لپ‌تاب و مباحث مربوط

majid_sadeghi

عضو جدید
این اچ پی که سی پی یوش 2 هست
اگه شما خودتون بودین تا 1 میلیون و 400 هزار چه لب تاپی بر میداشتین؟

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
آیا بلورای میتونه دی وی دی هم رایت کنه؟

سلام...
بلوری تمام فناوری های قبل از خودش رو پشتیبانی می کنه...
دقیقا مثل دی وی دی رایتر.... دی وی دی رایتر های دولایه....
بازم اگه سوالی بود در خدمتیم..
با تشکر......

cna1366

عضو جدید
سلام
اگه من بخوام لپ تاپمو به تنظیمات کارخانه برگردونم آیا همه اطلاعات موجود در درایوهای من پاک میشه ؟
(البته درایو ویندوز رو میدونم که اطلاعاتش از بین میره منظورم بقیه ی درایو های هست)

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
اگه من بخوام لپ تاپمو به تنظیمات کارخانه برگردونم آیا همه اطلاعات موجود در درایوهای من پاک میشه ؟
(البته درایو ویندوز رو میدونم که اطلاعاتش از بین میره منظورم بقیه ی درایو های هست)

سلام...
اگه برگشت کامل بدید کامل پاک میشه...
با تشکر...

Mozhgan.V

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من چند وقته باتری لب تابم مشکل پیدا کرده. وقتی می زنم به شارژ بیشتر از 90% پر نمی شه و ارور میده. می گه باتری دچار نقص موقت شده و برین تو ستاپ
من تو ستاپ جایی که به باتری ربط پیدا کنه ندیدم
اگه کسی می تونه راهنماییم کنه!!!
راستی، مدل لپ تاپم Del xps l502x

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
من چند وقته باتری لب تابم مشکل پیدا کرده. وقتی می زنم به شارژ بیشتر از 90% پر نمی شه و ارور میده. می گه باتری دچار نقص موقت شده و برین تو ستاپ
من تو ستاپ جایی که به باتری ربط پیدا کنه ندیدم
اگه کسی می تونه راهنماییم کنه!!!
راستی، مدل لپ تاپم Del xps l502x

سلام...
راستش من تا حالا یه همچین چیزی که بریم تویه ستاپ نشنیده بودم...
ولی اصولا این مدل مشکلات سخت افزاری هستش و از چیپست شارژ هم هستش...
باید تعویض بشه...
با تشکر...

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام نظرت راجب این چیه

شنیدم که پرو بوک 4530 واسه نوشتنش مشکل داره اطلاعی در این مورد نداری

قیمت 900

http://www.kimiaonline.com/UI/ProductDetail.aspx?PID=496

http://www.laptopmag.com/review/laptops/hp-probook-4530s.aspx

سلام...
شرمنده....منظورتون ر متوجه نشدم...
یعنی چی تویه تنوشتنش مشکل داره؟؟؟
با تشکر...

kazem2011

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...
شرمنده....منظورتون ر متوجه نشدم...
یعنی چی تویه تنوشتنش مشکل داره؟؟؟
با تشکر...

ببین طرف بهم گفت واسه تایپ فارسی مشکل پیدا میکنی
و بهم گفت که من پرو بوک 4530 رو پیشنهاد نمیکنم
البته من نمیشناختمش و پشت تلفن گفت ......
من دوستم پرو بوک 4520 داره و گفت طرف چرت گفته و من مشکلی ندارم

به من برند لنوو هم خیلی پیشنهاد شده و ازش کلی تعریف کردن در مورد اون چی
مثلا
http://kimiaonline.com/UI/ProductDetail.aspx?PID=559

فک کنم با توجه به بودجه من (900) همون probook 4530s گزینه خوبی باشه

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سید چرا نظرت رو راجب این نگفتی :(

http://kimiaonline.com/UI/ProductDetail.aspx?PID=559

http://www.amazon.co.uk/Lenovo-Notebook-i5-2410M-Blu-ray-Windows/dp/B004TQQGFE

رمش 4 گیگ و هاردش 750 و گارانتی سازگار
قیمت مشهد 365 هزار
البته با تخفیف

سلام...
اصلا برای چه کاری می خوایش؟؟؟
لنوو برای بیشتر کارها بهت جواب میده...
ولی اگه بخوای یه مدل خوب اچ پی بخری باید حدود 900 خرج کنی تا یه مدل خوب گیرت بیاد...
ولی به نظرم همون لنوو خوبه..مدل های خر کاری هم هستند...
چون سی پی یو ..مدل سندی براید هستش پس از نظر مصرف برق هم به صرفه هستش... شارژ بیشتر نگه میداره...
بازم اگه سوالی داشتی بگو...
با تشکر....

