6 جمله ای که مردان دوست دارند بشنوند

monalizza

عضو جدید
[FONT=&quot]اگر تازه نامزد کرده اید یا اگر مدتی است که ازدواج کرده اید، بدانید که مواردی وجود دارد که هیچگاه تغییر نمی کند مثل احساس نیاز به تقدیر و تشکر یا احساس نیاز به داشتن رابطه خصوصی[/FONT][FONT=&quot]. و این فقط مختص آقایان نیست بلکه خانم ها را نیز شامل می شود. [/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]در زیر 6 مورد وجود دارد که با گفتن آنها به نامزد یا شوهرتان در هر مرحله از ازدواج که هستید، او را سرشار از عشق و علاقه می کنید.[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]1. عالی به نظر می رسی[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]مردها احساس نا امنی می کنند درست مثل خانمها.[/FONT][FONT=&quot] اگر آقایان این ضعفشان را نشان دهند یا نه، اما گاهی اوقات تعجب می کنند اگر شکمشان بزرگ شده باشد و از کمربندشان جلوتر زده باشد یا موارد دیگر. پس گاهی اوقات باید از آنها تعریف و تمجید کرد. [/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]2. من عاشق هیکل تو هستم.[/FONT][FONT=&quot]
ما با گفتن این جمله نمی خواهیم دروغ بگوییم.این جمله را بدون اینکه بخندید یا شرمنده شوید بگویید. مردها نسبت به بدنشان حساس هستند و همچنین آنها دوست دارند بدانند بدنشان شما را مجذوب می کند.[/FONT]
[FONT=&quot]3. خانمی درحال نگاه کردن شماست[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]بله، این جمله به اعتماد به نفس او کمک می کند[/FONT][FONT=&quot]. اما با گفتن این جمله به او نشان می دهید که شما فقط زن هایی که به او خیره شده اند را نگاه می کنید و از اینکه به او بگویید ابایی ندارید. با [/FONT][FONT=&quot]گفتن این جمله به او می فهمانید که به او مطمئن هستید و از این بابت که او توسط دختر دیگری گمراه نمی شود خیالتان راحت است.[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]4. حق با شماست[/FONT][FONT=&quot]
ما همه دوست داریم که حق با ما باشد که مردها هم از این مقوله مستثنی نیستند. شما می دانید چه مواقعی؟ گاهی اوقات. وقتی که حق با اوست بهتر است به او بگویید مخصوصا اگر با هم بحث کرده اید. مطمئنا فکر می کنید که با گفتن این جمله همسرتان فکر می کند که شما ترسیده اید یا در بحث کم آورده اید اما این جمله باعث می شود که بحثتان تمام شود.[/FONT]
[FONT=&quot] با شنیدن این جمله، به همسرتان احساس خوبی دست می دهد و به او ثابت می شود که شما فردی منطقی هستید و اشتباهتان را پذیرفته اید و این به هموار کردن مخالفت های بعدیتان کمک می کند. [/FONT][FONT=&quot]

[/FONT]
[FONT=&quot]5. این پیچ را باز می کنی ؟[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]مردها دوست دارند احساس مردانه کنند. این نکته ریشه در فرهنگ ما دارد. کمک کردن در کارهای ساده به آنها احساس خوبی می دهد.[/FONT][FONT=&quot] ما نمی گوییم که شما از آنها کارهایی را بخواهید انجام دهند که از دست خودتان برمی آید اما اگر به دستیار نیاز داشتید، همسرتان مورد خوبی هستند که آنها را هم شاد می کند.[/FONT]
[FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]6. تو کچل نیستی؟[/FONT][FONT=&quot]
[/FONT]
[FONT=&quot]حدود یک چهارم مردها در سن 25 سالگی ریزش مو پیدا می کنند و تا سن 60 سالگی دو سوم موهایشان را از دست می دهند[/FONT]
[FONT=&quot]. از دست دادن موهایشان برای آنها ترسی را به دنبال می آورد. بنابراین حتی اگر همسرتان مقداری تاسی پیدا کرده است، به او بگویید که کچل نیستی. این جمله دقیقا معادل این است که شما بپرسید به نظر شما این جینی که پای من است مرا چاق نشان می دهد؟ نه عزیزم البته که نه.[/FONT]​

