میشه لطفا کسی منو راهنمایی کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

zemestan_d

عضو جدید
کسی که رشتش تو کارشناسی معماری نبوده میتونه برای ارشد معماری بخونه؟ امکانش هست؟؟؟ ممنون میشم اگر کسی راهنمایی کنه:redface:

et-rt

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مرسی از اییییییییییییییییییین همه راهنمایی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:eek::surprised:

سلام دوست عزیز
من خودم اطلاع دقیقی ندارم
ولی اگه میخواین جوابتونو زود بگیرید باید اونو جای درست مطرح کنید
همین سوالو اگه تو بخش کارشناسی ارشد و دکترای معماری عنوان میکردید زود بهتون جواب میدادن

MY WORLD

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی که رشتش تو کارشناسی معماری نبوده میتونه برای ارشد معماری بخونه؟ امکانش هست؟؟؟ ممنون میشم اگر کسی راهنمایی کنه:redface:

یله دوست عزیز.با لیسانس هر رشته ایی میشه کنکور ارشد معماری (ازاد و سراسری) شرکت کرد.
در ضمن هر سوالی تو این زمینه داشتین اگه تو این قسمت مطرح کنین زودتر و بهتر به جواب میرسید
http://www.www.www.iran-eng.ir/forumdisplay.php/422-کارشناسی-ناپیوسته-،-ارشد-و-دکترای-معماری

s_babaei1984

عضو جدید
سلام.بله هیچ مشکلی نداره سوال خاصی اگر داشتی بگو چون دوست من همین کارو کرد موفق باشی

بانو امین

مدیر تالار اسلام و قرآن
عضو کادر مدیریت
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من برق خوندم میخواستم ارشد معماری بدم گفتن باید 4 ترم پیش نیاز بگذرونی. حتما از دانشگاهی که هر دو رشته (معماری و رشته خودت) رو داشته بشه بپرس

arckey

عضو جدید
نکنین این کارو از یه رشته دیگه اومدن به معماری به نظرم کار جالب و منطقی ای نیست در حال حاضر مگر اینکه از الان مطمئن باشین که با داشتن مدرک معماری و تحصیل اون خیلی کارهای مهمی رو آینده انجام خواهید داد .

بالا