jkl_69

عضو جدید
سلام من چند روزیه کهn4050دل خریدم سیستم عامل لینوکس روش نصبه حالا می خوام ویندوز اکس پی جایگزینش کنم نصب ویندوز رو بلدم ولی چون لینوکس به صورت پیش فرض روش نصبه می خواستم بدونم کار خاصی باید انجام بدم؟لازمه بدم بیرون نصب کنن...؟پیشاپیش ممنونم

emreh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من چند روزیه کهn4050دل خریدم سیستم عامل لینوکس روش نصبه حالا می خوام ویندوز اکس پی جایگزینش کنم نصب ویندوز رو بلدم ولی چون لینوکس به صورت پیش فرض روش نصبه می خواستم بدونم کار خاصی باید انجام بدم؟لازمه بدم بیرون نصب کنن...؟پیشاپیش ممنونم

سلام..
سوالتون رو یه جا مطرح کنید...
با تشکر...

yummy

عضو جدید
مشکل خرید لپ تاپ - فوری -فوری- خواهش می کنم کمک کنید - خیلی فوریه

مشکل خرید لپ تاپ - فوری -فوری- خواهش می کنم کمک کنید - خیلی فوریه

با سلام خدمت دوستان بنده یک لپ تاپ Asus مدل N53Sn که یک ماه کار کرده می خوام بخرم
h.d.d : 750GB
Cpu: i7
Ram : 8GB
vga : M550 2GB
DRIVER : Bluray

طرف به پول گفته نیاز داره
گفتم کارتونشو واسم اورده که کارتونشو با خودش چک کنم که خدای نکرده دزدی نباشه -
مشکلی که دارم اینه تمام مشخصات لپ تاپ با برچسب رو کارتونش می خونه ولی شماره سریال درج شده روی کارتون با شماره سریال روی لپ تاپ یکی نیست
جالب اینکه 2 تا کارتون داره و cd درایور حتی ویندوز اورجینالم داره که همشو بهم داد با پاکتهاشو و... نمی دونم چیکار کنم
قیمتشم زیر قیمت بازاره
ممنون می شم کمکم کنید

petrous

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان بنده یک لپ تاپ Asus مدل N53Sn که یک ماه کار کرده می خوام بخرم
h.d.d : 750GB
Cpu: i7
Ram : 8GB
vga : M550 2GB
DRIVER : Bluray

طرف به پول گفته نیاز داره
گفتم کارتونشو واسم اورده که کارتونشو با خودش چک کنم که خدای نکرده دزدی نباشه -
مشکلی که دارم اینه تمام مشخصات لپ تاپ با برچسب رو کارتونش می خونه ولی شماره سریال درج شده روی کارتون با شماره سریال روی لپ تاپ یکی نیست
جالب اینکه 2 تا کارتون داره و cd درایور حتی ویندوز اورجینالم داره که همشو بهم داد با پاکتهاشو و... نمی دونم چیکار کنم
قیمتشم زیر قیمت بازاره
ممنون می شم کمکم کنید

چند تا احتمال داره
۱- دزدی هستش
۲- اصلا از اول همین طوری بوده (خودش هم همینطوری خریده)
۳- چند تا از این لپ تاپ ها رو داشته و نمی دونسته کدومشون برای کدومشون هست.

yummy

عضو جدید
با تشکر از شما Petrous عزیز
اگه تونستم می برم جایی نشون می دم آشنا دارم که تو کار لپ تاپ باشه
خدا کنه دزدی از کار در نیاد چون قیمتش و خوب داره بهم می ده
بازم ممونم

paras2 gl

عضو جدید
اجازه هست؟!!

اجازه هست؟!!

دوستان منم از lengnovo تعریف زیاد شنیدم قیمتش هم نسبت به بقیه به صرقه تره چون هنوز مارکش اونطوری توو بازار مطرح نشده

petrous

عضو جدید
دوستان منم از lengnovo تعریف زیاد شنیدم قیمتش هم نسبت به بقیه به صرقه تره چون هنوز مارکش اونطوری توو بازار مطرح نشده
اون وقت مطمئن هستی که اروزنتره؟
راستش کیفیتش خوبه ولی قیمتش بالاهست
اگه اروزن بود که تویه بازار الان ترکونده بود
از نظر ارزونی اول دل و بعد ایسر.
البته کیفیت ایسر بهتر از دل هستش و مثل دل تویه محاسبات کم نمیاره.

SET@R

عضو جدید
سلام
میشه راهنماییم کنید که چیکار کنم؟
من یه لپ تاپ 5530NR HP خریدم سیستم عاملش ویندوز سون 64 بیتی بود فروشنده اومد مثلا کمکم کنه گفت بهتره 32بیتی روش نصب کنی
منم بدون اینکه از چند نفر بپرسم ویندوز بیچاره رو عوض کردم حالا یه سری مشکل دارم با ویندوزی که روش نصبه و یه سری درایورا رو هم نمیشناسه البت من تمام درایوراشو دانلود کردم ولی ارور میده یه سریش مث این حسگر اثر انگشتش
و اینکه ویندوزی که برام نصب کردن ارور اکتیو میده منم کدشو ندارم
حالا به نظرتون من باید چیکار کنم؟

