خیلی جالبه ، از خیلی چیزها میترسیم ولی از ...

ملیسا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خيلي جالبه :

از سوسک مي ترسيم................از له کردن شخصيت ديگران مثل سوسک نميترسيم .

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]از عنکبوت ميترسيم................از اينکه تمام زندگيمون نار عنکبوت ببنده نمي ترسيم.[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ازخوب سرخ نشدن قورمه سبزي ميترسيم................از سرخ شدن ادما از خجالت نميترسيم.[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]از سرما خوردگي ميترسيم................از سرخورده کردن دوستامون نميترسيم.[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]از شکستن ليوان ميترسيم................از شکستن دل ادما نميترسيم .[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ازاينکه بهمون خيانت کنند ميترسيم................از خيانت به ديگران نميترسيم.[/FONT]

pejman.pna

عضو جدید
کاربر ممتاز
خيلي جالبه :

از سوسک مي ترسيم................از له کردن شخصيت ديگران مثل سوسک نميترسيم .

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]از عنکبوت ميترسيم................از اينکه تمام زندگيمون نار عنکبوت ببنده نمي ترسيم.[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ازخوب سرخ نشدن قورمه سبزي ميترسيم................از سرخ شدن ادما از خجالت نميترسيم.[/FONT]
[FONT=arial, helvetica, sans-serif]از سرما خوردگي ميترسيم................از سرخورده کردن دوستامون نميترسيم.[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]از شکستن ليوان ميترسيم................از شکستن دل ادما نميترسيم .[/FONT]

[FONT=arial, helvetica, sans-serif]ازاينکه بهمون خيانت کنند ميترسيم................از خيانت به ديگران نميترسيم.[/FONT]
مرسی ملی جان. قشنگ بود:gol:

راستی سلام!!

ملیسا

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرسی ملی جان. قشنگ بود:gol:

راستی سلام!!

سلام پژمان جان ، خوبید برادر گرامی ؟:gol:
ممنون از لطفت داداشی . این مطالب را یک دوست بسیار خوب می نویسند که واقعا من نوشته هایش را دوست دارم .:redface:
بخاطر همین گفتم برای شما دوستان گل و خوبم هم بگذارم .:heart:

.Soheil

عضو جدید
کاربر ممتاز
تائید شد