حراج كردم بيا تو!

حراج كردم بيا تو!

• مجموع رای دهندگان
    6
  • نظرسنجی بسته .

raminbabak

اخراجی موقت
آقا يه پايان نامه در مورد فرايندهاي ساخت ماله دانشجويان شهيد رجايي دارم هر كي واقعا معطله درخواست بده اينجا بزارمش؟

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا يه پايان نامه در مورد فرايندهاي ساخت ماله دانشجويان شهيد رجايي دارم هر كي واقعا معطله درخواست بده اينجا بزارمش؟
منظور شما ماله که نیست که یه وسیله بناییه؟:biggrin::biggrin:
فرايندهاي ساخت ماله!

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
بی ادب خواستم یه چیزی گفته باشم که این تاپیک رو بالا نگه دارم چون به ساختیا دیر به دیر جواب داده میشه:mad:

raminbabak

اخراجی موقت
به خودت نگير جونم بزار دير جواب بدن هر كي زود جواب بده برنده هست

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
به هر حال فعلا که این تاپیک رو بالا نگه داشتیم. حالا میشه یه توضیح بیشتری در مورد این پایان نامه بدید؟:gol:

raminbabak

اخراجی موقت
بله آقاي محترم حتما
در مورد برنامه ريزي فرآيندهاي ساخت هستش خوبه تقريبا يه پايان نامه مديريتي ساخت و توليد هست كه متاسفانه در ايران هيچ مهندسي به اينا توجه نداره پر محتواست اگه مي خايي بزارم اينجا تا اصلا همه دانلود كنند؟

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله آقاي محترم حتما
در مورد برنامه ريزي فرآيندهاي ساخت هستش خوبه تقريبا يه پايان نامه مديريتي ساخت و توليد هست كه متاسفانه در ايران هيچ مهندسي به اينا توجه نداره پر محتواست اگه مي خايي بزارم اينجا تا اصلا همه دانلود كنند؟
اگر لطف کنی ممنون میشم
اگر خواستی فحش هم بده بی خیال!
سال نو شما هم مبارک
خیلی هم برام مهمه که موفق باشی:smile:

آخرین ویرایش:

raminbabak

اخراجی موقت
البته اسم نويسنده هاش هم در فايل هست گفتم داريم كپي مي كنيم لاغر ذكر نويسنده هم باشه

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
دست درد نکنه. مطالب خوبی داره که میشه به عنوان اطلاعات عمومی یه مهندس خوندش:gol:
تشکراتم تموم شده

S-H-R-M

عضو جدید
سلام
اینکه کسی بیاد حاصل زحمات حداقل 6ماه کسی رو بزاره برا حراج بنظرتون جالبه:cool:
در ضمن این کارا باعث تنبل شدن امثال من میشه:redface:
بهتره یه چکیده از اون به عنوان یه مقاله جهت افزایش اطلاعات و ایجاد عطش بزارید بالا;)
فکر کنم اینجوری بهتر باشه:heart:

raminbabak

اخراجی موقت
من با اين حرفت موافقم.

سلام
اینکه کسی بیاد حاصل زحمات حداقل 6ماه کسی رو بزاره برا حراج بنظرتون جالبه:cool:
در ضمن این کارا باعث تنبل شدن امثال من میشه:redface:
بهتره یه چکیده از اون به عنوان یه مقاله جهت افزایش اطلاعات و ایجاد عطش بزارید بالا;)
فکر کنم اینجوری بهتر باشه:heart:

بالا