خداحافظی همیشگی آقای هاشمی کارمند اداره پست در کتاب مطالعات اجتماعی وآموزش مداحی به دانش آموزان!

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دادنا: خداحافظی آقای هاشمی از کتاب مطالعات اجتماعی برای همیشه، تعدیل در آموزش و پرورش استثنایی، تربیت واعظ و مداح در مدارس و ... از مهمترین اخبار آموزش و پرورش در این هفته بود.

به گزارش مهر، آموزش و پرورش در هفته های گرم شهریور ماه خود را برای شروع سال تحصیلی جدید آماده می کند، مهمترین اخبار این روزها را در ادامه می خوانید:

تعدیل نیرو در آموزش و پرورش استثنایی

در حالی که تنها چند هفته تا آغاز سال تحصیلی باقی مانده و ساماندهی نیروها در آموزش و پرورش در حال اتمام است، اخباری مبنی بر تعدیل نیرو در آموزش و پرورش استثنایی شنیده می شود. به گفته معاون مدیریت و نیروی انسانی سابق آموزش و پرورش استثنایی، تعداد نیروی های این سازمان از 187 نفر به 60 نفر کاهش یافته است.

همچنین عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در این باره با بیان اینکه برخی از سازمانهای آموزش و پرورش از جمله سازمان استثنایی دارای قوانین مجزا و کاملی در مجلس شورای اسلامی هستند، افزود: وزرات آموزش و پرورش درباره این سازمانها باید طبق قانون عمل کند. مسئولان این وزارتخانه نمی توانند هرگونه که خودشان و معاونت نیروی انسانی ریاست جمهوری تصمیم می گیرند سازمانی را کوچک یا منحل کنند.

خداحافظی آقای هاشمی از کتاب اجتماعی

آقای هاشمی کارمند اداره پست که توانسته بود در کتاب مطالعات اجتماعی تمام ایران را بگردد، بالاخره بعد از گذشت بیش از 25 سال از کتابهای درسی خداحافظی کرد و جای خود را به کتاب دیگری داد.

این خبر را دوشنبه این هفته، سید احمد حسینی، مدیرکل چاپ و توزیع کتابهای درسی آموزش و پرورش داد و گفت: 132 میلیون کتاب درسی از روز سه شنبه پانزدهم شهریورماه در سراسر کشور توزیع می شود و امسال پنج کتاب جدیدالتالیف در دوره ابتدایی داریم که یکی از آنها کتاب مطالعات اجتماعی سوم ابتدایی است.

نکته جالب اینکه امسال کتاب گویا شامل آموزش زبان انگلیسی، زبان عربی و فارسی منتشر شده که همه دانش آموزان موظف به تهیه آن شده اند.

ایجاد بانک سرویس مدارس

مسئول انجمن اولیا و مربیان آموزش و پرورش شهر تهران گفت: بانک رانندگان سرویس مدارس با 14 هزار و 200 نفر آماده خدمات رسانی به شهروندان است.

احمدرضا ایمانی در جلسه عصر یکشنبه "ستاد مهر" با بیان این که همکاری و هماهنگی خوبی برای خدمات رسانی هر چه بهتر سرویس مدارس بین آموزش و پرورش و مدیریت شهری و راهنمایی و رانندگی انجام شده است، گفت: اکنون بانک رانندگان سرویس مدارس با 14 هزار و 200 نفرآماده خدمات رسانی به شهروندان است.

وی با اشاره به اینکه مناطق 1 تا 8 و منطقه 12 بیشترین بار سرویس مدارس را دارند، گفت: بیش از 12 هزار سرویس در این مناطق خدمات رسانی می کنند.

آموزش مداحی به دانش آموزان

مدیرکل دفتر نماز، قرآن و عترت وزارت آموزش و پرورش با بیان اینکه تعداد مدارس قرآنی در سال تحصیلی جدید دوبرابر می شود، گفت: در سال تحصیلی جدید به دانش آموزان مستعد مداحی آموزش داده می شود.

