17 سربریده هدیه به عروس خانم

13654242

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
17 سربریده هدیه به عروس خانم یک بار چند نفر از ما را برای دیدن عروسی دختر یکی از سرکردگان کومله بردند. پس از مراسم، عروس گفت: «باید برام قربانی کنین تا به خونه شوهر برم.»

به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، « آقا بالا رمضانی» در اوایل انقلاب ، زمانی که گروهک های ضداتقلاب در کردستان آشوب می کردند ، به دست یکی از این دار و دسته های جنایت کار ، موسوم به « کومله» *اسیر شد. وی خاطرات تکان دهنده ای از ایام اسارت خود به دست ضد انقلاب نقل کرده است که یکی از هولناک ترین آن ها به این شرح است:

یک بار چند نفر از ما را برای دیدن عروسی دختر یکی از سرکردگان کومله بردند. پس از مراسم، آن عروس شیطان صفت گفت: «باید برام قربانی کنین تا به خونه شوهر برم.» دستور داده شد قربانی‌ها را بیاورند. شش نفر از مقاوم‌ترین بچه‌های بسیج اصفهان که حداکثر سنشان شاید 14 سال نمی‌شد را آوردند و تک‌تک از پشت سر، سر بریدند. آن برادران مانند مرغ سر بریده پرپر می‌زدند و آنها شادی و هلهله می‌کردند.
اما این پایان ماجرا نبود. آن دختر دوباره تقاضای قربانی کرد و این بار شش سپاهی، چهار ارتشی و دو روحانی را آوردند که این عزیزان هدیه دوستان، اقوام و آشنایان بودند، این دوازده نفر را نیز سر بریدند.
من و عده دیگری از برادران که آنها ما را برای تماشا برده بودند، به حالت بی‌هوشی و اغماء افتادیم و ما را به زندان برگرداندند. اما شنیدیم که تا پایان مراسم عروسی، 16 نفر دیگر از رزمندگان را نیز در جاهای مختلف قربانی هوسرانی شیطانی خود کرده و سر بریدند.

*پاورقی:​
کومله ( کومه له) نام یکی از گروهک های ضدانقلاب با مرام مارکسیستی می باشد که در اوایل انقلاب اسلامی به مبارزه مسلحانه با جمهوری اسلامی پرداخت و جنایات بی شماری را در حق پاسداران انقلاب اسلامی و خادمان نظام برخاسته از انقلاب مرتکب شد.
http://mashreghnews.ir/NSite/FullStory/News/?Id=18034

khatami1

عضو جدید
دفاع مقدس ما خیلی چیزها برای گفتن دارد اما خیلی از این قابل گفتن ها در گلوی کسانی که درک کردند بدلیل نبودن گوشی برای شنیدن مانده
خیلی ممنون
تلنگر مجددی بود برای من که این شرایط همینطوری برای من فراهم نشده

وای خیلی وحشتناکه-فکر نمیکردم ادم به این پستی هم پیدا بشه,واقعا جای تاسف داره اونموقع جوونامون چجوری بودنو الان چجورین.....اونموقع بخاطر عشق به وطن از جونشون میگذشتنو الان...

mitra_22

عضو جدید
وای خدای من ...
هنوز هم نسل یزیدی هست ... لعنت خداوند بر یزید و یزیدی صفت

یا صاحب الزمان

آخرین ویرایش:

ايران862

عضو جدید
خدایا ...به خاطر همین خونهایی که ریخته شد این نظام تا ابد پا برجا میمونه
سلام....درسته كه خونهاي زيادي واسه اين مملكت ريخته شده وافراد زيادي واسه اين مملكت زحمت كشيدن.....ولي كافيه كه يه نگاه بندازين وببينين افرادي كه موندن چطور واسه قدرت بهم تهمت ميزنن....در حاليكه يه روز هم سنگر هم بودن ......

mehdix622

عضو جدید
کاربر ممتاز
اره بابا

بابم تعريف ميكرد رفتيم يه مقر اينا رو زمان جنگ منهدم كرديم
شبانه سر جنازه هاي خودشونو بريده بودن كه شناسايي نشن
كلا چندان انسان به حساب نميان

13654242

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام....درسته كه خونهاي زيادي واسه اين مملكت ريخته شده وافراد زيادي واسه اين مملكت زحمت كشيدن.....ولي كافيه كه يه نگاه بندازين وببينين افرادي كه موندن چطور واسه قدرت بهم تهمت ميزنن....در حاليكه يه روز هم سنگر هم بودن ......
همه چیز مشخصه وراه شهدا هم مشخص....خیلی ها راه شهدا رو فراموش کردن و دست به دست دشمنای مشخص شهدا دادند و الان هم دنبال قدرتند ودشمن نظام و همون شهدا ..الان هم همون سنگرها رو به مسخره میگیرن

باران7

کاربر فعال
نمي دانم چرا وقتي زمين هموار ميگردد
بشر تغيير حالت مي دهد خونخوار ميگردد
به وقت عيش وعشرت مي نوازد طبل بي ديني
به وقت تنگ دستي مومن و ديندار مي گردد...

آخرین ویرایش:

garshasbi-m

عضو جدید
همه چیز مشخصه وراه شهدا هم مشخص....خیلی ها راه شهدا رو فراموش کردن و دست به دست دشمنای مشخص شهدا دادند و الان هم دنبال قدرتند ودشمن نظام و همون شهدا ..الان هم همون سنگرها رو به مسخره میگیرن

بادرود
فقط کاش یه چیزی روشن میشد
منظور از راه شهدا اونی هست که الان نظام ادعا میکنه یا اونی که واقعا مد نظر شهدا بود؟

13654242

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نمی گم اونا جنایت کار نیستن
ولی خداوکیل خیلی خالی بندی
اهالی جنگ خوب میدونن خالی بندی نیست ..خیلی از این مدل اتفاقات افتاده این فقط یه نمونه بود ..بهت حق میدم باور همچین جنایتی برا امثال تو و خیلی ها سنگین و سخته ..

آتشگاه

عضو جدید
امثال تو که خیلی خالی بندی تو چند تا عملیات بودی؟ آقای خالی بند
اصلا جسد از نزدیک دیدی آقای خالی بند یا داری ازش استفاده ی مالی می کنی؟
اگه نمی دونی بدون که من از خانواده ی شهدام و شما چی؟

13654242

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
امثال تو که خیلی خالی بندی تو چند تا عملیات بودی؟ آقای خالی بند
اصلا جسد از نزدیک دیدی آقای خالی بند یا داری ازش استفاده ی مالی می کنی؟
اگه نمی دونی بدون که من از خانواده ی شهدام و شما چی؟
من پدرم تو کردستان مدتها جنگید ..حتی یه شب با رفیقش برا کار اطلاعاتی تو خونه منافقین موندن.. ..گفتم تو از اهالی جنگ (بخصوص تو کردستان ) بپرسی برات میگن ..جسد هم از نزدیک دیدیم ..دوست نداری هم باور نکن برا یکی مثل من اهمیتی نداره ..

آخرین ویرایش:

آتشگاه

عضو جدید
اااا پس همینه که ازکردا بدت می آد؟
خیلی ناراحتی اشکال نداره مهم نیست

13654242

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اااا پس همینه که ازکردا بدت می آد؟
خیلی ناراحتی اشکال نداره مهم نیست
کی گفته از کردا بدم میاد ..ما از منافقا بدمون میاد .(چه کرد چه غیر کرد )..کرد هست که اینقدر خوبه که باید فردای قیامت افتخار کنیم خدا ماها رو خاک کف پای اون حساب کنه و باعث افتخار جمهوری اسلامین ..

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
17 سربریده هدیه به عروس خانم یک بار چند نفر از ما را برای دیدن عروسی دختر یکی از سرکردگان کومله بردند. پس از مراسم، عروس گفت: «باید برام قربانی کنین تا به خونه شوهر برم.»

به گزارش گروه جهاد و مقاومت مشرق، « آقا بالا رمضانی» در اوایل انقلاب ، زمانی که گروهک های ضداتقلاب در کردستان آشوب می کردند ، به دست یکی از این دار و دسته های جنایت کار ، موسوم به « کومله» *اسیر شد. وی خاطرات تکان دهنده ای از ایام اسارت خود به دست ضد انقلاب نقل کرده است که یکی از هولناک ترین آن ها به این شرح است:

یک بار چند نفر از ما را برای دیدن عروسی دختر یکی از سرکردگان کومله بردند. پس از مراسم، آن عروس شیطان صفت گفت: «باید برام قربانی کنین تا به خونه شوهر برم.» دستور داده شد قربانی‌ها را بیاورند. شش نفر از مقاوم‌ترین بچه‌های بسیج اصفهان که حداکثر سنشان شاید 14 سال نمی‌شد را آوردند و تک‌تک از پشت سر، سر بریدند. آن برادران مانند مرغ سر بریده پرپر می‌زدند و آنها شادی و هلهله می‌کردند.
اما این پایان ماجرا نبود. آن دختر دوباره تقاضای قربانی کرد و این بار شش سپاهی، چهار ارتشی و دو روحانی را آوردند که این عزیزان هدیه دوستان، اقوام و آشنایان بودند، این دوازده نفر را نیز سر بریدند.
من و عده دیگری از برادران که آنها ما را برای تماشا برده بودند، به حالت بی‌هوشی و اغماء افتادیم و ما را به زندان برگرداندند. اما شنیدیم که تا پایان مراسم عروسی، 16 نفر دیگر از رزمندگان را نیز در جاهای مختلف قربانی هوسرانی شیطانی خود کرده و سر بریدند.

*پاورقی:​
کومله ( کومه له) نام یکی از گروهک های ضدانقلاب با مرام مارکسیستی می باشد که در اوایل انقلاب اسلامی به مبارزه مسلحانه با جمهوری اسلامی پرداخت و جنایات بی شماری را در حق پاسداران انقلاب اسلامی و خادمان نظام برخاسته از انقلاب مرتکب شد.
http://mashreghnews.ir/NSite/FullStory/News/?Id=18034
شهدا شرمنده ایم...

کنترل871

عضو جدید
متشکرم -باز هم بیدار کنین آدمایی که با اینکه سنی دارن نمیشناسند منافقا ،کومله و...وبه خاطر حرفای خارجی ها و گروهک ها از اون ها در مقابل ایرا ن همایت می کنند.

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط یک کلام
شهدا شرمنده ایم...
کاش ی فیلم از این ماجراها میگرفتن و میذاشتن واسهما جوونا که اینقدر به شهدا بی حرمتی نکنیم