SCIENCE DIRECT

وضعیت
موضوع بسته شده است.

مجید

عضو جدید
سلام
از دوستان اگر کسی از SCIENCE DIRECT مقاله میخواد لطف کنه کامل موضوع و عنوان مقاله ای رو که میخواد (به فارسی و انگلیسی) بگه , تا جاییکه بتونم تلاشم رو میکنم مقاله ی مورد نظر رو دانلود کنم .
موفق باشید
یاعلی

sakhi

عضو جدید
من يه مقاله با ترجمه درباره توليد ناب يا بهنگام لازم دارم .
خيلى ممنون

امیر Amir

عضو جدید
سلام
از دوستان اگر کسی از SCIENCE DIRECT مقاله میخواد لطف کنه کامل موضوع و عنوان مقاله ای رو که میخواد (به فارسی و انگلیسی) بگه , تا جاییکه بتونم تلاشم رو میکنم مقاله ی مورد نظر رو دانلود کنم .
موفق باشید
یاعلی

دوست عزیز مجید:

ماهی خوردم کاری نداره,راه ماهی گرفتن رو یادمون بدین.

میشه یه توضیحی در مورد این
SCIENCE DIRECT
بدین؟

:razz:

مجید

عضو جدید
SCIENCE DIRECT

دوست عزیز مجید:

ماهی خوردم کاری نداره,راه ماهی گرفتن رو یادمون بدین.

میشه یه توضیحی در مورد این
SCIENCE DIRECT
بدین؟

:razz:

سلام
یکی از بهترین منابع برای مقاله های علمی دنیاست .
ما از طریق دانشگاه به چندین کتابخونه و database و منبع دسترسی داریم که یکیش SCIENCE DIRECT هست .
از طریق شخصی هم می تونید از : http://fulltext.forumandco.com/ استفاده کنید .

موفق باشید
یاعلی

essyh2003

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اخرین مطالب ماه در ساینس دایرکت دسترسیشون ازاده (سبزه)

مجید

عضو جدید
من يه مقاله با ترجمه درباره توليد ناب يا بهنگام لازم دارم .
خيلى ممنون

سلام دوست عزیز
فقط گرفتن اصل مقاله کاری هست که از دست من برمیاد ، ترجمه ش که باعث افزایش دانش شما میشه زحمتش با خودتونه . تجربه ی شخصی من اینه که ترجمه ی مقاله باعث افزایش دید میشه و ایجاد انگیزه می کنه .
موفق باشید

مجید

عضو جدید
از تذکر آقای امیراحمد سپاسگذارم ، چون واقعا جستجوی مطلب هم خودش بسیار مهمه و اینکه شما بتونی از این سایتها اون موضوعی که میخوای رو پیدا کنی خیلی ساده نیست ، چون اگر ندونی باید چه کار کنی ، ممکنه برای یک جستجوی ابتدایی بیش از چندهزار مقاله بیاد و بیشتر باعث سردرگمی میشه .
پس بنا بر تذکر بجای آقای امیراحمد به آدرس : http://fulltext.forumandco.com/ مراجعه کنید و تمامی مراحل رو برید تا کاملا مسلط باشید .
موفق باشید
یاعلی

pooria2008

عضو جدید
سلام
موفق باشید
یاعلی

سلام
من 2 مقاله در مورد کنترل موجودی 2 می خواهم که باید برای 2008 باشند.
ممنون می شم کمک کنید

alibati

عضو جدید
من چندتا مقاله در مورد برنامه ریزی حمل و نقل می خوام
که برای 2007 یا 2008 باشه !
راهی نداره که بتونم مجانی از مقاله هاش استفاده کنیم ؟ بدون پول دانلود کنیم؟
ممنون میشم یکی از دوستان لطف کنه ! ( اگر مقاله ای باشه که محاسبات اماری نداشته باشه
و بیشتر توضیحی باشه خیلی بهتره !
با تشکر

آخرین ویرایش:

alibati

عضو جدید
دوستان یکی یه لطفی کنه یه چندتا مقاله برای من جور کنه
می خوام به استاد نشون بدم
خودمم که دسترسی به این سایت ندارم

alibati

عضو جدید
این استارتر تاپیک کجاست ؟ ؟؟
اخه وقتی نمی تونی برای چی میای پست میدی که درخواست بدید برای مقاله

ramin52

عضو جدید
سلام اقا مجید

سلام اقا مجید

سلام
موفق باشید
یاعلی
من رامین هستم دانشجوی ارشد صنایع.من نم توانم از سایت فوق مقاله دانلود کنم(بلد نیستم)اگر می توانی نحوه پیداکردن ودانلود را برایم توضیح بده.ضمنا اگرزحمتی نیست سه مقاله درمورد"انیگزش"motivation یا"ارتقاء"promotion ازسایت فوق از نوع مقالاتisi می خوام با تشکرramin.ghaffari@gmail.com

amir.akbari

عضو جدید
سلام دوست عزیز یه مقاله میخواستم با این عنوان اگه لطف کنی ممنون میشم.فقط اورژانسیه.فقط انگلیسیشم بزاری کافیه.a genetic approach to solving the problem of cyclic job shop.ماله scince direct هستش.متشکرم

mohammad_fm1367

عضو جدید
سلام
موفق باشید
یاعلی
سلام اقا من مقاله می خوام در رابطه با شش سیگما و که در رابطه با ITباشه ممنونم

mahdi_loss

عضو جدید
سلام اقا مجيد.من كارشناسي ارشد مي خونم.يه پروژه در مورد layout يا location مي خواستم اگه كمكم كنيد واقعا ممنون ميشم از لطفتون:w40::heart:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا