بلیط فروشی نیکی کریمی در سینما آزادی تهران

SAMIFAR

عضو جدید
به این می گن هنرمند مردمی!!!!!!

bahram3

عضو جدید
کاربر ممتاز
حالاببينيم براچي اومده اينكار روانجام داده...قطعابراي حس مردم دوستي نبوده...

hiva13

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ببین کار سینمامون کجا کشیده بیچاره ها برای جذب تماشاگر باید بیان دست به چه کارایی بزنن:cry:

"Amir masoud"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یادمه قبلا ها آزادی کامپیوتری بلیط میفروختن! زدن تو کار دستی؟

industry

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس فکر می کنید اومده که در آمد داشته باشه؟

من اونجا بووودم وقتی ایشان داشتن بلیط میفروختن...
آدم وقتی نویسنده و کارگردان و بازیگر یه فیلم باشه برای مردم دوستی بلیط اون فیلم رو میفروشه؟!؟!؟!؟!؟:surprised::surprised::surprised::surprised:

SAMIFAR

عضو جدید
من اونجا بووودم وقتی ایشان داشتن بلیط میفروختن...
آدم وقتی نویسنده و کارگردان و بازیگر یه فیلم باشه برای مردم دوستی بلیط اون فیلم رو میفروشه؟!؟!؟!؟!؟:surprised::surprised::surprised::surprised:
آره! چرا که نه!
شما اگه یه گالری نقاشی بزنی چرا میری تو گالری و با مردم ارتباط برقرار می کنی؟

ا.پزشکی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
حالاببينيم براچي اومده اينكار روانجام داده...قطعابراي حس مردم دوستي نبوده...

خوب معلومه......... وقتی مردم بفهمن نیکی کریمی داره بلیط میفروشه میرن تو اون سینما که بلیط بخرن...
پس یه جورایی باید گفت خوش به حال سینما آزادی !! احتمالاً رکورد فروش بلیط رو شکسته....

ا.پزشکی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
آره! چرا که نه!
شما اگه یه گالری نقاشی بزنی چرا میری تو گالری و با مردم ارتباط برقرار می کنی؟

خوب کاملاً مشخصه !!
شما میخوای کاری که ساختی حسابی فروش کنه تو گیشه، که بگی فیلم خوبی ساخته بودم که اینهمه تماشاچی داشت....
پس بهترین راه برای جذب تماشاچی چیه؟ اینه که خودت بری تو گیشه تا مردم به هوای امضا گرفتن از تو هم که شده بیان یه بلیطی هم بخرن...

این با گالری نقاشی کاملاً فرق داره.... تو اگه یه آدم معمولی ناشناخته باشی و گالری نقاشی بزنی، کسی کارهاتو بخره یا نخره اتفاقی نمیفته و از شهرتت کم نمیشه چون از اول مشهور نبودی که حالا شکست خوردن یا نخوردنت مهم باشه........

اینایی که میگیم به طور کل دارم میگم. نیکی کریمی هم خیلی نمیشناسم چون اصولاً فیلمهای سینمای ایران رو تعقیب نمیکنم...

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه یکی تیپ این خواهر هادی ساعی رو بیرون بزنه کــماندوهای گشت ارشاد میریزن سرش!! :razz: