لپ‌تاب و مباحث مربوط

masssiii

عضو جدید
قیمتلب تاپ

قیمتلب تاپ

سلام دوست عزیزمیگم قیمت این لب تاپ چنده؟ممنون از لطفت

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزیزمیگم قیمت این لب تاپ چنده؟ممنون از لطفت
سلام عزیز
فکر کنم گفته بودم ولی بازم عرض میکنم که این لپ تاپ وقتی من خریدم یه چیزی حدود 1300 تا 1400 تو لیستا قیمت داشت که من تونستم 1250000 بخرم

queenlove

عضو جدید
سلام.لپ تاپ در حد 1100 تومان مدلASUS یا SONY چی پیشنهاد می کنید؟ هارد 500 و CPU هم حداقل CI3 . میخوام چند سالی نیازی به تعویض نداشته باشه.
ممنون

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.لپ تاپ در حد 1100 تومان مدلASUS یا SONY چی پیشنهاد می کنید؟ هارد 500 و CPU هم حداقل CI3 . میخوام چند سالی نیازی به تعویض نداشته باشه.
ممنون
دوست عزیز همینی که من نوشتم چطوره؟؟؟
برو صفحات قبل مشخصاتش رو بخون

libasabzevar

عضو جدید
ردگیری لپ تاپ

ردگیری لپ تاپ

سلام؛
در صورتی که لپ تاپ به سرقت بره آیا می شه ردگیریش کرد و اینکه سیستم عامل این لپ تاپ که دزدیدنش ویستا بوده و روی ادمینستریتور اون پسورد داشته, آیا میتونند بازش کنند؟ (درضمن اطلاعات من رو درایو سی بوده). ممنون میشم راهنمایی کنید.
با تشکر.

mani6606

عضو
سلام عزیز
فکر کنم گفته بودم ولی بازم عرض میکنم که این لپ تاپ وقتی من خریدم یه چیزی حدود 1300 تا 1400 تو لیستا قیمت داشت که من تونستم 1250000 بخرم

دوست عزیز یک مشخصات از این لپ تاپ خودتون میدید بخصوص وزن و اندازه صفحه نمایش آن. از دوستان کسی خبر داره قیمت لپ اپ های سری Z سونی را در ایران داره؟ مک پرو اپل چه جوریه از لحاظ کیفیت من دنبال یک لپ تاپ سبک با قابلیت های بالا می گردم.

mezak

کاربر فعال
با سلام. لطفاً يه مشاوره براي خريد لپ تاپ ميخواستم.

قيمت دوروبر يك تومن
بيشترين استفاده هايي كه مي خوام ازش داشته باشم اجراي نرم افزارهايي مثل متلب هستش كه براي ران برنامه هاي سنگين و استفاده روزانه تا 9 ساعت و همچنين اينترنت وايرلس و دانلود
بازي كه خيلي كم
وزن كمتر زندگي بهتر!
شكل و شمايلش مهم نيست كاراييش بالا باشه
برندهاي مورد نظر: اچ پي، سوني، آي بي ام، البته اگه با توجه به مشخصصاني كه گفتم پيشنهاد بهتري دارين ممنون ميشم بفرماييد. :gol::gol::gol::gol:

آخرین ویرایش:

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز یک مشخصات از این لپ تاپ خودتون میدید بخصوص وزن و اندازه صفحه نمایش آن. از دوستان کسی خبر داره قیمت لپ اپ های سری Z سونی را در ایران داره؟ مک پرو اپل چه جوریه از لحاظ کیفیت من دنبال یک لپ تاپ سبک با قابلیت های بالا می گردم.
تو همین تایپیک و تایپیک مشابه دیگری که مربوط به معرفی لپ تاپ هست تمامی توضیحاتو نوشتم که البته با یه جستجوی ساده سونی cw2 dgx میتونی مشخصاتش رو پیدا کنی ولی قبل جستجو چیزایی که یادمه میگم بهت که سی پی سو 53/2 کور فایو رم 3 هارد 500 وزن 2 کیلو (البته خودم نکشیدم بعضی مشخصات 2 هست بعضی 2/2) صفحه نمایش 14 روش هم ویندوز سون نصب بود یه ویندوز ایکس پی اورجینال هم تو بسته اش بود 4 ساعت هم شارژ نگه میداره و ساخت امریکا هم هست
بازم مشخصات دقیقتر خواستی بگو سرچ کنم بنویسم

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز

A H M A D

عضو جدید
پیشنهاد بدین (لطفا)

پیشنهاد بدین (لطفا)

سلام دوستان، به امید خدا میخوام یه لپ تاپ بخرم و یکی از مهم ترین فاکتور های خرید من اینه که نرم افزار های رشته خودم
(solid work,catia,matlab,ansys,visual nastran,..)
به راحتی توش اجرا بشن و در درجه دوم زیبا و شیک باشه! بعد کلی گشت و گذار تو نت این مدل رو پیدا کردم این اطلاعات رو از سایت زیگورات گرفتم:
http://www.zigorat.com/catalog/product/view/s/inspiron-1564/id/324/category/7/

DELL - Inspiron 1564
CPU: Intel®Core™ i5 - 430M (2.26~ 2.53 GHz), 3MB cache
RAM:4 GB
H.D.D: 500+ GB
LCD: 15.6" WXGA True Bright
VGA
: ATI Radeon 4330

OS
DOS
Guaranty: 1 Year

قیمتش هم تو سایت زیگورات 930000 تومان بود.البته میگن یه نقطه ضعفی هم داره : پورت فايرواير 1394 يا iLinkنداره. این پورت کارش چیه ؟

در کل پیشنهاد شما برای خرید این لپ تاپ چیه؟

آخرین ویرایش:

moji5

کاربر فعال كامپيوتر و اينترنت
توصیه کلی

توصیه کلی

توصیه میشه برای خرید لپ تاپ اگه بودجتون زیر یک میلیون هست hp نخرید و dell or acer or suzuki و... رو برای خرید انتخاب کنید
برای اونایی که بالای یک میلیون بودجه دارن hp خوبه

.:Shila:.

عضو جدید
کاربر ممتاز
توصیه میشه برای خرید لپ تاپ اگه بودجتون زیر یک میلیون هست hp نخرید و dell or acer or suzuki و... رو برای خرید انتخاب کنید
برای اونایی که بالای یک میلیون بودجه دارن hp خوبه

چرا سوني رو پيشنهاد نميكنين؟:w05:
به نظرتون خوب نيست؟؟؟:w20:

mezak

کاربر فعال
با سلام. لطفاً يه مشاوره براي خريد لپ تاپ ميخواستم.

قيمت دوروبر يك تومن
بيشترين استفاده هايي كه مي خوام ازش داشته باشم اجراي نرم افزارهايي مثل متلب هستش كه براي ران برنامه هاي سنگين و استفاده روزانه تا 9 ساعت و همچنين اينترنت وايرلس و دانلود
بازي كه خيلي كم
وزن كمتر زندگي بهتر!
شكل و شمايلش مهم نيست كاراييش بالا باشه
برندهاي مورد نظر: اچ پي، سوني، آي بي ام، البته اگه با توجه به مشخصصاني كه گفتم پيشنهاد بهتري دارين ممنون ميشم بفرماييد. :gol::gol::gol::gol:

مرسی که بعد از یه ماه هنوز جواب ندادین!:w09:

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم مشخصاتشو کجا نوشتین؟
همون بالای صفحه قبل بعد از پست شما نوشتم تو صفخات قبلی هم مشحصات بیشترش و عکسهاش هست خواستی برو ببین اسمشم برداری تایپ کنی تو نت پر مطالب و عکسهاش است
وایو cw2dgx

vahan

عضو جدید
سلام

ببخشید با بودجه حدود 1 تا 1.5 میلیون چه مدلیو توصیه میکنید؟

برنامه های کد ژنتیکی روش نصب میکنم و کارهای معمولی دیگه

اگه ممکنه راهنمایی کنید:smile:

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

ببخشید با بودجه حدود 1 تا 1.5 میلیون چه مدلیو توصیه میکنید؟

برنامه های کد ژنتیکی روش نصب میکنم و کارهای معمولی دیگه

اگه ممکنه راهنمایی کنید:smile:
شما هم در صفحه قبل همون مدلی که من گفتم رو ببین البته الان با 1.5 میشه چند رده بالاترش رو هم خرید

mezak

کاربر فعال
همون بالای صفحه قبل بعد از پست شما نوشتم تو صفخات قبلی هم مشحصات بیشترش و عکسهاش هست خواستی برو ببین اسمشم برداری تایپ کنی تو نت پر مطالب و عکسهاش است
وایو cw2dgx

شما کی گرفتین؟ میدونین الان قیمتش چنده؟

vahan

عضو جدید
منظورتون سونی cw2 dgx ؟

میشه یه لطفی کنین بگین کلا وایو توصیه میشه یا Hp یا دل؟

شرمنده

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما کی گرفتین؟ میدونین الان قیمتش چنده؟
من اسفند ماه گرفتن 1250 الان فکر کنم دور و بر یک میلیون بتونین بگیرین ولی باز تو اینترنت سرچ کنید و اگه دسترسی داشتید برید بپرسید :gol:

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
منظورتون سونی cw2 dgx ؟

میشه یه لطفی کنین بگین کلا وایو توصیه میشه یا سونی یا دل؟

شرمنده
بله همین مدله
وایو یه کارخونه خاص نیست و یه برند از سونی است و وایو و سونی تفاوتی با هم ندارند
دل به نسبت برندش ارزونتر از سونی هست و البته اونطوری که میگن (من ززیاد اطلاع ندارم) محکم تر و با دوام تر است ولی وایو بسیار زیباتر و شکیل تر میباشد و در مشخصات برابر مقداری گرانتر از دل
ولی با بودجه ای که شما گفتی میتونی از بهترین مدلهای سونی بگیری و نیازی به فکر به دل نیست

vahan

عضو جدید
واقعا لطف کردین خیلی ممنون:smile:

یه سوال دیگه ام دارم بالای 1.5 کدوم مدل بهتره؟:smile:

mezak

کاربر فعال
من اسفند ماه گرفتن 1250 الان فکر کنم دور و بر یک میلیون بتونین بگیرین ولی باز تو اینترنت سرچ کنید و اگه دسترسی داشتید برید بپرسید :gol:

مرسی عزیز. میتونی در موردش یه خورده توضیح بدی؟ در مورد اینکه چه ویژگیهای خوبی داره ویا احیاناً چ مشکلاتی باهاش داشتی؟ آخه جواب اینارو هیچ جا نمیشه پیدا کرد!:gol:

بالا