خاطرات مرد آبرومند! معشوق اسبق خیلی هاتون!

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
پوتین: آخی پول نداری یه چتر درست حسابی بخری!
می خرم واستتتت :w12:

هیش کی نمی تونه چرندیاتش رو تحمل کنه. می گی نه نیگا: :w12:

این روز روز بود که کم خون خورده بود. داشت می مرد از تشنگی :

با عرض معذرت از جامعه ی بانوان

این رو لینکش رو می ذارم خودتون برین ببینین اصلش اینجاست.
سخنرانی رسمی آقای آبرومند.​

بدون شرح :

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعدا دوستان هم وطن به خوابوندن پاشنه ی کفش در مراسم غیر رسمی گیر میدن! و می گن آبرومون رفت.

مراجعه شود به همون عکسی که تاپیک رو به خاطر اون زدم ولی آخرش نتونستم اینجا بذارم و لینکش رو دادم.

...!!!

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگر هر کدوم از این عکس ها رو برای رئیس جمهور خودمون یا هر شخص مملکتی دیگه ای از کشور خودمون می ذاشتن، می گفتین چه فاجعه ایییییییییییییییییییییییی

:crying::w04::w06::crying2:

فرهنگ برخی از هموطن های ما اینه! :w05:

masoumeh_f

عضو جدید
کاربر ممتاز
ما نفمیدیم بلاخره امریکا بده یا خوبه ؟؟
چه زمانی بده کی خوبه ؟
بی خیال مقایسه ایران با امریکا . :razz:

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگر هر کدوم از این عکس ها رو برای رئیس جمهور خودمون یا هر شخص مملکتی دیگه ای از کشور خودمون می ذاشتن، می گفتین چه فاجعه ایییییییییییییییییییییییی

:crying::w04::w06::crying2:

فرهنگ برخی از هموطن های ما اینه! :w05:
نه باور کن بی مزه بود!! مثه دوربین مخفیا که مردم میوفتن زمین و می خورن به درخت بعد مثلا با مزه است!!باید بخندم... خوب بابا باحال نبود دیگه !! طنز باید جلوتر باشه واقعا چیزی واسه گفتن داشته !!! آخه به کجاش بخندم یه عکس لخت فتوشاپی گذاشتن اونجا بخندم؟ چترو داره باد می بره بعد یه چیزی بالاش نوشتن می خونه آدم دپرس میشه اصلا...
خداییش قبول کن!!! باور کن طنز باید واقعا طنز باشه نه انتقام جویی!!!

masoumeh_f

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه باور کن بی مزه بود!! مثه دوربین مخفیا که مردم میوفتن زمین و می خورن به درخت بعد مثلا با مزه است!!باید بخندم... خوب بابا باحال نبود دیگه !! طنز باید جلوتر باشه واقعا چیزی واسه گفتن داشته !!! آخه به کجاش بخندم یه عکس لخت فتوشاپی گذاشتن اونجا بخندم؟ چترو داره باد می بره بعد یه چیزی بالاش نوشتن می خونه آدم دپرس میشه اصلا...

با قرمز رنگه موافقم .

hamed-Gibson

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو حماقت بوش شکی نیست همانطور که در ابله بودن اح........اد شکی نیست

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز

ببخشید گلم ولی این تاپیک اصلا طنز نبود!
چرا می خواین بخندین؟
من گفتم طنزه؟

این تاپیک در جواب تاپیکی بود که امروز زده شد و ظاهرا پاک شده.

تاپیکی بود که سخنرانی رسمی یک رئیس جمهور دیگه یادم نیست کی بود رو با سخنرانی غیر رسمی احمدی نژاد مقایسه کرده بود و سر یه مسئله ی بی مزه داشتن می گفتن این رو نگاه اون رو نگاه!

باور کن من طنز پردازیم خوبه. اما الان اصلا نمی خواستم کسی بخنده بالعکس یک مسئله ی تلخ فرهنگی هست.

این که اگر یک دولتمرد یا دولت زن ایرانی این کار رو می کرد همه می گفتن آبرومون رفت ولی این کار ها رو اصلا بد نمی دونن!

بحث من طنز نیست سیاست هم نیست. یک تلنگر فرهنگی هست.

شما در جریان اون تاپیک نیستی عزیزم. منم نمی تونم مسئله رو برات باز کنم. اونایی که باید می فهمیدن، فهمیدن.

:w01:

اقیانوس

عضو جدید
کاربر ممتاز
:biggrin:
اقیانوس خانم امروز رفتید تو کار برجک زدن، آره؟:d

لازم بود بعضی ها بدونن که اگر حرفی نمی زنیم و اگر عکسی نمی ذاریم دلیل بر نبود این جور چرندیات نیست.
دلیل بر اینه که ما کارهای بیهوده نمی کنیم.

و إلّا اشکال بیگانگان خیلی خیلی بیشتر از هموطن های خودشونه.

elahe66

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا می خواین بخندین؟
من گفتم طنزه؟

تاپیکی بود که سخنرانی رسمی یک رئیس جمهور دیگه یادم نیست کی بود رو با سخنرانی غیر رسمی احمدی نژاد مقایسه کرده بود و سر یه مسئله ی بی مزه داشتن می گفتن این رو نگاه اون رو نگاه!

باور کن من طنز پردازیم خوبه. اما الان اصلا نمی خواستم کسی بخنده بالعکس یک مسئله ی تلخ فرهنگی هست.

این که اگر یک دولتمرد یا دولت زن ایرانی این کار رو می کرد همه می گفتن آبرومون رفت ولی این کار ها رو اصلا بد نمی دونن!

شما در جریان اون تاپیک نیستی عزیزم. منم نمی تونم مسئله رو برات باز کنم. اونایی که باید می فهمیدن، فهمیدن.

:w01:
خوب عزیزم می خوای تلنگر بزنی قشنگ تلنگر بزن!! اسمشو بشه تلنگر گذاشت!!این چیه آخه... بدتره که... می گن چیز دیگه ای پیدا نکرده ....
این عکس ها حتی اگه برای جواب گویی و پاسخ هم باشن جز بی مزگی و سطح پایین بودن کار پیام دیگه ای نداره!!!من واسه خودت می گم به خدا... بگرد با خلاقیت بیشتری که همچین از بنیه تن آدم بلرزه تلنگر بزن که من بگم ببین آره... نگا چه مسخرن....

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
جالب بود !

البته گاهي اوقات احمدي نژاد و بوش كارهاي مشابه هم انجام ميدند ! :smile:

;)

کاپلو

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر جرج بوش بزرگ که انتقام ما را از صدام حسین حرامزاده گرفت.
هر چند برای ما اینکار را نکرد.ولی باز هم درود بر او که این دیکتاتور ملعون را نابود کرد.
کاش یکم بیشتر میبود چون اصل کاری مونده

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر جرج بوش بزرگ که انتقام ما را از صدام حسین حرامزاده گرفت.
هر چند برای ما اینکار را نکرد.ولی باز هم درود بر او که این دیکتاتور ملعون را نابود کرد.

با اين حرفاتون موافقم . صدام حسين چون ذاتا ديكتاتوري بيرحم و خشن و سياستمدار بود جاي پاي محكمي در عراق بدست اورده بود و بحرانهاي متعدد نتونست اونو سرنگون كنه . واقعيت عجيب اينه كه فقط قدرت ارتش امريكا قادر به نابودي اون بود و همينطور هم شد .

روزگار چه بازيهاي غريبي داره ! گاهي اوقات دست انتقام خدا ميتونه حتي از استين ارتش امريكا هم بيرون بياد همونطور كه در مورد صدام پيش اومد .

بنازم من اين چرخ پيروز را

پريروز و ديروز و امروز را :eek: ;)

chalipa123

عضو جدید
عکسای اینجا یا فتو شاپیه یا توی دوتا از عکسها که کاملا مشهوده عمدی نبوده ، گوشی تلفن و چتر رو میگم اما خواباندن پاشنه کفش واقعا غیر قابل مقایسه است با این موارد.

زيگفريد

عضو جدید
کاربر ممتاز
عکسای اینجا یا فتو شاپیه یا توی دوتا از عکسها که کاملا مشهوده عمدی نبوده ، گوشی تلفن و چتر رو میگم اما خواباندن پاشنه کفش واقعا غیر قابل مقایسه است با این موارد.

تعجب نداره ! احتمالا روز قبلش احمدي نژاد فيلم قيصر رو ديده بوده !! :smile: ;)

terajedi21

عضو جدید
چرا می خواین بخندین؟
من گفتم طنزه؟

چه جواب دندان شکنی چه جواب دندان شکنی!:w39:البته این با اون فرق میکنه یه کم!این حرکات بوش هم با شخصیته ولی در اون تصویر مقایسه طرف شباهتش بیشتر به لاتای سرکوچه تازه از خواب بیدار شده بود که با دمپایی زده بود بیرون:w25:اون رو با این مقایسه میکنید!