پرچمهای ایران از ابتدا تا کنون

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
هخامنشیان
کوروش بزرگ
اشکانیان
دوره اساطیری
غزنویان
سلجوقیان
تیموریان
صفویه
پرچم شاه اسماعیل صفوی
شاه طهماسب
افشاریان
نادرشاه افشار
زندیه
قاجاریه
پرچم محمد شاه قاجار
ناصر الدین شاه
پهلوی
جمهوری اسلامی

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
قابل توجه سازندگان فیلم های که تو فیلم بزرگی مثل مختار میاد پرچم فعلی ایران رو رو تابوت کیان ایرانی و همسرش میکشن سوتی از این بزرگ تر نمیشد

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا به خدا با این فیلماشون طرف فقط بلده آخر فیلم اسم جد و آبادشو بنویسه به عنوان محقق و .... اونوقت نمیدونن پرچم ایران 2000 سال پیش بابا این نبوده آخه

من اون قسمتشو ندیدم
اما عجب سوتی بزرگی

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
من اون قسمتشو ندیدم
اما عجب سوتی بزرگی
قسمت های آخرش بود من این لوگوی پرچم ایران رو حداقل 2 سال پیش دیده بودم و میدونستم پرچم کشورمون از اول چطوری بوده تا الان اونوقت آقایون پر مدعا فقط بلد فیلم شیر تو شیر درست کنن من وقتی دیدم یهو از جا پریدم گفتم اه اینا چرا پرچم الان رو گذاشتن اون زمان فکر کنم ساسانیان به ایران حکم فرما بودن زمان حضرت محمد که خسرو پرویز بوده احتملا همون بوده بعد اینا میان چی میسازن کلی خندیدم

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
قسمت های آخرش بود من این لوگوی پرچم ایران رو حداقل 2 سال پیش دیده بودم و میدونستم پرچم کشورمون از اول چطوری بوده تا الان اونوقت آقایون پر مدعا فقط بلد فیلم شیر تو شیر درست کنن من وقتی دیدم یهو از جا پریدم گفتم اه اینا چرا پرچم الان رو گذاشتن اون زمان فکر کنم ساسانیان به ایران حکم فرما بودن زمان حضرت محمد که خسرو پرویز بوده احتملا همون بوده بعد اینا میان چی میسازن کلی خندیدم

جی بگم وا...