توصیه هایی برای پسران جویای همسر

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
- دختر خانم‌ها (از هر فرهنگ و ملیتی که باشند) نیز به هنگام ازدواج به دنبال همسری می‌گردند که مرد زندگی آنها باشد. لذا از ادا و اطوارهای زنانه‌ی مردان سریالی به شدت پرهیز کنید. زیر ابرو برداشتن، نازک حرف زدن، لوس شدن، ناز دخترانه کردن، با سر انگشت دست دادن، لک‌های صورت را با پودر آرایشی پوشاندن، انگشتر و زنجیر طلا انداختن ... و خلاصه همه‌ی این اموری که برای دختر خانم‌ها حسن و زیبایی و لطافت است، برای شما قبیح است و دخترهای خوب اصلاً نمی‌پسندند.

2- دخترها‌ی خوب حتی اگر به لحاظ مالی و یا سطح تحصیلات افضل از شما باشند، به دنبال مردی می‌گردند که بتوانند به او تکیه کنند. اصلاً به پیام‌های القایی این سریال‌های فمینیستی که زنان را مدیر و مدبر و مردان را زی‌زی‌های وابسته نشان می‌دهند توجه نکنید. مرد باشید و خود را پایدار و محکم و قابل تکیه بسازید و نشان دهید و بدانید که «عقل و درایت» قابل تکیه است و نه اداها و اطوارها. دخترهای خوب نیز پسر عاقل و محکم (مرد) را می‌پسندند، نه این «اشباه الرجال» سریالی را.

3- اگر می‌خواهی دخترانی را متوجه خود کنی تا از میان آنها دختر خوب و مطلوبی را برای ازدواج انتخاب کنی، به ظاهرت هم خیلی دقت کن. تمیز و خوش‌بو کافیست. لازم نیست مثل عکس ژورنال‌ها یا خوانندگان روی سن یا بازیگران پشت دوربین یا مجسمه‌ی مد‌های جدید باشی. باور کن این که شلوار فاق کوتاه بپوشی و مرتب خم بشی تا بند پهن شورتت با مارکش پیدا شود، یا یقه‌ات را تا زیر سینه باز کنی، یا اگر احیاناً هیکل مناسبی داری، تی‌شرتی تنگ و نازک بپوشی که آستینش بالای بازو باشد و حتی وقت برداشتن یک شاخه گل که هیچ وزنی ندارد، چنان بازو بگیری که عضلات ساعدت و گردنت هم بیرون بزند و ...، نه تنها هیچ جاذبه‌ای برای یک دختر مطلوب برای ازدواج ندارد، بلکه حالش هم به هم می‌خورد. باور نمی‌کنی از خودشان بپرس.

4- متأسفانه بسیار دیده شده برخی از آقا پسرها، وقتی با دختری آشنا می‌شوند – مثلاً مقدمات انجام شده و ارتباطی مشروعی برای شناخت بیشتر برقرار کرده‌اند - همه‌ی مردانگی خود را با تند‌گویی، پرخاش‌گری، به کار بردن کلمات رکیک - حتی فحش دادن، کنف کردن، اخم و تخم ... و حتی قهر کردن مکرر به نمایش می‌گذارند! عزیز دل برادر، گوش دخترها بیشتر از چشم‌شان تأثیر پذیر است. خوب قشنگ حرف بزن و حرف قشنگ بزن. در خیابان زیاد دیدم که پسری جفنگ، دختری بسیار زیبا، افتاده، مطیع و ... را به دنبال می‌کشد و به او می‌گوید: «خاک بر سر خرت کنن، خوب راه بیا دیگه»! دختر بدبخت هم در حالی که پاشنه‌ی کفشش درآمده، دنبال او گریه‌کنان می‌دوید. با خودم گفتم: پسر و دختر هم، پسر و دخترهای قدیم. این پسرها چقدر الفاظ و اشعار شاعرانه حفظ می‌کردند تا به دختر بگویند؟! اما الآن ... .

hirt

عضو جدید
باور کن این که شلوار فاق کوتاه بپوشی و مرتب خم بشی تا بند پهن شورتت با مارکش پیدا شود، یا یقه‌ات را تا زیر سینه باز کنی، یا اگر احیاناً هیکل مناسبی داری، تی‌شرتی تنگ و نازک بپوشی که آستینش بالای بازو باشد و حتی وقت برداشتن یک شاخه گل که هیچ وزنی ندارد، چنان بازو بگیری که عضلات ساعدت و گردنت هم بیرون بزند و ...، نه تنها هیچ جاذبه‌ای برای یک دختر مطلوب برای ازدواج ندارد، بلکه حالش هم به هم می‌خورد. باور نمی‌کنی از خودشان بپرس.

این یکی فکر کنم خیلی درسته! واقعا این هیکل پفکی ها خیلی زشت به نظر می رسن، انگار آدم نیستن یه چیز دیگن!

shahram1159

عضو جدید
خوب دیگه تفاوت زن و مرد اینه که مرد با منقش تصمیم می گیرع زن از روی احساسات پس زنها به طور احساسی
به ظاهر خیلی اهمیت می دن البته استثنا هم مثل همیشه وجود داره

این دلیله تفاوت دو تاپیکت بود ;)

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
و در ادامه

- عزیز دل برادر، فریب جاذبه‌های ظاهری را نخور. همان‌طور که هر پسر بد رفتاری، هر غلطی هم که کرده باشد، به وقت ازدواج یک دختر آفتاب و مهتاب ندیده می‌خواهد، هر دختری هم برای ازدواج یک پسر عاقل، مؤمن، مؤدب، سالم و پاک را ترجیه می‌دهد. لذا حتی دختر نامطلوب نیز برای ازدواج و یا دست کم «نا همتا» در جذب چنین پسری می‌کوشد، چه رسد به دختر خوب و مطلوب. و چون اولین حربه‌ی دخترهای این تیپی برای به دام انداختن، جاذبه‌های زنانه است و نیز می‌دانند چنین پسران پاکی با اولین نگاه همه‌ی وجودشان به لرزه می‌افتد و سریع خود را می‌بازند، با تمام ظاهری که اصلاً به شما نمی‌خورد، جلو آمده یک سلام می‌دهند و یک سؤال می‌کنند. مثلاً ببخشید ساعت چنده؟ بعد یک نگاه با یک مرسی ظریف. دیگه خر بیار و باقالی بار کن. نتیجه همین می‌شود که می‌بینید. آقا پسری که در همین سن کم جای مهر روی پیشانی‌اش نقش بسته، با خانمی تمام آرایش کرده و جذاب برای همگان در خیابان راه می‌افتد! می‌پرسی: آقا شما را با ایشان چه کار؟ با خجالت و افسوس، آهی از نهاد بر می‌کشد و می‌گوید: ببخشید، خانم بنده هستند!

6- مکان و شیوه‌ی همسریابی، دو اصل مهم است که اگر مورد توجه جدی قرار نگیرد، از همان ابتدا زندگی را تلخ می‌کند. یکی ‌گفت: می‌گویند زندگی مانند یک پیت است که یک وجب اولش عسل است (ماه عسل و اوایل زندگی)، اما بقیه‌اش چیزهای تلخ و بد مزه و بد بو است (اسم نمی‌آورم)، اما پیت زندگی من را بر عکس دستم داده‌اند و هر چه می‌خورم به آن بخش یک وجبی عسل نزدیک هم نمی‌شوم!
آقا پسر خوب، ای مرد عاقل در شرف ازدواج، دقت کن: پارک، سر کوچه، کافی‌شاپ، میهمانی‌های مختلط آن چنانی یا خدایی ناکرده پارتی و ...، هیچ مکان مناسبی برای یافتن همسری خوب و ایده‌ال نیست، هر چند که برق دلبریایی دختران شرکت کننده چشمت را کور کند. اگر اینجاها کسی را پیدا کردی، بعداً خواهی گفت: کاش کور می‌شدم و نمی‌دیدم.
چشم‌چرانی هم شیوه‌ی مناسبی برای همسر یابی نیست. در این امر مهم چشم سر باید بسته باشد و چشم عقل و بصیرت باز و تیز بین باشد. وگر نه پیت عسل برعکس نصیبت می‌شود.

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
-

3-اگر می‌خواهی دخترانی را متوجه خود کنی تا از میان آنها دختر خوب و مطلوبی را برای ازدواج انتخاب کنی، به ظاهرت هم خیلی دقت کن. تمیز و خوش‌بو کافیست. لازم نیست مثل عکس ژورنال‌ها یا خوانندگان روی سن یا بازیگران پشت دوربین یا مجسمه‌ی مد‌های جدید باشی. باور کن این که شلوار فاق کوتاه بپوشی و مرتب خم بشی تا بند پهن شورتت با مارکش پیدا شود، یا یقه‌ات را تا زیر سینه باز کنی، یا اگر احیاناً هیکل مناسبی داری، تی‌شرتی تنگ و نازک بپوشی که آستینش بالای بازو باشد و حتی وقت برداشتن یک شاخه گل که هیچ وزنی ندارد، چنان بازو بگیری که عضلات ساعدت و گردنت هم بیرون بزند و ...، نه تنها هیچ جاذبه‌ای برای یک دختر مطلوب برای ازدواج ندارد، بلکه حالش هم به هم می‌خورد. باور نمی‌کنی از خودشان بپرس.

