ایران من

solar flare

مدیر بازنشسته
ما ایرانی ها بلد بودیم چطئر قدر خودمون و مملکت خودمون رو بدونیم
باور کنید بعضی وقتا وقتی بی نظمی و بی توجهی خودمونو میببنم گریه ام میگیره که چرا باید اینقدر عقب مونده فرهنگ باشیم
وقتی میبینم واسه 10 دقیقه بیشتر تو صف نونوایی بودن سر هم نوع خودمون کلاه میذاریم کم مونده آب بشم برم تو زمین:cry:

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اول باید زیباش کنیم بعد به فکر زیباتر شدنش باشیم
ایران من زیبا میشه اگه دستهای آلوده ازش پاک بشه

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگر برمیگشتیم به یک قرن قبل و ایران را با دست خودمون میساختیم الان همه چی میزون بود.ولی دیگه ممکن نیست.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
غیر ممکن غیر ممکنه.اگه تلاش کنیم عملی میشه.
میتونی یه نفر رو معرفی بکنی که تلاش کرده و موفق شده و حالام این موفقیتش جریان داره و بسود ملت بوده و هست؟

mehii

عضو جدید
اصغر فرهادی در سینما. عادل فردوسی پور در ورزش و رسانه. عزیزم هر کسی باید تو کاری که تخصص داره تلاش کنه اگه صدقانه باشه جواب می گیره

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اصغر فرهادی در سینما. عادل فردوسی پور در ورزش و رسانه. عزیزم هر کسی باید تو کاری که تخصص داره تلاش کنه اگه صدقانه باشه جواب می گیره
من فکر همین یکی دو روز نیستم. میگم در طول تاریخ چه کسی هست که یه کاری برای ایران کرده و بقیه هم دنباله شو گرفتن و ما رو به پیشرفت رسوندن. غیر اینه که هر کسی تو یه مقطعی یه کاری کرده و نسل بعدی اونو فراموش کرده و ما هنوزم یه کشور عقب مانده جهان سومی شدیم ؟ همین سکه دو دهه قبل قیمتش هشت هزار تومن بود حالا شده هشتصد هزار تومان. در حالی که تو همین ترکیه الان 7 سال هست که همه قیمت ها ثابت مونده و فقط با افزایش قیمت جهانی یکم تغییرات داشته.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه مثال دیگه. این تشکیلات فوتبال تو کشور ما یه لشکر کامله که اگه اون کله گنه هاشونو سرشماری کنیم چند هزار نفر میشن. اونوقت یه دونه از اینام به عقلش نمیرسه که فوتبال زمین بازی استاندارد لازم داره. تو کل کشور یه زمین بازی استاندارد پیدا نمیشه اونوقت داعیه رفتن به جام جهانی رو هم داریم. این اگر و مگر ها برای ایران نون و آب نمیشه. مرد عمل و ملت پیشرو میخواد که ایران , ایران بشه.

mehii

عضو جدید
ولی من فکر نکنم با بدبین بودن و اینکه بگیم درست نمی شه مشکل حل بشه.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ولی من فکر نکنم با بدبین بودن و اینکه بگیم درست نمی شه مشکل حل بشه.
اولش میگیم درست نمیشه.
بعد باید بگیم چه جوری درست میشه تا راه حل پیدا بشه و نتیجه بده. ببین شما این تاپیک مفهومی و خوب رو زدی ولی بجز من هیچ کاربری ازتون تشکر نکرده. معنیش اینه که ملت به مفت خوری عادت کردن و قدر زحمات دیگران رو نمیدونن. تو همه چی همینطوری هستیم و با این دیدگاه ایران نه تنها به جایی نمیرسه بلکه پسروی هم میکنه .

mehii

عضو جدید
شما لطف دارین. ولی حداقل ما که می تونیم از خودمون شروع کنیم.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
شما لطف دارین. ولی حداقل ما که می تونیم از خودمون شروع کنیم.
عزیزم ما خیلی وقته از خودمون شروع کردیم. مشکل اینه که اونایی که ابزار و دفتر و دستک دارن هم بیان و شروع کنن و حق ما ضایع نشه. تک برگها همیشه پاک و زیبان. مهم ریشه است که باید پاکیشو حفظ کنه.