بدون مطالعه گزینه صحیح را بزنید!

ahangha88

عضو جدید
تست زني به شيوه نفرات اول کنکور کاملترين بسته يک کتاب به همراه نرم افزار ديجيتالي برنامه
ضمناً به اطلاع مي رساند روش مهندسي معکوس در آزمونها به شماره 81101 به ثبت رسيده در انحصار مؤسسه پارسيان مي باشد و هرگونه استفاده از مطالب و عناوين آن پيگرد قانوني دارد . لذا مطالبي با اين عنوان در فروشگاه هاي اينترنتي محتوي کاذب و غير مرتبط با موضوع اصلي است.

از امروز به بعد با کتاب اصلي تحويل بگيريد.همين الان خريد کنيد

طراحي توسط مهندس سپهوند

با اين اموزش با کمترين معلومات 95 درصد تست را درست حل خواهيد کرد.

ويژه دوره هاي کارداني- کارشناسي-کارشناسي ارشد-دکترا و پشت کنکوري ها- همراه با پکيج هاي کتاب و دي وي دي

ثبت اختراع در جشنواره خوارزمي- پديده اي علمي با مهندسي معکوس

آيا ميدانيد بهترين هاي کنکور نيز از اين محصول استفاده ميکنند.؟

ايا ميدانيد با کمترين معلومات به وسيله مهندسي معکوس ميتوان تا 80 الي 90 درصد گزينه درست را انتخاب کرد

ايا ميدانيد طراحان سوال اکثرا مهندسي معکوس را نميدانند؟

ايا ميدانيد در صورتي که خيلي درس خوانده باشيد اما مهندسي معکوس را بلد نباشيد ان کساني که خريد کرده اند از شما جلوتر افتاده اند؟

همين الانش خيلي عقب هستيد پس بشتابيد تا بعدها ضرر نکنيد.
قيمت ويژه فقط 9900 تومان
لينک توضيحات و خريد اين بسته آموزشي
http://www.iranamir.biz/red.php?uid=257&pid=83&bid=125

major7

عضو جدید
خواهش ميكنم اگه كسي اين بسته رو خريداري كرده بياد بگه كه چقدر مفيد بوده ...ممنون ميشم

hasan6666

عضو جدید
من استفاده نكردم اين شيوه رو انكار هم نمي كنم
ولي با سوالايي كه من ديدم ارشد مكانيك امسال به هيج وجه نميشد روي گزينه ها روانشناسي كرد اينكار رو ما همه مان بصورت غريزي انجام ميديم اين شيوه مهندسي معكوس براي كنكورهاي چند سال پيش بوده تازه اون هم براي كنكور كارشناسي نه براي ارشد يا دكترا

دوستان هم بيان نظراشون بدن

ahangha88

عضو جدید
این شیوه امتحان شدست دوست من برای تمام کنکورها هم جواب میده اگه کسی هم جواب نگرفته به دلیل این بوده که جزوه و کتاب نبوده و آموزش رو ناقص بهش دادن آموزش ما انحصاری و کامل هست

@dmin@

عضو جدید
اینم یکی دیگه از روش های سرکیسه کردن مردم

من نمی دونم برا چی آدم نره درس بخونه
حالا خودمم هم خیلی درسم خوب نیستا
ولی این احمقانه ترین کاریه که آدم می تونه انجام بده

همینجوری پیش رفتیم که مهندسامون فرق فلان و از فلان نمی فهمن

جمع کن کاسه کوزتو دادا
تا کی از این حرفا
:(((((((((((((

gole ziba

عضو جدید
چی بگو والااااااااااااااااااااااااااااا. من موافق نیستم. اما نظر و ایده شما محترم دوست عزیز.

farzad5

عضو جدید
این روشها فکر نکنم دیگه زیاد جواب بده
جدیدا سازمان سنجش عموما سراغ طراحی تست هایی میره که مفهومی باشه و نه از حفظیات
قبلا چرا این روشها خوب جواب میداد من یک آموزشگاهی برای کنکور رفتم . اونجا بهمون یه چیزایی یاد دادند
ولی شاید 10% ار اون آموزشها سر جلسه کنکور بدردم خورد. البته همون هم بالاخره موثر بود

12*12

عضو جدید
كسي هست كه اين بسته رو امتحان كرده باشه؟؟؟؟

آخه من شنيدم ندونستن اين جور مسائل خيلي بيشتر به كا مياد تا دونستشون.....

بالا