يه سوال راجب دوران دوستي لطفا كمك

nazanin_nazanin

عضو جدید
سلام از دوستاي عزيزم ميخام بهم بگن كه يه پسر و دختر وقتي به هدف ازدواج با هم دوستن و همو قبول كردن ولي هنوز شرايط عقد ميسر نيست(از لحاظ وضعيت كار پسر و وضع مالي)و اينا در دوران دوستي و اشنايي هستن خوب اينا نامزد نيستن ولي يجورايي نامزدن ديگه قبول دارين؟من ميخام بگين كه در اين دوران روابط پسر و دختر از لحاظ عاطفي چطور بايد باشه؟اصلا واضح تر بگم در اين دوران پسر بايد چطوري محبت كنه ؟فرض كن با يه پسري هستي كه خيلي كلم هست بلد نيس ابراز علاقه كنه روشهاي ابراز عاطفه به يه دختر رو نمي دونه!!!!!!!!!شما بگين پسر چكار بايد بكنه؟اس ام اس عاطفي چطوري؟فرض كنن با يه پسري طرفي كه بلد نيس چه اس ام اسي بده كه با اون اس ام اس نشون بده دوست داره!!!تو اين بحث ميخام به اون دسته از پسرا ياد بديم كه چطوري اس ام اس عشقولانه بفرستن كه به دوست دخترشون بگن كه دوسشون دارن !!!!!!!!!!!!!!اخه نميشه كه هر روز اس ام اس زد و گفت چه خبر چكارا ميكني دلم برات تنگ شده و از اين حرفا جايي ميرسه كه ديگه اين حرفا تكراري ميشه چون ميدونين ديگه اس ام اس زدن يجورايي معنيش اين هست كه "به يادتم"ولي حرفاي تكراري هم از يه طرف براي ادم خوشايند نيس پس چطوري ميشه كه اس ام اس زد ولي اس ام اس تكراري نباشه از كجا حرف گير اورد براي اس ام اس؟اينو مخام جواب بدين لطفا جدي بگيريد اين تاپيك رو جواب هاي مسخره ندين به مسخره نگيرين اگه حرف يا نظر جدي نداري لطفا خراب نكن من اين مشكل رو تو خيليا ديدم باور نخند برات خنده دار هست ولي باور كنين هست چنين ادمايي!!!!!!!! تو اين تاپيك هركي نظر بده و يا اگه مطلب خوبي داره لينك بذاره پس شد:

يه پسر با دوست دخترش(يجورايي نامزدش) چطوري رفتار كنه(البته هدفشون عشق واقعي به معناي ازدواج هست نه با هدف روابط موقت)؟
واسه اس ام اس از چي حرف زد از چي گفت كه تازه باشه و تكراري نباشه در ضمن حرف خودش باشه نه حرف مثلا اديسون يا انشتين!!!!

tahe-t

عضو جدید
نظر من

نظر من

ببینید به نظر من اکه پسر می خواد علاقه ش رو نشون بده و در این مینه مطالعه نداره بهترین کار اینه که کتاب ها و مقاله های علمی و روان شناسی که در این زمینه ها هست رو مطاله کنه:w10: که خیلی از این مطالب تو همین قسمت روان شناسی این سایت هم هست! ;) و روش دوم اینکه از نامزدش بخواد در مورد این مطلب با هم صحبت کنن که به نظر اون چه راه ههیی هست که میتونه کمکشون کنه که زودتر به هم برسن. اینج.ری هم صحبت هاتون از یک ناختی در میاد و هم اینجور ی به نامزدش می فهمونه براش مهمهو دوسش داره!!:victory::w40:

ناز معمار

عضو جدید
ببینید به نظر من اکه پسر می خواد علاقه ش رو نشون بده و در این مینه مطالعه نداره بهترین کار اینه که کتاب ها و مقاله های علمی و روان شناسی که در این زمینه ها هست رو مطاله کنه:w10: که خیلی از این مطالب تو همین قسمت روان شناسی این سایت هم هست! ;) و روش دوم اینکه از نامزدش بخواد در مورد این مطلب با هم صحبت کنن که به نظر اون چه راه ههیی هست که میتونه کمکشون کنه که زودتر به هم برسن. اینج.ری هم صحبت هاتون از یک ناختی در میاد و هم اینجور ی به نامزدش می فهمونه براش مهمهو دوسش داره!!:victory::w40:
شما این کتاب رو تهیه کنید :
"چراغ دل شوهرت را روشن کن ( برای خانم)"
و " چراغ دل زنت را روشن کن (برای آقا)"
مشکلتون حل میشه. کتاب خوبیه
نویسندش فکر میکنم الن کریدمن باشه
با ترجمه ی آقای عباس چینی:gol:

آخرین ویرایش:

mehraab67

عضو جدید
با سلام
بنظر من پسر اگه طرفشو واقعاّ دوست داره خود حرفا میاد حالا ما کسی رودر نظر میگیریم که خوب بلد نیست حرف بزنه ، خوندن کتاب و مقاله هوسله می خواد که همه کس نداره و به همین دلیل من معتقدم که پسر در مورد زندگی آیندش با دختر فکر کنه که چقدر واقعاّ همسرشو دوست داره اون وقته که رابطشون صمیمی تر میشه
امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم