واکنش سلحشور در برابر تبریک دخترش به اصغر فرهادی

coherent

عضو جدید
[h=2]سلحشور : دخترم مجذوب بت هالیوود شده که به اصغر فرهادی تبریک گفته[/h]
فرهنگی - فرج الله سلحشور در گفت وگو با یک سایت سینمایی در باره تبریک دخترش به اصغر فرهادی واکنش نشان داد.

بخشی از این گفت وگو را باسایت سینمانگار می خوانید:
دختر شما نیز با پیامی افتخار آفرینی فرهادی را تبریک گفت،آیا شما از این اقدام با خبر هستید ؟
بله در جریان این تبریک هستم.
این حرکت را تایید می کنید ؟
خیر بنده به هیچ عنوان این اقدام فرزندم را تایید نمی کنم واز این کار متاثر هستم واعتقاد دارم وی مانند سینماگرانی که هالیوود برای آنها تبدیل به بت شده است ،او نیز به این درد و مشکل دچار شده است وبرای همین باید دنبال چاره بگردم.
پس با این اوصاف شما برای آزادی فکر ارزش قائل هستید وبه نظر وی احترام می گذارید؟
خیر،بنده برای هر فکر وآزادی فکری ارزش قائل نیستم و من فقط برای آزادی های فکری که دارای ارزش باشند ودر راستای انقلاب و دین قرار داده شده باشند ارزش قائل هستم و به نظر بنده نام واصطلاح آزادی فکر فقط در ظاهر قشنگ است.
نظر شما درباره بازگشت وتجلیل از فرهادی چگونه است؟
بنده نظر خود را زمان گلدن گلوب دادم ولی یک سئوال دارم که چرا اصغر فرهادی مانند ورزشکاران ودیگر مردم هنگامی که نام رژیم صهیونیستی در میدان رقابتی و دیگر میادین به زبان آمد صحنه را ترک نکرد وانصراف نداد؟آیا این نشان از حمایت وی از اسرائیل نیست؟به نظر بنده وی اصلا نباید اجازه می داد فیلمش در اسکار حضور یابد چون تمام سینمای هالیوود و اسکارمتعلق به رژیم صهیونیستی است .

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلحشور : دخترم مجذوب بت هالیوود شده که به اصغر فرهادی تبریک گفته

فرهنگی - فرج الله سلحشور در گفت وگو با یک سایت سینمایی در باره تبریک دخترش به اصغر فرهادی واکنش نشان داد.

دختر شما نیز با پیامی افتخار آفرینی فرهادی را تبریک گفت،آیا شما از این اقدام با خبر هستید ؟
خیر بنده به هیچ عنوان این اقدام فرزندم را تایید نمی کنم واز این کار متاثر هستم واعتقاد دارم وی مانند سینماگرانی که هالیوود برای آنها تبدیل به بت شده است ،او نیز به این درد و مشکل دچار شده است وبرای همین باید دنبال چاره بگردم.
خیر،بنده برای هر فکر وآزادی فکری ارزش قائل نیستم و من فقط برای آزادی های فکری که دارای ارزش باشند ودر راستای انقلاب و دین قرار داده شده باشند ارزش قائل هستم و به نظر بنده نام واصطلاح آزادی فکر فقط در ظاهر قشنگ است.
بنده نظر خود را زمان گلدن گلوب دادم ولی یک سئوال دارم که چرا اصغر فرهادی مانند ورزشکاران ودیگر مردم هنگامی که نام رژیم صهیونیستی در میدان رقابتی و دیگر میادین به زبان آمد صحنه را ترک نکرد وانصراف نداد؟آیا این نشان از حمایت وی از اسرائیل نیست؟به نظر بنده وی اصلا نباید اجازه می داد فیلمش در اسکار حضور یابد چون تمام سینمای هالیوود و اسکارمتعلق به رژیم صهیونیستی است .

بازهم یه همیشه مدعی بیسواد .

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
دیگه همه سلخشورو میشناسن فک نکنم کسی دلگیر بشه از حرفش
بی خیال بابا
مهم اینه که خودمون چی فکر میکنیم

arch boy

کاربر بیش فعال
مثل اینکه فرهادی با خیلی نفر پدر کشتگی داره خب با انجلینا دست داده که داده دنیا به اخر نرسیده که

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
چگونه است که ما مدعی آزادی بیان هستیم ولی از آزادی بیان سلحشور لجمان میگیرد و میخواهیم سر به تنش نباشد؟

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
چگونه است که ما مدعی آزادی بیان هستیم ولی از آزادی بیان سلحشور لجمان میگیرد و میخواهیم سر به تنش نباشد؟

شما بهتره اول حرفاشو بخونی بعد نظر بدید.سلحشور گفته برایهر فکر وازادی احترام قائل نیست.خوب ماهم داریم کار اونو انجام میدیم برای حرفاش ارزش قائل نیستیم دیگه.چون هر فکر وهر نظری وهر ادمی قابل احترام نیست.

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ما برای آزادی بیان ارزش قائلیم.
اما برای توهین ارزش قائل نیستیم. چیزی که سلخشور براش ارزش قائل نیست.
سلحشور هر وقت حرف زده مثل دوستاش چیزی جز فحش و گزافه از دهنش بیرون نیامده است.
اگر میتواند مثل بقیه و محترمانه حرفش را با احترام گذاشتن به طرف قابل ادا کند.
این تمام مسئله ای است که بعضی انسانهای مدعی ایمان و اسلام از دین یاد نگرفته و دین را به این ورطه کشانده اند.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما بهتره اول حرفاشو بخونی بعد نظر بدید.سلحشور گفته برایهر فکر وازادی احترام قائل نیست.خوب ماهم داریم کار اونو انجام میدیم برای حرفاش ارزش قائل نیستیم دیگه.چون هر فکر وهر نظری وهر ادمی قابل احترام نیست.
کار اون مگه خوبه که دارید انجامش میدید؟
الآن شما چه فرقی با سلحشور دارید؟

ما برای آزادی بیان ارزش قائلیم.
اما برای توهین ارزش قائل نیستیم. چیزی که سلخشور براش ارزش قائل نیست.
سلحشور هر وقت حرف زده مثل دوستاش چیزی جز فحش و گزافه از دهنش بیرون نیامده است.
اگر میتواند مثل بقیه و محترمانه حرفش را با احترام گذاشتن به طرف قابل ادا کند.
این تمام مسئله ای است که بعضی انسانهای مدعی ایمان و اسلام از دین یاد نگرفته و دین را به این ورطه کشانده اند.
شما یک نقد محترمانه از اصغر فرهادی برای ما بگذارید که طرفدارانش به آن منتقد حمله نکرده باشند:redface:

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
کار اون مگه خوبه که دارید انجامش میدید؟

خیر من مثل اون نظر دادم که بفهمه به این شکل نظر دادن وحرف زدن تحت هیچ شرایطی کار صحیحی نیست.
وگرنه من نه فقط به خاطر حرفاش در مورد فرهادی وجایزه اش که مشخصه از سر حسادت وکینه توزیه؛ بلکه به واسطه شناخت مختصری از شخصیتش هیچ گونه احترانی براش قائل نیستم.

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اینکه آزادی بیان فقط مال امثال سلحشور است لجمان میگیرد. کاش پناهی ها هم آزادی بیان داشتند.
از حرف های سلحشور لجمان میگیرد چون در جایگاهی قرار ندارد که در مورد کارهای هنری اظهار نظر کند.
از حرفهای سلحشور لجمان میگیرد چون دزد فیلمنامه است و از ارزش های انقلاب حرف می زند.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خیر من مثل اون نظر دادم که بفهمه به این شکل نظر دادن وحرف زدن تحت هیچ شرایطی کار صحیحی نیست.
وگرنه من نه فقط به خاطر حرفاش در مورد فرهادی وجایزه اش که مشخصه از سر حسادت وکینه توزیه؛ بلکه به واسطه شناخت مختصری از شخصیتش هیچ گونه احترانی براش قائل نیستم.

متاسفانه ایشون نظر شما رو فکر نکنم بخونه!
اگه قرار بر این باشه هرکس از زعم خودش برای شخصیت یکی دیگه احترام قائل نباشه، همه توهین های افراد به هم دیگه توجیه پیدا میکنه و همشون کار درستی خواهد بود!

از اینکه آزادی بیان فقط مال امثال سلحشور است لجمان میگیرد. کاش پناهی ها هم آزادی بیان داشتند.
از حرف های سلحشور لجمان میگیرد چون در جایگاهی قرار ندارد که در مورد کارهای هنری اظهار نظر کند.
از حرفهای سلحشور لجمان میگیرد چون دزد فیلمنامه است و از ارزش های انقلاب حرف می زند.
شما در چه جایگاهی هستید که درباره سلحشور حرف میزنید؟
سلحشور حداقل دو تا فیلم ساخته، شما خودتون چه مقام و جایگاهی در هنر دارید؟

پناهی ها رو هم بخام توضیح بدم تاپیک بسته میشه متاسفانه:smile:

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه قرار بر این باشه هرکس از زعم خودش برای شخصیت یکی دیگه احترام قائل نباشه، همه توهین های افراد به هم دیگه توجیه پیدا میکنه و همشون کار درستی خواهد بود!

طرفداراش وهمفکرانش که می خونن.
ببینید بین احترام قائل نبودن برای یک فرد و توهین کردن بهش تفاوت وجود داره .من هیچ احترامی برای شخصیتش ونظراتش قائل نیستم اما بر خلاف اون بهش توهین هم نمیکنم.

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز

آقا مصطفی نخودیان حرف من که تو نشریات و سایت ها و مطبوعات عمومی نوشته نمیشه , نظر من نظر شخصی هست و محترمه ( گرچه نظرم با نظر دهها کارگردان معتبر و قدیمی کشورم هم یکی هست.) اما صحبت ها و حرفهای این آقای سلحشور در رسانه های دولتی پخش میشه. حق نداره تریبون رو بگیره و هر چی که گفت بگه. اگه حق آزادی بیان بطور برابر وجود داشت اونوقت این آقا حق داشت هر چی دلش خواست بگه.

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز

در ضمن اگه بخشی از پول و بودجه مملکت هم بخاطر ساختن فیلم هایی که بقیه فیلمنامه نویسیش و فیلمبرداریش و بازیگریش و گریمش و ... رو انجام بدن بیاد بره تو جیب بنده منم بلد بودم فیلم بسازم کما اینکه چند تا فیلم کوتاه هم ساختم.

بعلاوه اینکه سلحشور وقتی فیلم ایوب پیامبر و یا اصحاب کهف رو کارگردانی کرد محبوب من بود و خیلی ها. اما وقتی که دهنش رو باز کرد و همه رو فاحشه نامید منفور شد. وقتی فیلم نامه دزدی رو به اسم خودش ثبت کرد منفور شد. وقتی که در هر مصاحبه دهانش به توهین باز شد منفور شد. گرچه حرف های آدم دزد و دروغگو هم دو قروون ارزش نداره.

BATOOO

عضو جدید
يكي نيست بهش بگه اقاي سلحشور شماي كه فيلم نامه حضرت يوسفت دزدي بود شما ديگه چرا دم از دين دنيا ميزنيد مگه به همين خاطر براتونم حبس براتون نبريدن چه طور زورت مياد يكي ازت بالاتره بي سواد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

A M I N_BND

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلحشور : دخترم مجذوب بت هالیوود شده که به اصغر فرهادی تبریک گفته

خدا شفات بده سلحشور....
غیر از خدا هیچ کاری از دس کسی بر نمیاد....حتی من....دی

"Dezire"

عضو جدید
کاربر ممتاز
به نظر من همه دارن از این قضیه یه بت میسازن:razz:

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من نمیدونم اگه انقلاب نمیشد ادمایی مثه این خودشونو به چی میچسبوندن تا بتونن به جایی برسن؟
فک کنم اگه انقلاب نمیشد خدا هم کارش ناقص بود(از نظر اینا)

Anarchist

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
این آقای سلحشور هرچی دلش بخواد میتونه بگه چون پارتیش کلفته ناقلا خوب جایی رو هم انتخاب کرده واسه سنگرگرفتن.

mina12345

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آزادي بيان با حسادت فرق داره.........مگه همين آقاي سلحشور نبود كه جرم كپي برداري از يه كتاب بدون اجازه از نويسنده آن كتاب به دادگاه فراخوانده شده بود(يوسف پيامبر)؟پس اين آقا صلاحيت لازم براي اظهار نظر در مورد آقاي فرهادي را ندارد؟

بالا