.
]

منم اینو باهات شدید موافقم

203_fariba

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مهم اينه كه آقايون اين حرفها را باور كنند

آخه واقعاً چه فکری می‌کنن که شلوار فاق کوتاه واسه خانوما
جذابه تازه کاش فقط بنده پهن لباس زیرشون معلوم بشه نه چیز دیگه:surprised:
این لباسا در‌شان آقایون ما نیست

j0o0o0o0o0di

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه واقعاً چه فکری می‌کنن که شلوار فاق کوتاه واسه خانوما
جذابه تازه کاش فقط بنده پهن لباس زیرشون معلوم بشه نه چیز دیگه:surprised:
این لباسا در‌شان آقایون ما نیست

اینو خوب اومدی....دیروز صب تو پارکبا یه صحنه ای روبه رو شدم که دلم میخواست برم رو پسره بالا بیارم

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
من واقعا این حرفارو قبول دارم و همچنین برا اینجور پسرا تاسف میخورم که دارن مردانگی رو زیر پا میذارن
متاسفانه رفته رفته بیشترم میشه

بالاخره اينها بخشي از واقعيات جامعه ماست (متاسفانه)

من مردم ولی منم دیگه نمیدونم که چی فکری میکنن

شما كه نمي دونين
ما هم كه نمي دونيم
پس كي مي دونه؟؟

gholle

عضو جدید
بالاخره اينها بخشي از واقعيات جامعه ماست (متاسفانه)

شما كه نمي دونين
ما هم كه نمي دونيم
پس كي مي دونه؟؟
میتونم بگم چیزی کم دارن میخوان با این کار کمبودشونو پر کنن
میخوان خودشونو جلو دید قرار بدن که خیلی خیلی اشتباه میکنن

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
میتونم بگم چیزی کم دارن میخوان با این کار کمبودشونو پر کنن
میخوان خودشونو جلو دید قرار بدن که خیلی خیلی اشتباه میکنن

آخه از همه قشري هستن
پولدار بي پول
فرهنگي كارخونه دار و.....
اين چه كمبوديه كه مال همه است؟

gholle

عضو جدید
آخه از همه قشري هستن
پولدار بي پول
فرهنگي كارخونه دار و.....
اين چه كمبوديه كه مال همه است؟

میتونه هر کدوم یه جور کمبودی داته باشه
یکی عاطفی
فرهنگی
بی توجهی........
یا اصلا یه چیزای دیگه که مردونگی خودشونو گم کردن

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
میتونه هر کدوم یه جور کمبودی داته باشه
یکی عاطفی
فرهنگی
بی توجهی........
یا اصلا یه چیزای دیگه که مردونگی خودشونو گم کردن

نمي دونم دختر پسرهاي حوون جامعه امان هر كدام به يك طريقي به بيراهه رفتن
حالا فكر كن فردا بچه هاي ما زير دست اينها بايد چيز ياد بگيرن

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرهنگ بیگانه

فرهنگ بيگانه و باگانه به كنار
بعضي از رفتارها را من در هيچ كشوري حتي اونايي كه به خدا اعتقاد ندارندنديدم

حرفم سره اينه كه اين آدمها معلمها و اساتيد فردان
بعد به بچه هاي ما چي ميخوان ياد بدن

gholle

عضو جدید
فرهنگ بيگانه و باگانه به كنار
بعضي از رفتارها را من در هيچ كشوري حتي اونايي كه به خدا اعتقاد ندارندنديدم

حرفم سره اينه كه اين آدمها معلمها و اساتيد فردان
بعد به بچه هاي ما چي ميخوان ياد بدن

نمیدونم چی میشه
خدا کنه اینا یا آدم شن یا به هیچ جایی نرسن که نگرانی برای اطرافیان و بچه ها داشته باشیم

SET@RE

عضو جدید
ي چيز برام عجيبه
ولي ي پسر هركاري كه نكرده و دلش ميخواسته كرده بعد دنبال ي دختر درست حسابي ميگرده واسه ازدواج كه بدبختش كنه
اينطوري خوب نيس كسي كه اينجوريه بايد با مثه خودشم باشه
مگر اينكه انسانيت رو در خودش بوجود بياره همون انتظاراتي كه از طرف مقابلش داره خودش هم همونطوري باشه

mi.ab.kr.ir

عضو جدید
کاربر ممتاز
ي چيز برام عجيبه
ولي ي پسر هركاري كه نكرده و دلش ميخواسته كرده بعد دنبال ي دختر درست حسابي ميگرده واسه ازدواج كه بدبختش كنه
اينطوري خوب نيس كسي كه اينجوريه بايد با مثه خودشم باشه
مگر اينكه انسانيت رو در خودش بوجود بياره همون انتظاراتي كه از طرف مقابلش داره خودش هم همونطوري باشه

تازه مگر نشنيدي
مردها و پسرهايي كه به قول معرف همه راهي را رفتن براي همسر و بچه هاشون سخت گيرتر و متعصب ترن
به قول معروف دل سياه ترن

SET@RE

عضو جدید
تازه مگر نشنيدي
مردها و پسرهايي كه به قول معرف همه راهي را رفتن براي همسر و بچه هاشون سخت گيرتر و متعصب ترن
به قول معروف دل سياه ترن
آره واسه خودشون همه چي ميخوان واسه بقيه هيچي
خودخواهي و تكبر فقط همين

Ramin-GT

عضو جدید
کوووووووو دختر آفتاب مهتاب ندیده؟

یکی پیدا کن تا من همه ی این شرایط رو براش رعایت کنم

آوای علم

مدیر تالار مشاوره
مدیر تالار
عجب!!!!!

یکبا رنشد من بیام این تالار از این قبیل تاپیک بحثش در کمال ارامش باشه:cool::D

همه خوب هستن اگرخودشون بخوان به جنسیت هم کاری نداره !!!!