دريافت نرم افزار هاي شركت ملي صنايع پتروشيمي ؟؟

mehdi8080

عضو جدید
سلام به همه اساتيد و مهندسين گرامي
كسي از دوستان ميدونه كه نرم افزارهاي آموزشي شركت ملي صنايع پتروشيمي كه در لينك زير اومده رو از كجا ميشه دريافت كرد ؟ بصورت دانلود يا خريد ؟
در مورد قيمتشون هم اگه اطلاعاتي داشته باشيد ممنون ميشم
http://nipc.net/karamoozan/help/software.php

سلام به همه اساتيد و مهندسين گرامي
كسي از دوستان ميدونه كه نرم افزارهاي آموزشي شركت ملي صنايع پتروشيمي كه در لينك زير اومده رو از كجا ميشه دريافت كرد ؟ بصورت دانلود يا خريد ؟
در مورد قيمتشون هم اگه اطلاعاتي داشته باشيد ممنون ميشم
http://nipc.net/karamoozan/help/software.php
اينا كه نرم افزار آشنايي هست فك كنم ويژه شركت خودشون باشه
ولي نرم افزارايي مث مبدل ها ،‌برج ها ،‌لوله كشي و .... موجود هست . توي تالار خودمونم هست . بگردي گير مياد
ولي اكثرا نسخه آزمايشي هست و واسه كاملش بايد بري بازار بخري . يكم گرونه

hormozdi

عضو جدید
به کتابخانه های مرکزی نفت و پتروشیمی مراجعه کنید. می توانید درصورت عضویت استفاده کنید.

motaleby

عضو جدید
سلام نیما جان دوست عزیز
تقریبا پنج و شش دهم گیگا بایت حجم داره، اگه برام مقدور بود یه جای مجانی آپلودشون می کردم ولی شرمندتم خیلی وقت می گیره. منم یه زمانی مشکل شما رو داشتم و ساعت ها معطل دریافت یه فایل 50 مگی از رپیدشیر میشدم ولی با صرف هزینه بسیار ناچیز از سایت رپیدباز یه اکانت خریدم و از اون به بعد از وقتم کمال استفاده رو می برم. زمان علافی برای رپید شیر با هیچ پولی قابل برگشت نیست. سیزده هزار تومن دادم که بتونم بدون هیچ محدودیت زمانی (برعکس رپیدشیر که اکانتاش یه ماهه یا چند ماهه و سالیانه اعتبار داره) چهل و یک گیگابایت از رپیدشیر، مگاآپلود، نت لود، آپلود، فورشیر، لت ایت بیت، ایزی شیر و حتی تورنت دانلود کنم. خیلی کم پیش میاد بخوام فیلم و فایل های سنگین دانلود کنم و تا امروز که سه ماه از خرید اکانتم گذشته تازه نصفش رو استفاده کردم. به شما و همه دوستان توصیه می کنم که پول دو تا پیتزا رو بدید و در عوض روزی حداقل 5 ساعتتون رو مفید کنین. برا اطلاع بیشتر به لینک زیر مراجعه کنین. با احترام علیرضا

mohammad_che_eng

عضو جدید
اين سي دي هاي كه شما دارين ميگين ...
در دانشگاه آزاد ماهشهر به دونه اي 500 تومان فروخته ميشن..
مجموع 15 تا سي دي ميشه...

mohandes_reza

عضو جدید
سلام دوستان.cdهای
نرم افزار هاي شركت ملي صنايع پتروشيمي را با قیمت 700 تا 1000 برای هر مجموعه با داشتن کارت دانشجویی با مراجعه به دفتر شرکت پتروشیمی دریافت کنید.یک مجموعه کامل شامل 57 سری کامل که قیمت کلش حدود 60000تومان میشه.ادرس:تهران-میدان ونک -خیابان شیخ بهایی -میدان شیخ بهایی