طراحی و ساخت خودروی الکتریکی

arman_m45

عضو جدید
سلام ، ما (جمعی از دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه فردوسی) قصد داریم برای شرکت در دومین دوره ی مسابقه ی ملی خودرو یک خودروی الکتریکی بسازیم . اگه در این زمینه تجربه یا اطلاعاتی دارین خوشحال میشیم که ما رو راهنمایی کنین ، ممنون

hota

عضو جدید
دفترچه ی طراحی مفهومی خودروی الکتریکی ایران مکانیک

دفترچه ی طراحی مفهومی خودروی الکتریکی ایران مکانیک

سلام

ما تو دوره ی اول مسابقات با تیم ایران مکانیک، سوم طراحی مفهومی شدیم و در طراحی اجزا هم چهارم.

تجربه ی خوبی بود، یکی از بچه های دانشگاه فردوسی چندین بار با من تماس گرفت و یک سری اطلاعات از من خواست، من هم تصمیم گرفتم یک جمع بندی بکنم و یک سری اطلاعات رو که می شه منتشر کرد و بدرد بخوره رو برای استفاده ی همه روی اینترنت و در سایت شخصی خودم www.hota.ir قرار بدم.
تا چند روز دیگه، دفترچه ی طراحی مفهومی خودرو الکتریکی ایران مکانیک و یک سری دیگه از اطلاعات بدرد بخور از خودرو های دوره ی اول مسابقه ی طراحی خودروی الکتریکی دانشگاه صنعتی شریف رو برای دانلود توی سایت www.hota.ir قرار می دم.

موفق باشید
حسین تائب
taeb.co.cc

arman_m45

عضو جدید
سایتتو دیدم ، فضای علمی و جالبی داره این طور که معلومه خیلی به خودرو علاقه داری(مثله من...!!! ) امیدوارم ما رو از علم و تجربت بی بهره نذاری ممنون

hota

عضو جدید
اطلاعات و نکات مربوط به طراحی خودروی الکتریکی در سایت قرار گرفتند

اطلاعات و نکات مربوط به طراحی خودروی الکتریکی در سایت قرار گرفتند

اطلاعات و نکات مربوط به طراحی خودروی الکتریکی در سایت قرار گرفت، حتما نظرتون رو در موردش بنویسید.

http://hota.ir/index.php/articles/38-mechanics/61-imdt.html
موفق باشید.

حسین تائب

am688mo

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزیز، من درزمینه کار با نرم افزار solidWorks یا مدل سازی و همچنین کار با فایبرگلاس و ساخت قالبهای دستی جهت بدنه خودرو و تراشکاری و ........ و همچنین مدل سازی روی چوب یا آکاسو( اکوستیک) و تبدیل اون به مدل کامپیوتری در محیط solidWorks , بعد Powermill و در نهایت ساخت قالبهای بدنه از آنها ...... درخدمتم ... am688mo@yahoo.com

arman_m45

عضو جدید
سلام دوست عزیز
از پستت ممنونم،من با بچه های تیم صحبت کردم....
خوشحال میشم بیشتر با هم آشنا بشیم و بتونیم با هم همکاری کنیم...
arman_m45@yahoo.com