petrous

عضو جدید
سلام
میشه راهنماییم کنید که چیکار کنم؟
من یه لپ تاپ 5530NR HP خریدم سیستم عاملش ویندوز سون 64 بیتی بود فروشنده اومد مثلا کمکم کنه گفت بهتره 32بیتی روش نصب کنی
منم بدون اینکه از چند نفر بپرسم ویندوز بیچاره رو عوض کردم حالا یه سری مشکل دارم با ویندوزی که روش نصبه و یه سری درایورا رو هم نمیشناسه البت من تمام درایوراشو دانلود کردم ولی ارور میده یه سریش مث این حسگر اثر انگشتش
و اینکه ویندوزی که برام نصب کردن ارور اکتیو میده منم کدشو ندارم
حالا به نظرتون من باید چیکار کنم؟

۱- ویندوز رو باید به نسخه ی ۶۴ بیتی تغییر بدید، چون نمی تونه از ۴ گیگ به بالاتر رم تون رو پشتیبانی کنه
۲- برید پیش گارانتی و بگید که فروشنده اخفالتون کرد یکم گریه و از این کارها و براتون ویندوز رو به صورت تخفیف دار عوض می کنند(البته این راه آخره)
۳- برای ارور ها هم بهتره ویندوز اصلی رو نصب کنید چون ویندوز اصلی سخت افزارها رو بهتر میشناسه، هرچند که بازم مجبور میشید ویندوز شرکتی رو نصب کنید چون درایورهاش باهاش هستش

kazem2011

عضو جدید
کاربر ممتاز
من لنوو دارم و باید بگم واقعا راضیم
واسم خوب کار میکنه و مشکلی باهاش نداشتم
از نظر ارزونی هم نمی تونیم بگیم ارزونه
ولی نسبت به چیزی که میخری واقعا ارزشش رو داره
گارانتی خوب هم داره

SET@R

عضو جدید
۱- ویندوز رو باید به نسخه ی ۶۴ بیتی تغییر بدید، چون نمی تونه از ۴ گیگ به بالاتر رم تون رو پشتیبانی کنه
۲- برید پیش گارانتی و بگید که فروشنده اخفالتون کرد یکم گریه و از این کارها و براتون ویندوز رو به صورت تخفیف دار عوض می کنند(البته این راه آخره)
۳- برای ارور ها هم بهتره ویندوز اصلی رو نصب کنید چون ویندوز اصلی سخت افزارها رو بهتر میشناسه، هرچند که بازم مجبور میشید ویندوز شرکتی رو نصب کنید چون درایورهاش باهاش هستش
به گارانتیش زنگ زدم ولی گفت خود فروشنده باید ازش براتون بک آپ میگرفت ما بک آپ سیتمتونو نداریم
حالا چی باید چیکار کنم؟

petrous

عضو جدید
به گارانتیش زنگ زدم ولی گفت خود فروشنده باید ازش براتون بک آپ میگرفت ما بک آپ سیتمتونو نداریم
حالا چی باید چیکار کنم؟

به فروشنده بگو که این گندی رو که زدی بیا جمعش کن
ولی گارانتی باید برات عوضش کنه.
نخواسته خودش رو زیاد درگیر کنه
اگه حرف زد بهش بگید مگه شما گارانتی نیستید؟ فرض کن ویندوزه همون اول پریده.
ولی سعی کنید از در صلح و آرامش وارد بشید یکم خواهش گردن جواب میده.

rgho

عضو جدید
سلام
من لب تابم acer،باطریش خراب شد یکی از آشناها برام باطری با گارانتی گرفت ولی وقتی باطری رو نصب میکنم علامتی که پایین صفحه است نشون میده دستگاه باطریش نصب نیست ولی تا 15 دقیقه کار میکنه بعد خاموش میشه.من از رایانه زیاد سر در نمیارم لطفا یه راهنمایی!!!!!!!!!!!!

petrous

عضو جدید
سلام
من لب تابم acer،باطریش خراب شد یکی از آشناها برام باطری با گارانتی گرفت ولی وقتی باطری رو نصب میکنم علامتی که پایین صفحه است نشون میده دستگاه باطریش نصب نیست ولی تا 15 دقیقه کار میکنه بعد خاموش میشه.من از رایانه زیاد سر در نمیارم لطفا یه راهنمایی!!!!!!!!!!!!

ببرش گارانتی
مشکل خاصی نیست ، احتمالا باید یک سری انگولک بشه تا باطری به لپ تاپ شناسونده بشه.

rgho

عضو جدید
مرسی بابت راهنماییتون.یه سوال دیگه من ویندوز لب تابمو عوض کردم الان اکسپلورر ندارم یکی بهم گفت بعدها برات مشکل پیش میاد درسته؟یعنی باید دوباره ویندوزو عوض کنم یا راه دیگه داره؟بعد Adobe flash playeroهرکاری میکنم روی سیستمم نصب نمیشه چرا؟
بازم ممنون بابت راهنمایتون

بالا