کتاب استثنایی آموزش تجارت الکترونیک

baback

کاربر فعال
چقدر شما یا بهتر است بگوییم ما ایرانی ها با مفهوم و ارزش تجارت الکترونیک در جهان امروز آشنایی داریم ؟​

سوال از یک ایرانی : تجارت الکترونیک چیست ؟
جواب: اِی گلدکوئیست بازِ ، خائن ِ ، نفاق افکن ِ اغتشاشگر ...!​

بی شک وقتی صحبت از تجارت الکترونیک به میان می آید، ذهن ما به سمت مسائل و مواردی میرود که کمترین نقش را در این زمینه بازی میکند .آیا تجارت از راه دهکده جهانی با میلیون ها شهروند امریست شدنی و واقعی ؟​

چرا كه نه؟ اينترنت بازارِ بزرگ و بسيار نامحدود است براى كسب درآمد و پول دار شدن. تا به امروز روشى سريع تر و آسان تر براى كسب ثروت وجود نداشته است.​

اين هم نمونه هايى واقعى از موفقیت افراد حقیقی مثل شما براى تضمین اين كه شما هم مي توانيد از طريق اينترنت به درآمد بالا دست یابید…​

1 . نمونه موفق: لادن لشکری ( نابغه تجارت الکترونیک ایران )
صاحبِ سايت: بیش از 57 سايت مختلف به زبان انگليسى و فارسی از جمله بلاگ لادن لشکری و Product Ideas و Newsletter Templates​

سنِ شروع كسب درآمد اينترنتى: ۱۷ سالگی (۵ سال پيش)​

درآمد: چند هزار دلار ماهیانه. میزان دقیق آن به درخواست خود ایشان مطرح نمی شود.​

در رابطه با لادن لشکری کافیست در سایتهای ایرانی و خارجی جستجویی داشته باشید تا اکثرا با این جمله برخورد کنید : Ladan Lashkari: If this girl can succeed , so can you​

رمز موفقيتِ شما چيست؟​

“من با این حرفه وقتی تنها 16 سال داشتم آشنا شدم. اون موقع هنوز مشغول تحصیل در دبیرستان بودم. یک سال طول کشید که راه و روش اش رو خوب یاد گرفتم و درآمد خوبی پیدا کردم. از آن موقع تا حالا که چندین سال می گذره عاشق این کار هستم و من رو به خیلی از هدف ها و آرزوهام رسونده. برای همین تجارت اینترنتی رو به همه توصیه میکنم.”​

2. نمونه موفق: مونا افشار
صاحبِ سايت: چندین سايت مختلف به زبان انگليسى و فارسی​

سنِ شروع كسب درآمد اينترنتى: ۲۲ سالگی (۳ سال پيش)​

درآمد: ماهیانه 2500 دلار تا 4000 دلار در ماه های پرسود.​

رمز موفقيتِ شما چيست؟​

“من اول با اين کسب و كار از طريق دوستِ عزيزم، لادن لشکری، آشنا شدم. او خود مدت ها بود كه از طريق اينترنت به تجارت الكترونيك مشغول بود. من هم با كمك ايشان شروع به كار كردم و از طريق گوگلِ ادسنس و افیلیت ماركتينگ مدت ۳ سال است كه درآمد بسيار خوبى كسب ميكنم.”​

3. نمونه موفق: ف. صاعدی
صاحبِ سايت nalbeki.com​

سنِ شروع كسب درآمد اينترنتى: ۲۱ (يك سال پيش)​

درآمد: ماهیانه 1ِ500 دلار به طور میانگین​

رمز موفقيتِ شما چيست؟
“من سايت nalbeki رو به عنوانِ سايت پیشتاز در زمينه ى تلويزيون آنلاين براى ايرانيان ايجاد كردم و از طريق گوگلِ Adsense به راحتى درآمد خيلى خوبى ازش كسب مي كنم. من اين كار را در حالى كه در مالزى دانشجو بودم شروع كردم و با كمترين وقت توانستم موفق بشم.”​

4. نمونه موفق: امير لشکری
صاحبِ سايت FreeNewsletterHelp.com​

سنِ شروع كسب درآمد اينترنتى: ۱۸ (يك سال پيش)​

رمز موفقيتِ شما چيست؟​

“من از يكى از دوستان راجع به اين كار شنيدم و يه كم تحقيق كردم. بعد تصميم گرفتم سايتی به زبان انگليسى درست كنم كه با بازارِ جهانى در ارتباط باشه. حالا مدت يك ساله كه درآمد آنلاين دارم در کنار كنكور و حالا دانشگاهم. اميدوارم همه جوانان ايرانى هم با اين كار پرسود بيشتر آشنا بشن.”​

5. نمونه موفق: م. رضایی صاحبِ سايت habdvd.com​

رمز موفقيتِ؟​

ایشان چند سالی است که از طریق فروشگاه اینترنتی خود فیلم ها و سریال های پر طرفدار خارجی را به سراسر ایران به فروش می رسانند.​

پس شما هم مي توانيد!

چگونه بهترین راه کسب درآمد از اینترنت را پیدا کنید؟

صادقانه عنوان میکنم ،اگر میخواهید با را ه و روش های علم تجارت الکترونیک آشنا شوید و چند شب ِ ( نگوییم یک شب ِ ) راه چند سال ِ را بروید ، به شما پیشنهاد میکنم کتابی را که خانوم " مونا افشار " (که بالاتر اشاره ای به ایشان شد) مطالعه کنید . چه چیزی از این بهترکه شما تمام راه و روش های این علم را از زبان کسی بشنوید که سال ها در این زمینه فعالیت کرده و جزء افراد موفق در زمینه تجارت الکترونیک بوده و هست ؟​

زمان را از دست ندهید ،لینک زیر شما را هدایت می کند تا با مطالعه این کتاب بی شک در کنار دیگر موارد ، مسیری تازه پیش روی شما قرار بگیرد :​

اغلب افراد به همان اندازه احساس خوشبختی میکنند که تصمیم گرفته اند خوشبخت باشند ( آبراهام لينکلن )​

آخرین ویرایش:

baback

کاربر فعال
با عرض پوزش به خاطر کار نکردن لینک مربوطه
لینک اصلاح شد

eyelavlife

عضو جدید
دوست خوبم لینک کار نمیکنه
لطفا اصلاح کنید لینک رو

سپاس بی پایان

بالا