هفت تفاوت عجیب میان مردان و زنان

itorict

عضو جدید
[h=2][/h]
گر چه به نظر می رسد هر زن و مردی در زندگی باید نقاط مشترک فراوان داشته باشند، اما جالب است بدانید در خصوص بسیاری از عادی ترین امور زندگی شان تفاوت های جالبی دارند.
در ادامه به این تفاوت ها اشاره جالبی شده است :

به هم خوردن دوران نامزدی
زنان : هنگامی که دوران نامزدی زن و مرد جوانی به هر دلیلی به هم می خورد، زن ها معمولا می گریند و بسیار غصه می خورند. آن لحظه است که هر زنی در این شرایط غصه های قبلی اش را به دوست هایش که دختر هستند می گوید. حتی برخی از آنها شعری چون این شعر می نویسند: مردها ، همه مردها احمق هستند!
مردان : مردها در چنین شرایطی به نوع دیگری از خود واکنش نشان می دهند. مثلا پس از گذشت زمانی همچون ۶ ماه مرد گوشی تلفن را برداشته و خطاب به نامزد سابقش می گوید: فقط می خواستم بگویم که تو زندگی مرا تخریب و نابود کردی و هرگز تو را نخواهم بخشید. من از تو نفرت دارم اما بدان که همیشه شانس دوباره ای برای ما وجود دارد. این عبارت این مفهوم را می رساند؛ دوستت دارم اما از تو نفرت هم دارم!

کفش
زنان : از دید یک زن پوشیدن کفش، توجه ویژه می خواهد. مثلا تصور کنید که یک زن آماده رفتن به سر کار می شود. کفش ویژه خود را پوشیده و در سر کار حاضر می شود اما هنگامی که پشت میز می نشیند کفش خود را در آورده و کفش راحتی می پوشد. حتی بسیاری از زن ها برای رفتن به جاهای گوناگون کفش های مختلف می پوشند.
مردان : یک مرد در سراسر روز همان یک جفت کفش را می پوشد و بس . او معمولا در مهمانی های گوناگون هم یک نوع کفش را استفاده می کند. البته بیایید در این مورد صحبتی نکنیم که چند روز می شود مرد مورد نظر جورابهایش را نمی شوید و همان طور پایش می کند!

گربه های دوست داشتنی
زنان : زن ها معمولا از گربه های دوست داشتنی خوششان می آید و عاشق آنها هستند.
مردان : مردها می گویند که عاشق گربه ها هستند اما هر گاه حواس زنانشان به آنها نیست، گربه ها را از خود به شدت و با هر وسیله ای دور می کنند.

لباس پوشیدن
زنان : یک زن به هنگام لباس پوشیدن به هر منظوری فکر می کند، یعنی برای هر کاری چه کوچک و چه بزرگ مقدمات لباس پوشیدن دارد حتی به خرید رفتن ، آب دادن گل های باغچه جلوی خانه ، گذاشتن کیسه زباله در جلوی در کوچه ، پاسخ دادن را تلفن ! خواندن کتاب!! و هزار کار دیگر!
مردان : مردها تنها برای ۲ منظور لباس می پوشند و مقدماتی را طی می کنند. رفتن به عروسی و حاضر شدن در مراسم عزاداری و خاکسپاری!

آینه
زنان : زنها برای مشاهده ظاهر و لباس پوشیدن خود از هر سطح صاف و منعکس کننده ای استفاده می کنند، سطوحی همچون قاشق ها، شیشه ، پنجره ها ، سر طاس مردان و حتی آینه ها !!
مردان : مردها تنها از آینه برای مشاهده ظاهر نه چندان جذاب خود استفاده می کنند.

تلفن
زنان : زنها وقتی از تلفن استفاده می کنند، شاید کار به ساعت و چند ساعت هم بکشد. تصور کنید زنی را که گوشی تلفن را برداشته و یک مکالمه ۳ ساعته با دوست یا همکارش دارد و در این زمان شوهر بیچاره اش برای دادن یک خبر فوری و مهم، همین مدت را در پشت گوشی که بوق اشغال می زند سر می کند!
مردان : مردها به تلفن به عنوان یک وسیله ارتباطی نگاه می کنند. معمولا مردها از تلفن در راستای برقراری یک ارتباط مهم ، کوتاه و ضروری استفاده می کنند!

جواهر آلات
زنان : زن ها وقتی از جواهر آلات استفاده می کنند بسیار زیبا و خوش قیافه تر به نظر می رسند و کلا به این وسایل زیبا علاقه دارند.
مردان : مردها تنها و اگر هم زورشان کنند از یک حلقه استفاده می کنند و بس!

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
آینه
زنان : زنها برای مشاهده ظاهر و لباس پوشیدن خود از هر سطح صاف و منعکس کننده ای استفاده می کنند، سطوحی همچون قاشق ها، شیشه ، پنجره ها ، سر طاس مردان و حتی آینه ها !!

اساسا یکی از کاربردهای آقایون همین مورده!

itorict

عضو جدید
آینه

اساسا یکی از کاربردهای آقایون همین مورده!

اتفاقا مردها اگر هم زيبا نباشند جذاب هستند كه در خانم ها عكس اين مطلب صدق ميكنه

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
اتفاقا مردها اگر هم زيبا نباشند جذاب هستند كه در خانم ها عكس اين مطلب صدق ميكنه

درست میگید . اساسا علت زیبائی عمده زنان ارایش اونهاست و اینکه عمده خانمها هر روز مدت زیادی رو جلو اینه میگذرونند و به سر و صورتشون میرسند .

اگه ارایش و اینه رو از خانمها بگیرید اونوقت معلوم میشه که ......

هر چند نه در مورد زنان و نه در مورد مردان چهره و قیافه مهم نیست و صفات دیگه اس که اهمیت داره .

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
درست میگید . اساسا علت زیبائی عمده زنان ارایش اونهاست و اینکه عمده خانمها هر روز مدت زیادی رو جلو اینه میگذرونند و به سر و صورتشون میرسند .

اگه ارایش و اینه رو از خانمها بگیرید اونوقت معلوم میشه که ......

هر چند نه در مورد زنان و نه در مورد مردان چهره و قیافه مهم نیست و صفات دیگه اس که اهمیت داره .

البته خانومی که به آرایش عادت کرده که صورتشو بکنه دفتر نقاشی دیکه بدون این چیزا چهرش بی روحو نازیبا میشه اما اگر اونی که زیبایی طبیعیشو قبول داره خیلی هم جذاب هست همینطوریش
البته مقایسه زیبایی آقایون و خانوما به نظرم کلا اشتباهه
چون خود من که زیبایی مرد رو تو همون زمخت بودنش میبینم

Ramin-GT

عضو جدید
کاملا درسته.
در مورد گربه ها من کلا با گربه مشکل دارم.

itorict

عضو جدید
ای بابا حالا چرا ناراحت میشید من شوخی کردم آخه همچین اقراق کرده!
ولی اون جذابیتو قبول ندارم.خانوما جذاب ترند
اصلا قبول ندارم .خانمه فقط نازترند ولي جذابيت فقط مال مردهاست;)
و اصلا مردها زمخت نيستند خيلي هم دوست داشتني و شيرين هستند و خيلي هاشون هم خوشكل اند.هه هه هه هه

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز

pooneh12345

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه جالب
واقعا این همه چیز رو از کجا فهمیده بودی؟!!!!!!
درست بودن همشون

itorict

عضو جدید
:biggrin::biggrin::biggrin: واقعا دوره زمونه رو ببین... مرداش به خوشگلیشون می نازن!!
بله كيه كه ننازه ماهم مينازيم شما هم مينازيد
چه جالب
واقعا این همه چیز رو از کجا فهمیده بودی؟!!!!!!
درست بودن همشون
با نگاه كردن و دقت شما هم اگه چشم داريد بازش كنيد و بچشيد