در صورت اجرای این طرح، برای اولین بار در تاریخ آموزش و پرورش، آموزش مداحی در مدارس آغاز می شود.

منبع و لینک خبر

http://www.dadna.ir/fa/news/32111/آموزش-مداحی-به-دانش-آموزان

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یادش بخیر
من ابتداایی که بودم ،دهه ی شصت، تتو مدرسه بهمون موسیقی یاد ممی دادند.
حالا باید تو مدرسه به بچه ی من گریه کردن و گریه انداختن رو یاد بدن.

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
میخواهند ..........از دانش اموزان .......طلبه بسازند........

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادش بخیر
من ابتداایی که بودم ،دهه ی شصت، تتو مدرسه بهمون موسیقی یاد ممی دادند.
حالا باید تو مدرسه به بچه ی من گریه کردن و گریه انداختن رو یاد بدن.
فسیلی هستی ها البته مثل من!!!
کاش طلبه میساختند.
شما مداح رو که نمونه اش منصور ارضی و حدادیان هست و توی برنامه ی اهل بیت فحاشی میکنه، رو میگی طلبه.

تو تهران کلاسهای اموزش مداخی بصورت حرفهای و مبتدی برگزار میشه اون هم با تضمین!!!!! هر دوره 250 تومن

Red Hat 80

عضو جدید
کاش طلبه میساختند.
شما مداح رو که نمونه اش منصور ارضی و حدادیان هست و توی برنامه ی اهل بیت فحاشی میکنه، رو میگی طلبه.

طلبه چه ربطی به اقای حدادیان داره؟

من میگم طلبه شما میای میگی ............ حدادیان ........من اصلا از حدادیان حرقی زدم؟

قربون اون شکل ماهت برم تو چرا گیراییت اینقده ضعیفه؟
اون آنتنات رو بده سیلور یه دستی بکشه
ببین حساب دو دو تا چهارتا هست

شما گفتی می خوان طلبه تولید کنن
دوستتون هم گفت، مداح که طلبه نیست، بعد مثال زد که مثلا حدادیان - الهی سیلور قربونش بره - مداح هست ولی طلبه نیست
یه مثال زد فقط، مه ثال، چند بخشه؟

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
قربون اون شکل ماهت برم تو چرا گیراییت اینقده ضعیفه؟
اون آنتنات رو بده سیلور یه دستی بکشه
ببین حساب دو دو تا چهارتا هست

شما گفتی می خوان طلبه تولید کنن
دوستتون هم گفت، مداح که طلبه نیست، بعد مثال زد که مثلا حدادیان - الهی سیلور قربونش بره - مداح هست ولی طلبه نیست
یه مثال زد فقط، مه ثال، چند بخشه؟
شما انگاری یه چیز خوردی یا نوشیدی.................تو حالت طبیعی نیستی.............
درضمن هرکی مداحی گوش بده میشه مداح؟

Red Hat 80

عضو جدید
شما انگاری یه چیز خوردی یا نوشیدی.................تو حالت طبیعی نیستی.............
درضمن هرکی مداحی گوش بده میشه مداح؟
از صیفی جاتی که شما کاشتی زدم به رگ

یا خداااا... کی از گوش دادن به مداحی حرف زد؟
ببینید:
در صورت اجرای این طرح، برای اولین بار در تاریخ آموزش و پرورش، آموزش مداحی در مدارس آغاز می شود.

Red Hat 80

عضو جدید
شرمنده دوست گرامی؛ اشتباه از بنده بود که به 71 ایی که نوشتین توجه نکردم :redface:

masoud71

عضو جدید
کاربر ممتاز
از صیفی جاتی که شما کاشتی زدم به رگ

یا خداااا... کی از گوش دادن به مداحی حرف زد؟
ببینید:
پس واقعا اب شنگولی یا ............... میل فرمودید............
من لا اقل اون صیفی جات رو دارم شما اونم نداری..........
تازه واردی درست میشی........

آخرین ویرایش: