اوباما ایرانیست؟

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من اینارو یه جا خوندم
و یاد اون زمانی افتادم که اوباما میخواست انتخاب شه که چقدر ما میخوندیمش اقا ایرانیه...مسلمونه..بابابزرگش ایرانی بوده اما وقتی شد ، همش تکذیب شد و شد لولو
واسه من مهم نیست چی کیه
ولی این سیاست جالب نبود

,خاندان اوباما در حقیقت همان خاندان معروف اُوبامای بوشهر هستند كه در دوران قاجاریه جلای وطن كرده و طی چند نسل به آمریكا رسیده اند

نتیجه تحقیقات دانشگاه ام آی تی آمریکا

ایتارتاس دراین خصوص گزارش داد:تحقیقات تازه یك تیم تحقیقات تاریخی!! بر روی اصل و نسب باراك اوباما نشان داده است كه او یك ایرانی الاصل است.

دكتر اندی واسهول از موسسه تحقیقات تاریخی دانشگاه ام آی تی آمریكا میگوید: مطابق تحقیقات تیم وی، باراك اوباما ذاتا از اهالی جنوب ایران وشیعه است.

به گفته وی ,خاندان اوباما در حقیقت همان خاندان معروف اُوبامای بوشهر هستند كه در دوران قاجاریه جلای وطن كرده و طی چند نسل به آمریكا رسیده اند. جد بزرگ اوباما، میر حسن خان اوبامایی كه از میرآب های معروف بوشهر بوده و به همین خاطر اُوباما (یعنی "آب با ما" می باشد) پس از یك نزاع خونین با سقاباشی ناصرالدین شاه قاجار از بوشهر فرار كرده به سرحدات عثمانی می رود. وی ابتدا در حلبچه به عنوان تاجر زردچوبه فعالیت كرده و پس از ارتقا در تجارتش به عنوان تاجر زعفران به شهر حلب (در سوریه كنونی) می رود. مقارن با ایام مشروطه میر حسن خان در حلب فوت نموده و پسر وی علی اصغر اوباما ، به خاطر ضدیت اهالی عثمانی با شیعیان ایرانی خانواده را به سمت طرابلس می كوچاند.

خاندان اوباما در آنجا به تجارت تنباكو مشغول می شوند اما پس از ممنوعیت استعمال قلیان در آن جا، دسته دسته شده و به جاهای دیگر مهاجرت می كنند. در این ایام كه اندكی قبل از جنگ دوم جهانی بوده پدر بزرگ حسین به همراه خانواده اش جنوب غربی آفریقا مهاجرت می كنند. وی در آنجا برای امرار معاش از پشم شتران پارچه درست می كرده و به اسم ایرانی "برك" (barak) به فروش می رسانده كه پس از پایان جنگ جهانی به شدت مورد استقبال قرار گرفته و به همین خاطر از طرف معاون شهردار واشینگتن دی سی به لس آنجلس دعوت می شود.

وی پس از ورود به خاك آمریكا به همراه خانواده اش در تگزاس رحل اقامت می افكند و به تولید و تجارت برك (در گویش آمریكایی "باراك") می پردازد. اما پس از چندی به خاطر ممنوعیت واردات شتر و پشمش به آمریكا ورشكست شده و بناچار فرزندانش را به مدرسه می فرستد.
پدر باراك، یعنی حسین اوباما پس از طی دوران مدرسه و دانشگاه، تابعیت ایرانی-آمریكایی بدست آورده با یك دختر مسیحی ازدواج كرده و سپس به اصرار خانواده همسر خود به ناچار مذهب اسلامی-مسیحی اختیار می كند اما از انتخاب اسم اسلامی یا ایرانی برای فرزند خود منع می شود. به همین خاطر با انتخاب نام "باراك" كه در حقیقت همان لفظ فارسی برك است، و انتقال نام میانی و نام خانوادگی "حسین اوباما" برای پسرش به هویت خود روی فرزندش ادامه می دهد.

بنا براین گزارش، افشای این امر می تواند دردسر بزرگی برای آینده سیاسی اوباما در آمریكا و ایران باشد.

همچنین به گزارش خبرنگار آی طنز نیور، دكتر انوشیروان كیهانی زاده ضمن قابل قبول دانستن این فرضیه گفت: از آنجائیكه ثابت شده است تمام آدم های مهم در دنیا اصالت ایرانی دارند اینجانب از ابتدا به ایرانی بودن اوباما مشكوك بودم.
تا كنون اوباما از درك و اظهار نظر مدعیات این تاریخ نگاران معذور بوده است.

هدفم تایید این نوشته ها نیست...بیشتر روی 3 خطی که خودم گفتمه

آخرین ویرایش:

someone-x

عضو جدید
کاربر ممتاز
:d
TANZ BUD?DG?
Aslan mage nemigoftan
asliate kenyayi dare?
Pas toye in safar ye saram be
kenya mibordanesh dige:d
ALAN MIAN MIGAN BARAK
MALE KHANDANE OBAMAST
OBAMA HAM BA SAHYUNISTAST
PAS PULESH MIRE TO JIBE
SAHYUNISTA PAS
AZ FOROSHGAHE BARAK
KHARID NAKONID:D
ALBATE TAMAME MATALEBAM
TANZ BUD
BAR NAKHORE BE KASI
SEPAS AZ SHOMA.

majidhosseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
TANZ BUD?DG?
Aslan mage nemigoftan
asliate kenyayi dare?
Pas toye in safar ye saram be
kenya mibordanesh dige:d
ALAN MIAN MIGAN BARAK
MALE KHANDANE OBAMAST
OBAMA HAM BA SAHYUNISTAST
PAS PULESH MIRE TO JIBE
SAHYUNISTA PAS
AZ FOROSHGAHE BARAK
KHARID NAKONID:D
ALBATE TAMAME MATALEBAM
TANZ BUD
BAR NAKHORE BE KASI
SEPAS AZ SHOMA.

منم دقیقا به خاطر همین طنزش گفتم
که تحلیل قبل انتخابات اوباما با بعد انتخاب شدنش و الان

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مسلمآ اوباما ایرانی نیست. اما کاش ایران اوبامایی نباشه که دیگه کارمون زار میشه.

someone-x

عضو جدید
کاربر ممتاز
دو تا پست بالاتر رو بخون تا
طنز رو برداشت کنی
سپاس

#AREZOO#

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه لحظه به خودم امیدوار شدم...بد خورد تو حالم!!!!

someone-x

عضو جدید
کاربر ممتاز
نشنو
بدان و مطمئن باش :دی
درسته آو اوو او همه در زبان های محلی ایران به معنی آب هستن

shotgun

عضو جدید
طبق آخرين خبر هاي رسيده از جمكران ، اعلام شده كه احمدي نژاد اصليت مغولي داشته است.
وي در ادامه گفت: پدر و مادر او به دليل فقر او را به يك خانواده ي ايراني فروخته اند.
خاك بر سر كسي كه خريده :دي