیز نمیتونه اون عشق قبلی رو دوباره برگردونه.
بخاطر همین برای همیشه ترکت میکنن.
بخصوص این که.
اون اشتباه کوچیک،تکرار یه اشتباه کوچیکی باشه که قبلا بخاطرش ازش معذرت خواهی کردین و شما رو در کمال ناراحتی بخشیده.
نباید همیشه یک طرفه پیش قاضی رفت.
باید هر دو جانب رو در نظر گرفت.

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام دوستان

حتی التماسشم نمیکنم که بمونه چون لایق عشق من نیست و چون دنبال بهونه بوده که ازم جدا بشه:cry:

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
از قدیم گفتن: کسی را که دوست داری رهایش کن، اگر به سمت تو بازگشت مال تو و اگر نه، بدان که از اول هم مال تو نبوده.

حالا اگه طرف به خاطر یه اشتباه جزیی ولم کنه، معلومه چشمش دنبال یکی دیگه بوده،چون مهم ترین اصل دوست داشتن همین چشم پوشی از عیوب و خطاهای طرف مقابله (البته عیوب و خطاهای کوچیک) منم به اندازه اشتباهی که کردم عذرخواهی میکنم نه بیشتر و نه کمتر. اگه هم ولم کنه که کرده من زودتر ولش میکنم تا بیشتر بسوزه، عشقش هم بخوره تو سرش.

از قدیم یه چیزی گفتن حالا
اما اگه هر دو طرف همین کارو کنن چی؟؟
اون وقت هر دو باید منتظر بمونن ببینن که اون یکی میاد یا نه ، و هیچ کدومشون نمیان
هر کی رو دوست داری بهش احترام بذار ، چون به خودت و قلبت احترام گذاشتی
حتی اگه نخواستت و رفت
عیبی نداره

وضعیت
موضوع بسته شده است.