صد در صد بدون شرح

waffen

اخراجی موقت

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره دیگه. مگه نمیبینی نوشته ها و علامت ها رو. اون عکس آخر نیروهای بسیج هستند.

ببین من امشب شب آخرمه. خلاصه من رو حلال کنید بچه ها. من اگر آی پیم بسته نشه سعی می کنم دوباره برگردم. :cry:
یعنی چی؟ مگه آی پی کسی رو هم میبندن؟
خوب آی پی رو عوض کن

YuMi

اخراجی موقت
حقیقتش هنوز که اخراج نشدم انگار.
تو میلیتاری که همیشه آی پی رو میبستیم. حالا اینجا رو نمیدونم.

اونا که بچه های حزبل هستند تو عکسای بالایی
ایران نیستند

میلیتاری چیه؟:redface:

اینجا هم میبندند ای پی رو

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
عکسایی که علامت احترام دست هست برا ایران نیست ولی اگاهانه خواستن دوستان قاطی کنن و از توش اونی رو در بیارن که خودشون میخوان.
در ضمن بگذریم که اگه مثلا احترام المانهای زمان هیتلر مثل احترام الان عموم نظامیا بود دنیا چکار باید میکرد؟؟؟خب هر کشوری احترام خاص خودشو داره.چه ربطی به هم دارن.احترام الان ایران با امریکا یکیه.خب چه ربطی دارن؟؟؟
همیشه من اوج منطقو میبینم و خواهم دید از این دوستان.دستتون درد نکنه

waffen

اخراجی موقت
عکسایی که علامت احترام دست هست برا ایران نیست ولی اگاهانه خواستن دوستان قاطی کنن و از توش اونی رو در بیارن که خودشون میخوان.
در ضمن بگذریم که اگه مثلا احترام المانهای زمان هیتلر مثل احترام الان عموم نظامیا بود دنیا چکار باید میکرد؟؟؟خب هر کشوری احترام خاص خودشو داره.چه ربطی به هم دارن.احترام الان ایران با امریکا یکیه.خب چه ربطی دارن؟؟؟
همیشه من اوج منطقو میبینم و خواهم دید از این دوستان.دستتون درد نکنه
بنده به هیچ وجه منظورم این نبود که ایران رو به آلمان نازی ربط بدم دوست عزیز. بنده فقط تعدادی عکس دیدیم که به نظرم جالب بود و در اینجا گذاشتم و هیچ توضیحی هم ندادم. من جهت گیری خواصی نکردم در مورد این عکس ها.

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز
توی جنگ جهانی دوم خیلی از روحانیونی که توی کتابهای تاریخ مدرسه مون خیلی به خوشنامی ازشون یاد میشه رسما رفتند به سمت المانیها. حتی بعضیاشون میگفتند که المانیها برادران مسلمان ایران هستند.
این تفکر از همون روحیانیون تا الان ریشه دوونده. یک نگاهی به تاریخ ایران در زمان جنگ جهانی دوم بندازید ببینید کدوم روحاینو رو میگم مختون سوت میکشه.

NYC

عضو جدید
کاربر ممتاز
سرباز : های احمدی نژاد
احمدی نژاد : هاااای، چکار وکنی ؟ خوب بیدی ؟

ولی قدرت اون زمان هیتلر کجا قدرت اینا کجا.

• Like
واکنش ها: eder

waffen

اخراجی موقت
سرباز : های احمدی نژاد
احمدی نژاد : هاااای، چکار وکنی ؟ خوب بیدی ؟

:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin: باحال گفتی.
آره واقعا. آلمان اون زمان با 8 کشور از جمله بزرگترین قدرت های دنیا جنگید و بعد شکست خورد. ایران خودش با خودش درگیره و داره شکست میخوره. :cry:

reza4321

عضو جدید
کاربر ممتاز
بنده به هیچ وجه منظورم این نبود که ایران رو به آلمان نازی ربط بدم دوست عزیز. بنده فقط تعدادی عکس دیدیم که به نظرم جالب بود و در اینجا گذاشتم و هیچ توضیحی هم ندادم. من جهت گیری خواصی نکردم در مورد این عکس ها.
اره.عزیز.افرین.باشه.تو منظوری نداشتی.اصلا تو زورو.خوبه؟؟؟

kazimoto

عضو جدید
کاربر ممتاز

اینکه کاملا درست. ولی نقطه نگران کننده همون تفکراته. چاقو در دست زنگی مست همیشه کار دست همه میده

waffen

اخراجی موقت
اینکه کاملا درست. ولی نقطه نگران کننده همون تفکراته. چاقو در دست زنگی مست همیشه کار دست همه میده
صد در صد درست میگی.
همین تفکرات semantic هستند که آخر عاقبت کار دستمون میدند. و حالا که قدرت هم نداریم صد برابر بدتر خواهد شد. هیتلر حداقل چندین کشور رو گرفت. ما همون اول میزنن درب و داغونمون میکنند.:cry:

waffen

اخراجی موقت
من نمی تونم عکسا رو ببینم!:cry::eek:
:cry::cry::cry:
حالا میرم یه بار دیگه میزارم .
چرا نمی تونی ؟؟؟

خوب این هست . یک عده بچه بسیجی که جلوی یک عده آخوند ایستادند و دارند به روش آلمان نازی احترام میزارند. :surprised:

ELAHE.R

عضو جدید
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin: باحال گفتی.
آره واقعا. آلمان اون زمان با 8 کشور از جمله بزرگترین قدرت های دنیا جنگید و بعد شکست خورد. ایران خودش با خودش درگیره و داره شکست میخوره. :cry:

صد در صد درست میگی.
همین تفکرات semantic هستند که آخر عاقبت کار دستمون میدند. و حالا که قدرت هم نداریم صد برابر بدتر خواهد شد. هیتلر حداقل چندین کشور رو گرفت. ما همون اول میزنن درب و داغونمون میکنند.:cry:

آره دیگه. مگه نمیبینی نوشته ها و علامت ها رو. اون عکس آخر نیروهای بسیج هستند.

ببین من امشب شب آخرمه. خلاصه من رو حلال کنید بچه ها. من اگر آی پیم بسته نشه سعی می کنم دوباره برگردم. :cry:
کاملا معلومه که اصلا جهت گیری خاصی نداشتی:D