B.R.Z

عضو جدید
یه جایی خوندم هرگز نباید زنی به شوهرش بگه تو خیلی زیبایی.

monalizza

عضو جدید
یه جایی خوندم هرگز نباید زنی به شوهرش بگه تو خیلی زیبایی.
شما خودتون اگه همسرتون بهت بگه خيلي زيبايي چه حسي بهت دست ميده.؟البته نميدونم شماآقاهستين ياخانم. آقايون به اين سوال جواب بدن لطفا

B.R.Z

عضو جدید
شما خودتون اگه همسرتون بهت بگه خيلي زيبايي چه حسي بهت دست ميده.؟البته نميدونم شماآقاهستين ياخانم. آقايون به اين سوال جواب بدن لطفا
من خانومم ولی فک کنم اگه به یه اقا بگی مغرور میشه و...

atefeh666

عضو جدید
بابا چقدر این مردارو تحویل میگیرید 2 تا جماه بنویسین که خانما دوست دارند

Diba1982

عضو جدید
لازم نیست مستقیما به مرد بگی که زیباست اما اگه گاهی (مخصوصا وقتی داره تو آینه به سر کچلش با تاسف نگاه میکنه ) بگی تو که کچل نیستی ! کلی حال میکنه و کیفور میشه :biggrin: . البته زیادیش هم خوب نیست چون لوس میشه ! ;)

Carlina

عضو جدید
کاربر ممتاز
باشه پس هر وقت ازدواج کردم اینطور با همسر عزیزم برخورد میکنم ...

باشه پس هر وقت ازدواج کردم اینطور با همسر عزیزم برخورد میکنم ...

1. افتضاحی..متاسفم واست:hate:

2. بهت پیشنهاد میکنم یه باشگاه بدنسازی بریااا:neutral:

3. با اینهمه ضایعگی فقط نگات میکنن میخندن آبروم بردی ...:surprised:

4. حق با هرکی باشهه با تو یکی نیست...
:weirdsmiley:

5. فقط میتونی پیچ باز کنی دیگه.برنج صد کیلویی حمل کنی.در رب باز بکنی..بدت نمیاد از خودت ؟!
:mad:

6.همه موهات ریخته پولم که نداری بری بکاری حداقل یه کلاه بخر برق میزنه...
:cowboy:

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
1. افتضاحی..متاسفم واست:hate:

2. بهت پیشنهاد میکنم یه باشگاه بدنسازی بریااا:neutral:

3. با اینهمه ضایعگی فقط نگات میکنن میخندن آبروم بردی ...:surprised:

4. حق با هرکی باشهه با تو یکی نیست...
:weirdsmiley:

5. فقط میتونی پیچ باز کنی دیگه.برنج صد کیلویی حمل کنی.در رب باز بکنی..بدت نمیاد از خودت ؟!
:mad:

6.همه موهات ریخته پولم که نداری بری بکاری حداقل یه کلاه بخر برق میزنه...
:cowboy:

تجربه نشون میده کسانی که اینطور ادعا میکنن برعکسه

حمیدرضا8

عضو جدید
:gol:مونا خانوم واقعا ممنون... بالاخره یه پست هم دیدیم راجب جملاتی که مردان دوست دارن بشنوند!!! واقعا ممنون:gol::gol:

zahra az iran

کاربر بیش فعال
منم به شوهرم میگم که نگاش میکنن

یگم خوش هیکلی

ولی اون هرگز مغرور نشده و کم جنبه بازی در نیاورده

monalizza

عضو جدید
البته جملاتي كه در اين پست نوشتم واقعا براي آقايون باجنبه كاربردي هست نه براي همه
اگر اون هم به شما احترام لازم رو ميگذاره شما هم ازشون قدرداني كنين
ولي اگر به هيچ صراطي مستقيم نيست اينحرفا هم كوچكترين تاثيري نداره

بالا